bugün

ikisini bir çağırıp gruba davet ederdim denilesi sorunun cevabıdır. evet...
Duygusal olarak aldatmasın yiter.
Mutluluklar diler, yol veririm.
magazin programlarında izlenenin başa gelmesidir. allah korusun.
iyi beceremediğim için

kadın hayata küstü ve çareyi

hemcinslerine yanlamakta buldu

deyip hüzünlenirim.
Kavgalıyken yaptı ve barıştım. pişmanım 3 çocuğumuz var ve aramızda kalsın hala kadınlara ilgi duyuyor.
mustafa ceceli gibi yapmayacağım kesindir.
Bununla ilgili yorumumu moderasyon sildi. O yüzden susuyorum.
uzun süreli bir ilişkiyse kendimi öldürme ihtimalim yüksek.
ayrılmak dışında hiçbir şey yapmam yapamam. kendi iradesidir. ikimize saygısı yoksa onunla konuşacak hiçbir şey kalmamıştır. kelime israfına gerek yok.
aldatmanın şekli, cinsi, ayrımı olmadığı için ayrılık. insan depresyona bile girer artık kıza ne kadar eziyet etmiş isem tercihini bile değiştirdi diye.
Aldattığı kişiyle onu aldatırdım.

Bu entry gerçekle alakasız olup tamamen hayal ürünüdür. Ben böyle bir insan değilim arkadaşlar yazarken bile utandım açıklama gereği duydum.
fıkra:
adam barda bir bayana yaklaşmış. bayan yüz vermemiş. ben lezbiyenim demiş.temel o ne demek diye sormuş. bayan ben sadece kadınlarla birlikte olurum demiş.temelde bende sizin gibi lezbiyenim demiş.
görsel
Hemcinsine acırım.
erkekler gurur duyar.
Mutlu olurdum, değerini bilirdim. Threesome yapmak için kulis yapardım. Biseksüel sevgili nadide bir mucevherdir, herkese kismet olmaz. Hele bir de libidosu yüksekse tadından yenmez.
Keske karım da biseksuel olsaydı ama degil malesef. Sadece libidosu yüksek. Neyse, buna da şükür. bunu bulamayanlar da var.
Bu da mı başıma gelecekti diyip karaları bağlardım heralde. Ya da madde bağımlısı olurdum.
Sikimde olmazdı o da gelsin derdim.