bugün

(bkz: #11762862) kısa bir cevap hakeden akp'li.
aldı da.
zavallı yazar(!)dır.
(#11771288)

ilkokul matematik dersi terk...
#11771288 matematikte çığır açan yazar. * *

--spoiler--
zaten batmış olan bir ülkeyi daha fazla batmaktan kurtarıp, dünyanın en güçlü 34. ekonomisi olmaktan kurtarıp, 5. büyük ekonomisi durumuna getirmesi olayıdır. 31 basamak birden yükselmişiz bu kadar açık.
--spoiler--
sözlüktekilerle taşşak geçen güzel yazan yazar.takip ediyorum.şakirt olduğunu düşümüyorum.her fırsatta bıyık altından güldürüyo.sazan avcısıdır kendisi.
allaha şükürler olsun sapına kadar şakirt yazardır. millet ergenekonculuk, teröristlik yapıyor utanmıyor da ben neden çekineceğim? namaz kılmak mı suç? risale okumak mı? aa gerçekten bunlar bir ara suçtu değil mi? geçti çok şükür o günler. kimseden saklım gizlim yok. binlerce şükürler olsun doğrulardan yanayım. allah doğru yoldan ayırmasın beni ve yüce türk halkını. artık maskeler düştü. 13 haziranda durmak yok yola aynı hızla devam.

--spoiler--
zaten batmış olan bir ülkeyi daha fazla batmaktan kurtarıp, dünyanın en güçlü 34. ekonomisi olmaktan kurtarıp, 6. büyük ekonomisi durumuna getirmesi olayıdır. 31 basamak birden yükselmişiz bu kadar açık.

büdüt: dalgınlıkla 6 yazacağıma 5 yazmışım matematik hatası değil yani tamamen dalgınlık.
--spoiler--

matematikte harbi sıçmış yazar. ilkokul öğretmeni görse zat ı alileri (!) için ağlar lan. allah a şükür şakirt. hem de sapına kadar.
koyun olarak nitelendirilen yedinci nesil yazar.
yatıp kalkıp atatürk'e dua et. senin gibi soysuzlar yüzünden dininden de soğuyacak bu millet. işgaldeki hali sakın unutma . sen anandan gene çıkardın ama baban kimdi bilmezdin.
yetiştirildiği yurtlarda matematik mantık ve akıl namına birşey öğretilmediği alenen belli olan yazarcık.
yatıp kalkıp atatürk'e dua et. senin gibi soysuzlar yüzünden dininden de soğuyacak bu millet. işgaldeki hali sakın unutma . sen anandan gene çıkardın ama baban kimdi bilmezdin.
günlerce okumak isterim kendisini.ciddi anlamda sözlükteki herkesi dize getirecek kadar cesurdur.saygı duyuyorum kendisine.
içinden akıp sellercesine noldu lan ipneler diyen yazar olmuştur an itibariylr. Hey yavrum hey asıl icraat yeni başlıyor.
gereksiz sözlük yazarı lakabı klitoristir.
(#12756379) bu ülkede namaz kılmaya utanmış, oruç tutmaya çekinmiş yazar. vah vah ne günlere gelmişiz yahu, hayırdır namaz kılarken parmakla mı gösterdiler seni?
118 10 reklamındaki kızıl saçlı 10 diyen kız bu.
baransu nun zileliye hakaret etmesini "zileliyi bitirdi hohahahoahao" diye mutlulukla izleyen lakin bir adamı bitirmek ona "salak" demekle olmaz bunu bilmeyen yazar. nick altını okuyunca kalitesi belli zaten.
kendisinin 40 fırın ekmek yemesi ve biraz biraz daha büyümesi gerekli. çoluk çocuk olduğu için kafaya takılmamamlı.
yeterli kalsiyum ve gerekli omega 3'ü alamamış yazar.
kulaga oldukca hos gelen isimdir.
küfürbaz amcalara sahip yeğen. o amcalar kendisine neler söylüyordur kimbilir.
(#16820823)
bu aralar panpası zucker ile arası yok anlaşılan.
yedinci nesil silik.
dizi,sinema ve tiyatroda pek kullanılan bir isim değildir. senaristlerimiz bildik ve yaygın isimlerden vazgeçememelerinden mütevellit işbu isme pek yer vermiyorlar.