ayrılmayın da çok da kaptırmayın kendinizi sık muhabbet tez ayrılık getirir derler allah ayırmasın tabi o ayrı..
Lutfen ama lutfen yuruyen merdivenin sol tarafinda biriniz ust basamakta biriniz alt basamakta sarilip opusmeyin.
Sabahın ilk ışıklarında Balona binin.

görsel
ortalık yerde sevişmeyin arkamı dönüyorüm vakumlu öpücük sesleri geliyor.
Sevmiyorsanız ayrılın geçen süre aleyhtir.
iki kuruşluk gururunuz için birbirinizi kırmayın.
Burada Hemcinslerime (erkeklere) tavsiye vereceğim.

Sevgili yaptıktan sonra o uğruna ölüp bittiğiniz sevgiliniz yarın öbür gün sana s.ktiri çektiğinde " gel iki üç laflayalım" dediğiniz arkadaşlarınız, dostlarınız var ya, onları sevgili bulduğunuz andan itibaren ötekileştirmeyin. Sonra muhabbetlerini çok ararsınız.

Zamanında bir hata yaptım da oradan biliyorum.
Ayrılın lan hayat güzel.
Evlenin.
o kişiden kız arkadaşım ya da erkek arkadaşım diye bahsetmeyin. canıgönülden sevgilim deyin.
Taktik maktik yok bam bam bam.
Zemheri ayazında terkedilmeyin.ebenizinkini görürsünüz.
Kimseden tavsiye almayın.
lütfen kütüphane de ve toplu taşıma araçlarında biraz daha özenli davranın. ortalık yerde sürekli birbirinizle öpüşmeyin. mesela otobüste ayakta giderken. Kütüphane de ders çalışırken falan. gerçekten çok mide bulandırıcı oluyor. yoksa karşı olduğumdan değil.
hele ki kütüphane gibi güzel ortamları birbirinizi vıcık vıcık sevmek için kullanmayın. böyle sarılıp, birbirine yapışan çiftler oluyor. sonra tuhaf tuhaf gülüşme sesleri geliyor. milletin dikkati komple dağılıyor. ne bakıyorsun bakışlarından bahsetmiyorum bile. arkadaş gidin daha serbest ortamlarda yaşayın romantizminizi. sonra uyarınca 'yeaa kız bizi kıskandı' oluyor lakin Kıskanılacak bir durum yok. yalnızca aşina olunması gereken toplumsal kurallar var.
Yolda koli taşır gibi birbirinize sarılarak yürümeyin çok gülüyorum arkanızdan. Parkta sevişmeyin gerçi o devir geçti kafelerde sote yerlere oturmayın yine kafelerde yanyana oturmayın o ne öyle mına koyim jüri gibi.
sevdiğiniz bedenlere hayalinizdeki insanı koyup koymadığınızı sorgulamak için iki dakikalığına sigara içmeye çıkın.
Burayi okumayin amk.
Eminseniz beklemeyin evlenin yuvanızı kurun. Yok değilseniz de yol verin gitsin. Kimse de kimsenin zamanını çalmasın.
Sürekli onun sizi ne kadar sevdiğini test edin. Ama sürekli.
Bence ayrılın gençler.
Şimdi moralinizi bozmak istemem ama;
Whatsapp'a çok nadir giriyor kimseyle konuşmuyor diye sevinmeye gerek yok.. Bunun Smsi var, Viberı var, Line var, Twitter var, Facebook'u var, BBM'i var, Skype var, kısaca var oğlu var.. Gece yatarken başka birisine iyi geceler yazıp uyuyor mesela.. Belki başkasıyla uyuyordur falan.. Sabah uyanıp ilk işi ona günaydın yazmak oluyor.. illa ki konuştuğu birileri oluyordur.. Bugün biriyle buluşmuştur büyük ihtimalle.. Kokusunu içine çekmiştir.. Ben bunları yazarken de sohbet edip bugünün ne kadar güzel geçtiğini konuşuyorlardır.. Öyle yani.. Moralinizi bozmak istemiyorum tabi.. Asla moralinizi bozmak gibi bir niyetim yok.. Valla ayıp ediyorsunuz, niye öyle bir niyetim olsun..

Sadece gerçekler..
Bırakmayın birbirinizi.

Bulmak cok zor şu devirde.
çok sev kardeşim. öpmek istiyorsan öp, koklamak istiyorsan kokla. her anınızın değerini bilin.
kardeş senin liseli sevgililerinden değil bizim aşkımız, öyle kolay değil işler, sevildiğini anlarsan sikine takmazsın vibermiş twittermış. bak dalgana.
O bize versindir.