bugün

sevgilinin yanında su içememek, sevgilinin yanında işeyememek, sevgilinin yanında cinsel şeye girememek, diye uzayabilecek bilincaltı durumlarının başlangıç eylemidir.
tamamı ile heyecandandır efendim. mide bulanır sürekli sonra kendine kızar insan ''onun neden öyle olmuyor, höpür höpür yutuyor, yoksa benim kadar sevmiyor mu?'' diye.
normalde nefes almadan yiyeceğiniz yemekleri bile çatalın ucuyla yemektir. güç bela mideye indirmektir. olduğum gibi görüneceğim dersin normalde nasılsa onun yanında da öyle olacağım. ama olmaz. o nasıl bir heyecandır ki yemek bile yedirmez insana.
(bkz: sevgilinin yanında konuşamamak) durumundan daha kötüdür.
acaba bir şey der mi ki diye insanın içinde dolaşan korkudur. kilitler insanı.
edit: harf
utangaç olmaktır ama tamamen saçmalıktır.
yemek yerken yemeğin bulaşması ihtimalini düşünmek istemeyen kişinin yapacağı eylem.
ne güzel bir heyecandır. belki samimiyetsizce, belki yapmacık ama zaman geçtikçe geriye dönüp hatırlayacağın ve gülümseyeceğin anlardır. zamanla geçer. bir süre sonra sevgilinin yanında otlamak diye sözlüğe yazılabilir.
sevgiliyle yapılabilecek en güzel beşinci şeyi yapmamaktır. en güzeli onun yanında yemektir elinden yiyip, elinle yedirmektir.
hele bir de yemeği de siz yapıyorsanız işte o zaman tadından yenmez.
telli olmaktır. o facia yemeğin son yemek olacağının bilinmesidir.
ağız şapırdatarak hatta hiç kapatmayarak yeniliyorsa hiç yenilmemelidir.hatta siktirip gidilmelidir.
bircok kizin yeni erkek arkadaslarinin yaninda basina gelen durumdur. Utanma ,yemeklerin begenilmemesi gibi bircok sebebi olabilir.
sevgilinin yanında yemeğe gömülmekten daha kötü bi durumdur. *
bir insanın en rahat olması gereken kişinin yanında yiyemiyorsa yemeği nerede yiyecek başka? kasıntı davranışlara luzum yok.
bunu yaptıracak aşk varsa, olay bitmiştir.**
- yaa kızım kahvaltıdan beri bişey yemedin. yesene şu yemeği!

- ama ben daha acıkmadım ki... ( off eve gitsem de yemek yesem ya su içerken ses çıkarırsam? )
Ergen ötesi bir davranıştır.
kaşarlı domates corbasıyla rezil olmamak adına yapılabilir ama tavsiye edilmez sevgiliniz o rahat olun relax.
(bkz: ilk zamanlar)
(bkz: cicim ayları)
"güzelliğin beni doyurdu, daha da ne yemek yicem" demektir. vay aşk arkadaş. *
normalde arkadaş ortamında kendi burger menüsünü bitirip arkadaşının da bitirmesine destek veren kişidir. sevgilinin yanında 2 lokmadan fazla yiyemez. nedeni açık... sevgilisinin gözlerine bakarken neden bilmiyorum doyar birden ne açlık hisseder ne de susuzluk..

dipnot: ya davulcu kardeş 5 dk sonra geç şurada romantik yaklaşımlarda bulunuyorum ettin içine yawrum ya.
orucken bol bol sevgiliyle buluşmayı gerektirir.
(bkz: niye gardaş sen mal mısın)
utangaçlıktır. ya yemek yerken "beni hayvana benzetiyorsa" sorusudur.
(bkz: anasını bile yerim)