bugün

yapmayın olum şöyle mallıklar 17 yaşımdaydım ilk defa sevgilim olmuştu bakarken falan içim gidiyordu elini falan tutmaya kıyamıyordum neyse 3 hafta sonra bu ayrıldı benden. okulun arkasında park var onun da arkasında böyle sote bir yer var orda bir erkekle şapır şupur öpüşürken gördüm dünyam başıma yıkıldı. hayatımda yaptığım en büyük mallıktır at gibi kızdı aq. biz kıyamıyoruz elin oğlu sikiyor acımadan.
Ya kardeşim her sevdigimizi zikecez diye bi kaide yok hani bi laf vardır öyle totoya böyle penis
Sen elin kaşarını bul sonra genelleme yap
Bahsedilen konuda arkadaş bir ara konak kız kaşarın önde gideni eski sevgilisene geri dönüp bunu terk etmiş eski sevgili de hoplatıyor niye kızı biliyor
Biraderi bi konaklama yerine koymuş yatmış dinlenmiş
Be arkadaş hiçmi fark etmedin sezmedin kız yatıya gelmiş ne yapcan sende yatcan

Bi kaşar için tüm kadın neslini zan altında bırakmayın.
sevgilin varsa kıyacaksın arkadaş!

ben bırak elini tutmayı, neler neler yaptırıyorum sevgilime o elleriyle.

ben yapmasam başkası gelip yaptıracak çünkü.
gelsin ben kıyarım, kasaplık da kolumdaki altın bileziklerden birisidir.
Sen tutmaya kıyamazsın sonra biri gelir o ellere hand job yaptırır.
sözlükten bir arkadaşın yazdığı aldatılma hikayesinde okudum.

kimseyi kırıp aşağılamak için söylemiyorum ama gerçekten çok büyük saflıktır ve bu romantizmin sonunda anca sikildiğinizle kalırsınız.

kimse gelip madalya falan takmaz yani.

adamların aklına öyle bir kodlanmış ki sanki sevdiği kadının elini tutmak, öpmek ya da sevişmek ona zulüm etmekmiş gibi algılıyorlar.

yıllarca saf saf gözünün içine bakıp, sarılırken, öpüşürken bile kendilerini kötü hissediyor, onu kirlettiklerini düşünüyorlar.

böyle bir dünya yok kardeşim.

yeşilçam dediğiniz pembe hayaller dünyası 70'lerin erotik film furyasıyla tarihe gömüldü.

ayrıldıktan 2 gün sonra "hayatımın aşkı" dediğiniz kadını başka kucaklarda görünce çok dövünürsünüz.

akıllı olun, uyanık olun, önce kendiniz için yaşayın.
mümkünse bunu düşünen kişi sevgilisi ile hiç temas kurmamalı. bir insana dokunurken, öperken onu kirlettiğini düşünen zihniyet önce kendi kafasındaki pisliği temizlemeli.
Ay sizde onu yapamamak bunu yapamamak o zaman sevgili olmasaydınız platonik takılsaydınız.
Kıyamassan kıyarlar.
Sevgili Bulgar ise dahada hoş olan bir durumdur.
Sevgilinin senin hayalindeki kadar masum olmadığını fark ettikten sonra eline verme hayalleri kurulur. Kafandaki "O" çok farklıdır ama ufak yaramazlıklar altında aslında masum olmadığını size hissettirir.
görsel
işte bu.*
sikmeye kıyamamak desen anlarımda elini tutmaya kıyamamak nedir ya. düpedüz mallık.
Sevgilinin çatır çutur başkasıyla sevilmesini sağlar.
Tut kardesim tut. Bi gun ayrılırsın aşağı mahallede ağzına verirler, zoruna gider. sonra dizini dövüpte "ben elini tutmaya kiyamazdim simdi kizi catir cutur sikiyolar" tribine girme.
Yanlis yapmaktir. Kiz sahiplenilmek ister. Onun elini tutmak sahiplenmenin gostergelerindendir.
Gerizekalılık..
Muhtemelen diğer sevgilileri tarafından görülme ihtimali olan bir yerde olduğunuz için böyle bir bahane uydurmuştur.
Bu erkek öküz değildir. basit düşünmeyin arkadaşlar, kimsenin eli tutmayla incinmez ama bu tip erkek sadece an olarak o kızın elini düşünmemektedir. sen o kıza değer veriyorsan o kızın üzerine titreyenlere karşı da sorumluluğun vardır. amiyane tabirle kızın babası kızın elini tutmandan, seviyeli de olsa sevişmenden hoşlanmaz değil mi? o kız sana emanettir, ucuz zevklerle kirletilmemelidir. sevgini elini tutmaktan daha başka yollarla gösterebilirsin. tabi günümüzde alay konusu olmuştur bu tip erkek. halbuki ciddi düşünüyor ve karakterli davranıyordur. sonuç olarak tabi terkedilecektir...
elin oğlu kafasını duvara çarptıra çarptıra skiverir ne olduğunu anlayamazsın dediğimdir. ayrıca dikkat boynuz geliyor diye uyardığımdır. ılıkoğlu ılık seni.
Senin tutmaya kiyamadigin ele birgun baska biri oyle kiyar ki...
(bkz: öyle abartmak ki bokunu çıkartmak)
Sırf o narin ellerine zarar gelmesin diye sevgiliye yapılan minik jesttir.
aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. tekrar denemeyin ulaşılacağı da yok.
(bkz: yemede yanında yat)