bugün

Hayır yani 30 ay diyorsun koskoca 30 ay keşke başka bi mesleğin olsaydı ben bu şartlarda devam etmek istemiyorum sevdiğim adamı yanımda istiyorum sen çok iyi birisin, birbirimize daha fazla bağlanmadan bitirelim.
ufacık bir nedenden ötürü veya meşguliyetinizden ötürü bir iki saat kadar mesaj yazamamışsınızdır. sevgiliniz triplere girmiştir.
mesaj atarsınız neden yazamadığınızı açıklayıp özür dilersiniz. sevgiliden gelen cevap;
- bu ilişkiyi gözden geçirmemiz gerek artık.
o azıcık kaşını buruştursa ben bunalıma sürüklenirdim be.
Biraz kilo almışsın sanki...
bu ilişkide bir gelecek göremiyorum.
Birşey duyamamak ve aradığınızda şu sesi duymak "aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor" yemin ederim deli oluyorum.
- eski sevgilim daha iyi sevişiyordu.
Kıskançlık içeren cümlelerin tamamı.
ne kadar kırdığımızı bilmeden, kırılıp söylediğimiz sözlerdir çoğu..
ben hayatımda çok sevdiğim birine "karşıma çıkanın en en enn kötüsü sendin" diye içten biçimde söylemiştim.. beni çok kırdığı için..
erkeklere dönüp baktığımda en çok bu sözlerden kırılıyorlarmış, ve kimbilir ne kadar çok kalp kırmışım. (o kadar çok değil merak etmeyin)
bilsem, hiçbir sevdiğimin kalbini kırmazdım.
çok üzgünüm.
bu arada hep, tek kırılan biziz sanıyoruz onu söyleyeyim.
"Senden önce üç yıl birlikte olduğum kız arkadaşıma geri dönüyorum" cümlesi. Biraz önce bitirdiğim kitapta kızı aynen bu cümleyle terketti. Depresyondan çık çıkabilirsen.
naber emmoğlu .
"c2'de 200 kişiyle konuştum."
Böyle bir söz yoktur. Beni kimse bunalıma sokamaz.
Yalan, her yalan sürükler bunalıma yakalayanı. Ramiz dayı effect on.
Ama. Her amanın sonu kötü biter çünkü.
sen çok iyi bir insansın, orun sende değil bende zirveyi zorlayacak yalanlardır.
"ayrıldık artık sadece arkadaşız gerçekten" tarzı sözlerdir.
'Ben seni sevmek için uğraştım ama sevemedim, beni affet.'
Tabi canım sen benim yıllarımı çal sonra ben seni sevemedim. bunun affedilmeyecek ne gibi bi yanı var. Tabi affederim.
büyük ihtimal o sevgilinin "eski sevgili" ye dönüştüğü cümlelerdir.

sana güvenmiştim, olabilir. yürekli insana hançer gibi saplanır.
artık yürümüyor zaten seni hiç sevmemiştim bitirelim. ayıptır be hiç mi vicdan yok bu insanlarda. şükür bana hiç söylenmedi ama bu olaya bizzat şahit oldum.
-ya başım ağrıyor muhittin.
5 senelik ilişkinin ardından beni en yakın arkadaşının kaşar sevgilisiyle aldatan godoşun;

+ o kızda ne buluyosun anlamıyorum, benim masum sevgim varken onun başkalarıyla yatıp kalktığını bildiğin halde neden hala ondan kopamıyosun?
- kızım millet keraneden o.rospu alıyor ne var bunda yaaaaa

demesidr sözlük. midesiz pisliğin öde gidenidir. en güzeli çekip gitmek, onu layık olduğu insanla kendi b.klarında boğulsunlar diye bırakmaktır. yaptım oldu çokta mutluyum.
benden iyi miydi.
artık çok sıkıldım, hep aynı şeyler. bitsin. zaten değmiyor bak görüyorsun. kaç sene yaşlandım. değmiyor.

içten içe büyük bir ses...elveda.elvedaaaaa !
giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.
2 hafta boyunca nasıl bir yaratıkla çıktım görün.