bugün

3 ay ara verilen olaydır.

Şafak mı saysak sevgilim ?
abartılmaması gerekendir. güzel bir tişört giyin, saçları gerekirse 5 tl verip berberde fön çektirin, üzerini de vakslayın.

tırnaklarınızı falan kesmiş olun. dişlerinizi de fırçalamadan gitmeyin. güzel bir parfüm sürün.

en önemlisi de rahat olun. sakin olun. arada gülümseyin kıza.
(bkz: sevgiliyle buluşmak)

aramaya inanın'cılardan değilimdir ama aramaya inanın amk.

iyidir, güzeldir, hoştur. ilk veya son buluşma değilse, bünyede kalıcı zararlar bırakmaz.
Her buluşma ilk ve son buluşma gibidir. Her buluşmada ilk kez gibi heyecanlanmak ve son gibi sarılmak gerekir. Güzeldir, tadını çıkartın...
bazen sevenler için son çaredir.
ayrılacaksınızdır.. son kez buluşmaya ikna edersiniz, o ayrılık laflarını ağzında geveler ama siz hiçbir şey yokmuş gibi ona sıcak davranırsınız; tam buluşmanın sonunda sıkıca sarılırsınız veda edersiniz ve yürür gidersiniz arkanıza bakmadan.. o da kalır öyle..

dün gibi aklımda arkamda bıraktım seni o hep bana giymem için verdiğin lacivert montun vardı üstünde, hani benden sonrasında çöpe attığın, kızılay meydanında orta göbekte ankarada sarılıp birden uzaklaştı idim senden .. dersimi bahane etti idim.. hatırlıyor musun dersten önce bir tek boş vaktim var diye sabahın köründe buluştu idik .. sırf daha çok gör diye gene bahane etmiştin kaybolmayı.. gelip aşti'den al demiştin.. güya ayrılacaktık biz.. ama sen beni iki saat görebilmek için altı saat yolu tepti idin.. belki gece iki de istanbulda otobüse binerken dondu idin.. şimdi millet kısa mesaja bırakıyor sevdiğini, sırf bırakamama sebebin olsun diye kalkıp geldiydin.. o gün sen beni bırakamadın.. ama günler , aylar hatta yıllar sonra ben seni bıraktım ve de hiçbir bırakamama sebebini haklı çıkarmayarak..
(bkz: oo pompa alırım bi dal)
Buluşmak? Sevgili? Birlestiremedim ki ben.. Bir söz vardır:'Olmuyorsa zorlamıycaksın.'
güncel Önemli Başlıklar