bugün

ilk sevgilim :'ileride senle veya senin gibi biriyle evlenmek isterim'
ikinci sevgilim:'mükemmel bir insansın'
üçüncü sevgilim:'bir daha biriyle çıkacak olsam senle çıkardım ama şu an olmaz'*
dördüncü sevgilim:'ratach, sen farklı birisin...'
-Ege ile birlikteyim.

Dedi ve bitti lan. Dediği sıralarda Gezi olaylarındaydım bütün hıncımı sinirimi Toma'dan polisten çıkardım. Hala daha hayvan gibi seviyorum o ayrı birşey.
sikerim belanı demişti nasıl sinirlendirdiysem.
Bilmiyorum ki babam biliyo.
'senden vazgeçersem haram olsun her şey'
seni sevmiyorum.
-beni buna sen mecbur ettin-

Ömrümden 7 yılı bir saniyede alan,
Kadınlara bakış açımı değiştiren,
Hayatı sorgulatıp takıntılı olmama sebep olan,
insanlara ve nesnelere yüklediğim bütün anlamları boşa çıkaran cümle..
1 aydır sebepsiz bir sekilde sevgilimle konuşmuyoruz. O da bilmiyor sebebini gercekten. Gecen konuştuk oyle dedi. Ve ayrıldık görünüşe gore. Ve sebep yok. Bugun arkadasın gazına geldim mesaj attım. Ve aldığım cevaba karşı verdigim cevabı okudukça hala gülüyorum kendi kendime.

-Aysegul birsey soracağım
+evet sor buyur
-son 1 ay icinde olanların nedenini merak ediyorum
+ne konuda ? Son 1 ayda olan derken ?
-tarihi rüşvet ve yolsuzluk davasından bahsediyorum
+ne diyon sen ya
-amacsiz ayrılığını söylüyorum lan mal.
sigara kullanmayan eski sevgilinin "sigara kokuyorsun, iğrenç" demesi. çok koymuştu sözlük.
--spoiler--
benim güzeller güzeli sevdiğimdir. onun balık gözlerini yerim ben. buradaki tüm embesillerden daha güzeldir benim çiçeğim. ciğerim.
--spoiler--

sevgilim değildi, ama çok alkollüydü. uyanınca geçecek olmasına rağmen güzel bir anı olarak kaldı.
Su guzelllige bak ya

Deyip deyip duruyor be sözlük. Dudaklarimi da cok beğeniyor imiş..
çıkar artık uyuycam.
senin üzülmeni hiç bir zaman istemedim, şimdi de istemiyorum...

sonuç: çok üzüldüm kadınım, tahmin edemeyeceğin kadar çok.
yok aşkım kızmadım ya sana öyle gelmiştir.
bazen anne bazen bebek gibisin.
-çok besleyicisin.
istiyosan baska birini ayarlayabilirim. sanırım bunu kimse duymak istemez. ben duymuştum. cükü kopsun.
bu kadar zıt olmamız durumunda arkadaşının: "ben hiç seni böyle beklemiyordum" demesine kendisi: " o benim pozitif ve gülen tarafım. " demesidir.

bir de daha dün dediği: " ya birisi seni çok sever ya da birisi senden nefret eder" demesidir.
beni hunharca yala.
sen benim çocukluk aşkımsın. tamı tamına 7 yıl oldu. 7 yıl değil, bir ömür olsun istiyorum. her duâm'a âmin'imsin. bu dünyada ve öteki tarafta da sadece seninle olmak istiyorum. beni ben yapanımsın. huzur'u sende buluyorum. demişti. demişti ve 7 yıl sonra ilişkimize son vermek zorunda kalmıştım. hayırlısı.
seninle tanıştığımız güne lanet olsun. bunu fetonun sesiyle düşünün ama.
20 yıldır aradığım kişiydin nerede kaldın be adam,mutluluğum herşeyimsin benim.
Not : ayrıldı ve eski sevgilisine geri döndü.
Ayrılırken bir edebiyatciya yakışır bir hareketti.
"Ayrilikta sevdaya dahil
Ve ayrilanlar hala sevgili....Atilla ilhan'dan ayrilikta sevdaya dair şiirini okursan mesut olurum.
arada belki mutlu etmek istersin onun için seni seviyorum yeterlidir.
güvenmiyorsan gidersin.