bugün

sacma bir il olan sakarya nin elle tutulur tek yasam yeriydi. tabi 15 yil öncesi...
bolu'nun dörtdivan ilçesiyle karıştırılmaması gerekir.
sakarya merkez ilçelerinden. üniversiteye yakınlığından dolayı öğrenciler yoğunluktadır.
sakaryanın en nezih semtlerinden. belki de sakaryanın en iyi yeri olabilir. deprem sonrası yönetmeliğe göre yapıldığı için, yeni ve güzel binalar var. çoğunlukla ailelerin yaşadığı sitelerden oluşuyor.
yeni yapılanma olduğu için yolları geniş tutulmuş. istanbula 2 saat. istanbuldaki arap yoğunluğundan bıkan halk için, kaçış rotalarının başında geliyor.
seneler önce eskişehirde bu isimde bir kafe vardı. akşam türkü söyleyen bir grup vardı. gider halay çekerdik.
Sakarya nın tek işlek caddesi.
çarktan parktan serdivan kırmızı dolmuşları hala geçmekte midir merak ettiğim ilçe.
Kahvaltı yapmak için yol üstü güzel bir yer.
Sakarya'nın abartısız en yaşanılır yeridir. Eğitiminden eğlencesine, göze hitap şekliyle her şeyiyle güzide ilçesidir. evet bende seviyorum burayı
Önümüzdeki 10 yıl içinde sakaryanın en gelişmiş ilçesinin olması dışında, en yaşanabilir ve elit kesimin ev almak konusunda yarıştığı ilçedir. Sapanca gölüne kıyısı olan nefis Serdivan gölpark piknik alanı, Serdivan avm, agora avm, nefis kent park meydanı, adatıp, özel altınova hastanesi, cafe barları, eğitimli insanlarıyla popülerliğini daha da artıracak olan ilçedir. Evet seviyorum burasını.
Az sonra gidecegim ilce.
memlekette ikamet ettiğim ilçedir.
trt 1 deki ana ocagi yarismasinin cekildigi yer.
sakaryanın öğrenci ilçesi diyebiliriz. eğer sakaryada öğrenciyseniz serdivandan çıkmayınız. çıktığınız vakit yaşayacağınız hayal kırıklığının haddi hesabı yoktur.
sürekli bir avm ve plaza projesi başlanan sakarya ilçesi.
yerlisi kaldı mı merak edilen semt? hiç sanmıyorum. ayrıca tanım: zengin kesimin semtidir. villa kent' dir. yaşadığım semttir.
yerlisine güven olmayan semt.
yasadigim ve sakaryanin en gelismis ilcesi.diger ilcelere oranla zengin kesimin tercihi olan yer.ama son yillarda nerdeyse her yer bina yigini oldugundan dogal halini kaybetti.
apart yapımı yasaklanan semt. sebebi ise fuhuş olaylarının aşırı artış göstermesi.
bağlar caddes' nde gece 3 4 e kadar kafeleri açıktır. cidden muhteşem bir kent, sakarya üniversitesinı de içinde barındırır.
eskişehir'de bir mekandır. dekorasyonunu her ne kadar değiştirse de ilk imajı akıllarda yer edendir. kısacası ve ayrıntıya girmeden pek de matah olmayandır.
Eskişehir'de türkü bar.
Türkiye' nin villa kent' i olma yolunda hızla ilerleyen Sakarya ilçesi. Kat yasağının tek olumlu şeklidir Sakarya' ya.
türkiye' nin akıllı kenti ödülünü almış ilçe, depreme en hazır ilçe diyola ama bana kalırsa daha yıkılması gereken eski binalar var, çok değil 3 5 tane.
Sakarya üniversitesi kampüsünün bağlı olduğu adapazarı'nın güzide semti. Üniversite kampüsünün buraya bağlı olması sebebiyle, öğrenciler ikamet etmek için en çok burayı tercih ederler. Son sene itibariyle açılan kafeler ile öğrencilere daha çok hitap etmeye başlamıştır.