bugün

her şeyin mükemmel olduğunun göstergesi idi bir zamanlar, tanrı onu özene bezene yaratmıştı ve sanki o gülümseme sadece ona yakışıyordu. başka kimsenin değil de sadece onun gülümsemesine muhtaç kalıyordu insan.

sonra sevgilinin gülümsemesi, eski sevgilinin gülümsemesi haline dönüştü, sonra o gülümsemeyi şimdi başkalarına gösterdiğini düşündüm, artık benle değil de başkalarıyla güldüğü düşündüm, bir zamanlar benim için dünyadaki en güzel gülümsemenin sahibi olan, sırf o dudakların gülümseme halini alabilmesi için karşısında palyaçoluklar yaptığım sevgilinin o gülüşünün artık benim için olmadığını düşününce artık sadece sıradan bir gülümseme olduğunu hatta ve belki de itici olduğunu anladım.
iç yakandır
Seni herşeyden soyutlayıp götürür sevgilinin kalbine
Bir de o gülüşün sahte olduğunu anlamak var ki herşeyin yalan ve boş olduğunu 2.5 sene yüzünüze gülenin aslında size sıradan güldüğünü gösterir napalım derbeder olduk.
Ayrılmadan önce dünyaları senin yapan, ayrıldıktan sonra ise dünyaları başına yıkan hadisedir.
önemli olan kısmı kime gülümsedi o kısımdır işte.
ilk gördüğüm gün karsıdan gelirken bana güldü ve basını havaya kaldırdı. midemde tuhaf olaylar yaşanmıştı. sonra onun gülümsemesi için her seyi yapabileceğimi farkettim.