bugün

- macdonald üçlemesi uyarınca önemli bir bölümü küçük hayvanlara işkence etmek, yangın çıkartmak, 11 yaşından sonra yatağını ıslatmak eylemlerini gerçekleştirmiştir,
- çocuklukları baskıcı, tacizci anne/ baba figürü ya da ikisinden birinin yokluğunda geçmiştir,
- iq’ ları ortalamanın üzerindedir,
- düzenli bir işte tutunmaları pek mümkün değildir,
- üniformaları işleri kontrol amacıyla sıkça seçerler,
- vicdanları yoktur ama duyguları ustaca taklit ederler.
bunlar hastalık değil ki.
Hepsinde tecavüz
Pedofil
Nekrofil
Yamyamlık gibi hastalıklar vardır.
Dövmeleri olması.
Psikopattırlar.
seri olmaları.
şözlükte yazmaları.....*
Akrep burcu olmaları.
Çoğunluğu, Beyaz tenli, heteroseksüel ve dindar olup, çocukluğunda dayak, taciz, tecavüz gibi ağır travmalar geçirmiştir.
yüzleri çok soğuk olur. konuşurken mimikleri hareket etmez.
Seri olmalarıdır herhalde. paralel olanları da mevcut ama karıştırmayın orayı onlar kendilerine paralel.
Seri şekilde arka arkaya cinayet işlemeleri.
seri katillerin hepsi askb ye sahiptir ve kötü bir çocukluk geçirmişlerdir.
Sonumun öyle olmasından çok korkuyorum. Karanlık tarafımı keşfettiğimde öfkemin dinmeyen ve birini öldürmeyi isteyebilecek kapasitede olduğunu farkettim. Bunun sebebi ise yaşadığım olayların derinlerimde bi yerde hep saklı olması ve bi anda ortaya çıkması. Tabikide kendimi kontrol altında tutup bunu yapmadım ama bazı insanlar bunu kontrol altında tutamıyorlar.
Çevrelerinde herkes tarafından seviliyor görünmeleri.
Duygusal olmaları bence. Aşırı içselleştiriyorlar bir şeyleri.
Adam küçükken mobilyaların olduğu bir yerde tecavüze uğruyor büyüdüğü zaman da mobilya işiyle ilgilenen insanları öldürüyor. Bilinçaltı nelere kadir.
hepsinin bana benzemeleri.
FBI e göre yengeç Burcu olmaları. Ben de bir yengeç Burcu olduğumdan mütevellit çığırımızdan çıkarılıyorsak demek .
bir tanesinin bile bana denk gelmemesi.
(bkz: bir kereden bir şey olmaz)
soğukkanlı, sorunlu bir geçmişe sahip olmaları(her zaman değil), zarar vermekten keyif almak veya geçerli sebepler doğrultusunda öldürmek.
Sogukkanli olmalari.
Planlı ve disiplinli çalışmaları.
genetik bir nedenden dolayı farklı bir beyin yapısına sahipler bu sebepten diğer insanlara karşı empati kuramıyorlar. çocukken aile içi şiddet vb. şeyler görmelerinin nedeni de bundan kaynaklanıyor.