bugün

Bize o gün birbirimizi vermişte, o an haberimiz olmamış. Hicbir hediye kendisinden kıymetli değil.
ula ne hatunlar var, sevgilsine viski alıyor.
bizim izmirli de anca rakı içelim diye başımızın etini yesin aq.

bir takım hediyelerdir.
Sevgilimden ne yapsam da ayrilsam diye hain planların yapildigi gün.
Ayi
Ayi
Ayi
Ayi
Ayi
Ayi geliyor aklima.
bu yılki ucuza patlamış olan hediyedir. 249tl ye kapattık hamdolsun. ama işte fuckbuddy'e de alıyor muyuz onu düşünüyorum. aslına aldık.
Sevgililerin kapitalist düzene yenik düşüp almak zorunda hissederek aldığı zoraki hediyelerdir.
araba aldım kendisine daha ne isteyecek.
gentleman jack. *
genellikle erkeklere kol saati kızlara parfüm alınacak olan hediyedir.
24 şubatta mi sevgililer gunu oldu sorunsalı.
Arkadaştan gelendir.

Ama galiba adam acımış lan bana, sevinsin gariban diyor galiba, öyle bir hava sezdim.

Adaletin bu mu dünya. değil.

http://i.hizliresim.com/vgZ8a4.png

Neyse oyun süper oyun. ehe. *
hadi size bi kıyak geçeyim bunu yapın, sonra da evlenme teklifi edersiniz bir kaç aya kadar sevdiceğinize.

görsel

tanım: sevgililer gününde alınan hediye.
güzel, romantik bir yemek sonrasında verilmesi değerini arttıran sevgililer gününün olmazsa olmazı.
terkedilme.
*
Kırmızı kurdeleli, kalpli kutuda eşşek ziki diyorum.
Sadece ticari amaçlı bir gün olduğu için gereksiz bir eylemdir.
sevgilinize güzel bir video film hazırlarsınız, her şey çok güzel. istanbul'un çeşitli yerlerinde kendi çapınızda videolar çekip güzel süslemelerle ve onun videolarıyla küçük bir film oluşturursunuz, her şey anlamlıdır sizin için. abartılı bir para harcamazsınız, çam sakızı çoban armağanı bir de hediyenizi alırsınız, onun seveceği bir şey olur, çok güzel bir de bir paragraf bir yazı yazarsınız; fakat öyle bir şey olur ki tak diye ayrılırsınız. sabah akşam hazırlamış olduğunuz filmi izlersiniz, dersiniz sonra amına koyim sevigililer günü hediyesini icat edenin.
Saat, cep telefonu, parfüm
Saat buluşmalara geç kalmaması için
Telefon Her an yanında olduğunu bilmesi için
Parfüm, herşey bir kokuyla başladı!
(bkz: yılın aşkı oscar başarı ödülü)
http://galeri.uludagsozlu...Cn%C3%BC-hediyesi-226700/
görsel
almadığım hediyedir. kutlamadım da amk. benim başka dertlerim var.
sadece zorunluluktan alındığı zaman, şu şekilde seçilebilir:

bir dükkana girilir, mankenin üstündeki gömlek göze çarpar, uygun bedeninden bir tane istenir ve günü gelince sevgiliye hediye edilir.

kapitalizm falanla bir derdim yok benim, hediye güzel şeydir ona bir lafım yok da böyle toplum baskısıyla bir şey almaya zorunlu hissetmek kötü. yoksa sevdiğinize her gün hediye alın beni ilgilendirmez. ama böyle saçma ve yapay oluyor işte.
edebiyat.

şöyle ki, parası olmadığı için hediye alamayanların ve birden fazla hatuna yazdığı için hepsine de hediye almayacak hovardaların başvuracağı yoldur. tabi hatun kişisi yerse.

+ sen benim için tek bir güne sığmayacak kadar özelsin süheyla. kapitalizmin ayak oyunlarına gelmek istemiyorum.
seni bir gün değil hergün seviyorum bi denem gadınımmm.

- ayh abdürrezzaaaak çokh romantiksiiiiin yhaaa.
gereksiz. sevgiyi yansıtmak en güzelidir. tabi anlayan var anlamayan var..
ona özel tasarlanmış ve anlamlı işaretlerle donatılmış bir mücevher sandığı.
maddi değeri düşük olsa da günlerce uğraşarak yapmışsanız birşeyler ifade edecektir.