bugün

Tak diye samsun atakumdayım. Saniyesinde. Hırs azim istikrar.
görsel
her konuyu sekse getiriyor.
valla şu sözlükte benimki kadar renkli bir nickaltı ve galerisi olan biri daha yok. anonim nasıl kalabiliyorsunuz ya, enteresan.

seviyom kendimi yeminle.
Irkçı müsveddesi.
Tak diye amasradayım, saniyesinde. hırs, azim, istikrar.
görsel
Sesi güzel Tırrek.

Severim kendisini çok çakırkeyf adamdır.

Yalniz bir kusuru var evlenmiyor.

Evlen artık aq.

Gez, dolaş nereye kadar amk.
görsel
Arkadaşlar günaydın.
görsel
Çıplak mı o?
Evet çıplakım.
ne kırkı lan yavaş...daha genç bu kardeşimiz.
görsel
Yaşıyorum bu hayatı amk.
görsel
Gece gece hasret kaldım gözlerinin rengine adlı söylemiş olduğu türküyü dinleyerek efkarlara sokmuştur beni kendisi.

Bu sözlükte sesi hem bu kadar içten olup, bu kadar samimi yazılar yazan bir adam varsa o da bu kardeşimizdir.

Mardine gelirse mutlaka karşılıklı içip efkarlanacaz, gelirsen beni ara.
(#43816890) güldürdün. aramıza hoş geldin. eğer merak ettiğin bir şey olursa bdv'den bize ulaşabilirsin.
SELAMUN ALEYKÜM, BiLiYORSUNUZ EFSANELERiN ÖLMEME GiBi BiR ÖZELLiĞi VAR. HEPiNiZi ELiMDE BULUNAN BU iNEK DiLiYLE SELAMLIYORUM, O DiLi YERiM ABi. SAKATAT BÜYÜK BiR ENERJi KAYNAĞIDIR. YEYiN, YEDiRiN.
görsel
https://m.uludagsozluk.com/e/43894380/

Askerlik vazifemi gururlu bir şekilde icra etmeye devam ediyorum. Beni kendinle karıştırma.

Elimde sağlam bir şey var. Üzerine zevkle oturmak istersen seve seve isteğini yerine getirebilirim. Zira benim için pek zevkli olur ...

Ayrıca hazır ankara'da iken g☆tünü büyütüp beynini küçülttüğün memurelik işine son verilmesini istemiyorsan bence kaşınma ...

Zira Kaşımayı pek severim ...
Şu kedinin yerinde olmak isteyen kaç kız var fekat ben kedimleyim. Yine de kedinin yerinde olmak isteyen kız varsa mayolu foto atarsa bakarız.
görsel
Pembe duvar boyalı, ayıcıklı tavsanlı odasından cagrı yapan yazar.
isterseniz mavi beyaz seks kokan odam da var, ovv ye. Seks.

görsel
Kedi mi yoksa ben mi daha tatlıyım? Eksi verirseniz ben, artı verirseniz kedi tatlı.
görsel
Masada duran Orhan gencebay fotoğrafı ve önündeki dürbün ince bir nüans olmuş.
Ben sbag kedilere fısıldayan adam.
görsel
YAŞASIN özgürlük.
görsel
görsel