Niyeti bellidir adamın açık ve net başka söze gerek yok.
bu küfürleri son zamanlarda kızların ağzından fazlasıyla duymaya başladığımız için bir erkekten duymak garip gelir.
söylemesi kolay icraatını görelim diye cevaplanması gereken soru.
çok afedersiniz ama erkek değildir.. onu bir kavrayalım önce..
Çok ayıp etmiş erkektir. Zaten sevgililik amacini belli etmis erkektir.
Gerzegin tekidir.
ananı mikiyim diyenden biraz daha iyi durumdadır.
Genellikle gerdek sırasında söylenir.
+hayatım şimdi ne olacak
-amına koycam kızım
+???????
belki de kız dirty talk seviyordur. hemen yargılamamak lazım. ama amaç başkaysa ayıp etmiş, tekme basılası erkektir.
Bildiğin hanzodur. Ne yaralayıcı küçük düşürücü bi hakarettir bu.
SEVGiLiSiNi SEVEN ERKEKTiR.

KIZDA SEViYORSA ONUN GiBi HOŞUNA GiDER.

TATAVA YAPMAYIN..
Neden aşağılacı bir şeymiş canım benim sevgi pıtırcığım bana hep der kızınca. Çokda tatlı oluyo onu derken .
Kızın kendisine demiyorsa sorun yoktur. Ama bişey anlatırken şakalaşırken falan cümle sonuna eklemesinde bir sakınca göremedim. Hayır erkek arkadaşlarıylayken bi ton küfür kıyamet sonra kıza gelip kendini kasması çok samimiyetsizce. Ha hiç etmeyen biriyse ne güzel tabi.

Ama ara sıra böyle geyikler şeyler olur çok abartmayın gece nöbeti gibi ilişki yaşıyorsunuz sonra niye sıkıldım niye ayrıldık.
Dirty talk seviyodur belki.
Niyetini açıkça ortaya koyan erkektir. Alacağı cevaba göre ilişkinin akıbeti belli olacaktır.
bunu bilmiyorum da bi arkadaşımla arabada giderken şakasına şunlara bi laf at dedim( kızları gösterdim) camı açtı sizin amınıza koyam dedi kapattı camı. hala gülüyorum . ulan laf atacağını beklemiyordum attı üstüne üstük laf atmak yerine sövdü resmen. kavgada denmez olum bu. *
Kızların bile hoşuna gittiğini gördükçe şaşırdığım başlık. Yaş 16, tarz apaçi ise normaldir. 3yıl sonra sana kafada atar bu erkek. Vay anasını ya aşşalanmaya meraklı ne karı varmış.
Eğer kahvede takıldığın erkek arkadaşlarla sevgilisini bir tutan bi dallama iseniz normaldir.
sinir anında bir çoğumuzun kullandığı kelime '' kullandığın kelimeyi neden ayıplarsınki ''
Sevgilidir ama eski sevgilidir.
sevgilime demem.

bir durum üzerine derim sevgilim üzerine alınır ve olaylar gelişir.

yani kavga çıkar.
görsel
cesur adamdır.evliler bile bunu derken düşünür. ya aniden kabul ederse diye.
Söylemek var..söylemek var.
"Aşkım, hadi gel de senin o güzel Amina bir koyayım."
De bak neler olacak.
Mutluluktan ağzı kulaklarına varacak.
https://www.instagram.com...xDnFu/?igshid=MDJmNzVkMjY=
şöyle birşeye denk geldim
ya şu kızın anne babası vardır hadi geçtim bı yakını akrabası..
benim akrabama (bırak ablama vs) şöyle şuursuz g.tverenin teki benzer ithamlarda bulunsa en temizinden iki kaburga kemiğinin kırar eline veririm.
millet bir de bunu yayınlıyor..
Çok abartıyorsunuz böyle şeyleri, insanlar birbirleri ile nasıl mutluysa öyle konuşur kusura bakmayın. Siz isterseniz lan bile demeyin, bize ne veya böyle konuşanlardan size ne?

kız sim aldım dediğinde elemanın allah belanı versin deyişine güldüm şahsen.