bugün

Bir türlü yaşayamadığım durumdur. Yani Hiç sevgilim olmadı
sağlam bir şekilde içtikten sonra dönen kafayla yatağa yatıp sızılan gecedir.
gecesi değil de sabahı çok acımasız oluyor.
içkilerle flört edeceğin gece geçmiş olsun .
Sevgiliye göre değişir zira bir sevgilide ilk gece ağlamaktan salya sümüğün birbirine karışır sabahsı gözlerin öyle şişer ki önünü göremezsin
ama sevgili vardır ki ilk geceden eğlenceye vurduğun insandır.
Acının en hafif hissedildiği gecedir. izleyen gecelerde ise...
2,5 / 3 ay sonra acının geçtiğini hissedeceksiniz.
Kafa rahat uyulan gecedir.Çok sevdiyseniz de o gece kafadan atılması gereken gecedir.
Ne yaşadığınızı anlamazsınız bile.. tuhaf bir boşluk hissi.

Bıçak yarası gibi sonradan girer ağrısı.
bugün oldu deme güzel kardeşim. üzülürüm senin için, valla bak.
Gökyüzüne bakarak bi sigara yakarsınız ve karadeliğin sizi yutması, kayan yıldızın kafanıza gelmesi, bir anda güneşin çıkıp sizi kavurması, uzaylıların sizi kaçırması için dua edersiniz. Ama hiçbiri olmaz. Sigaranız biter, gözleriniz dolmuştur, üşürsünüz.
siz hiç çok fazla şarap içmekten sülfür zehirlenmesi yaşadınız mı?

ben yaşadım. böyle bir günün sabahında.
sabahın hemen olması hiç bu kadar canıgönülden istenmemişti.
Genelde aklına sadece iyi anıların geldiği gecedir .
Ha bir de severek ayrıldıysanız iş daha bir zor
tekrar barışmak için neler yapabilirim düşüncesiyle kavrulup tutuştuğun , uyuyamayıp yatakta dört döndüğün , içindeki o acı ile gözyaşlarının eşlik ettiği bir gece.
bir kadehe güzelce kırmızı şarap koyup jakuzi keyfi yapılır.. ve ardından gelsin yeni manita..
oturup zırlayacak değilim herhalde ergen kezbanlar gibi bu kıçı kırık erkekler için.. biri gider biri gelir bu kadar basit.. yes.
Uyuyamazsın, için yanar. Kim ayrılmış olursa olsun çok zorlar. Gece bir ara kalkar oturursun ama yapacak bir şey yok.

Değiştiremediği, vazgeçemediği ve terk edemediği birini sevenler için çok daha zordur o gece.
hiç yaşayamadığım gece...
Kadın için yoğun ve sancılı geçeceği aşikar. Erkek ise olayın farkında bile değildir.

Kadın : salya, sümük ve nutella.
Erkek : paris alt, barca handikap, real'e karşılık gol oynamak lazım.
evi terkettiysen ya arabada ya işyerinde yatarsın.çift yorgan almalı giderken,biri alta,biri üste.tecrübeyle sabit.ha bi de tansiyonun çıkar,nabzını bi say 100ü geçikse artmıştır kesin.
Bu duyguyu hiç yaşamadım.
Telefona yeni uygulamalar iner ama öyle uğraşmazsınız, kendiliğinden iner.
Sevgililer günüdür. insanlar gözünün önünde birbirlerini severler. insanları bırak o sever bir başkasını. Uyuyamazsın. Gider duşta ağlarsın. Yastığa sarılır yatakta ağlarsın. Ama sessizce. Çünkü annen girer odaya baban girer.
içinde buruk bi acıyla düşünür durursun saat üç olur beş olur hiç olur. Uyuyup kalmışındır ve içinde hissettiğin bi acıyla uyanırsın gecenin bi yarısı ama gerçek bi acıdır bu soyut değildir hissedersin. telefona sarılırsın belki aramıştır belki yazmıştır belki o da düşünüyordur beni diye. Ama yok.
Umrunda bile değilsinizdir.

Burdan bütün şerefsiz sevgililerin mk. Adam olamadınız ağır geldi dimi.
ne yapacan.
fiziksel acı hisseder insan o derece etkilidir, yaşadığı psikolojik travmayı saymıyorum bile.