bugün

ölüm güzel şey, şu ayrılık olmasaydı. * *
"teşekkür ederim." hatırlandığında hep üzmüştür, üzecektir.
"Sorun sende değil bende. Şaka şaka sorun sende bi tipine bak mal"
''üff snne be slk''

hiç unutamam.
Hmm ok.

Unutmadım, unutamam(!)
"senle bir daha olacağını sanmıyorum, kavga etmekden bıktım artık kendine iyi bak hayatında başarılar.. "
"seni sikerim berkecan"
Sçs ama kb ben artık yokum aeo.
Beni istemiyosan sil o zaman. (Engeli yedi.)
''bana, bize bir şans daha verelim. cevap ver bana'' şeklindeki mesajdır.
Rahatsiz etmedin yani birbirimizi anlamis olduk diye dusunuyorum, dedigim gibi yeni bir ilişkiye hazır olduğumda aklimdaki ilk kisi sen olacaksin, hicbir sey icin uzulme lutfen gercekten seni uzmek kirmak istemiyorum sen cok iyi ve benim icin onemli birisin, kendine cok iyi bak

13 Ara. 2012 01:10
yine ne oldu neden bu kadar sık aramaya başladın.
halbuki ben seni sevmiştim. (ne koymuştu lan...)
başka birine aşık oldum.
Zaten mutlu değildim.
Bu akşam düğünüme gelecek misin?

-böyle "adam"lar da var.
bundan sonra ne sen bana dokun ne de ben sana.
sen geri dön, döndüğünde ben seni ararım.
-en azından iyiysen iyiyim diyebilirsin.

sanki çok merak ediyordun da.
allah belanı versin, senin gibi p.....k insan tanımadım, sana hiçbirşey demiyorum ben artık, sen ancak kızların parasını yiyen bir zavallısın.
yorumsuzca paylaşıyorum...

--spoiler--
sen bunu anlamıyorsun iste ben seni hep sevdim, ama sen kafana göre gidip kafana göre gelince çok orospu oluyorsun.

--spoiler--
--spoiler--
doğum günün kutlu olsun. ben gidiyorum, vazgeçme hiçbir şeyden o çok istediğin bölümde uzmanlık yap ama olur mu?
--spoiler--

o çok istediğin bölüm ki orada açıkça belirtmişti onun dışında aynen buydu. o gece beynimden aşağı kaynar sular dökülse de şimdi çokta tın diyorum amk. yapmıyorum lan o uzmanlığı da, hiçbiri şeyi çok istemiyorum da. gidiyorum diyene de siktir git yolun açık olsun diyorum. hayatımın eksenini böyle kaydırmış bu mesaj.

edit: uzun bir konuşmanın sonunda, gecenin ilerleyen vakitlerinde doğum günümüm ilk dakikalarında atmıştı.
aynı şekilde paylaşıyorum sözlük.

--spoiler--
evetdemekisterim kendimizi kandırmayalım ya olmaz yani bizimkiler de istemiyor hele o kızı duydular falan gerçi önceden de istemiyorlardı annen de istemedi ya ben onu anneme anlatmıştım ondan sonra onlarda tepki gösterdiler anlayacağın olmaz yani annen artık turşunu kurar senin yada sizin aileye uygun hanımefendi ailenize uygun birini bulur. beni uygun görmediği kesin zaten neyse iyi geceler.
--spoiler--
seni kimse cekmez.
Siktir git.