bugün

Ödeşmiş oluruz biraz.
karton toplayan cocuk bir serdar iki bunlar sözlüğün güzin ablaları yazarlarıdır. kim ne yapmış etmiş onu takip eder mahalledeki yaşlı kadılar gibi onun bunun dedikodusunu yaparlar. ayrıca serdar en gıcık olduğum yazar modelinden biridir. kartlarını hiç açık oynamaz yarı görüp tilki suyu görüp balık olur mevsimine iklimine göre şekil alır. donuza bile kimseyi almadım bunu alıcam galiba görmek istemiyorum çünkü bi insan bu kadar itici olabilir. gerçekten çok yazık..
Şu sözlükte takip edeceğim kimse yok. Ben sadece analiz için buradayım.
bir insanın serdarla ne derdi olur lan. ne acayip adamlarsınız amk, çatacak yer arıyorsunuz. huysuz yaşlı teyzelere döndünüz iyice burada takıla takıla.
Çok onore oldum. Senin gibi biri beni sevse kendimden tiksinirim gerçekten.

Çok teşekkür ederim.
Serdar haklı aq taksicileri bize anlatmayın lan barzolar sizi.

Dedikodu mu Hassiktir biz ortalığa yazarız dedikodu ile işim olmaz.
Sevdiğim bir yazar abimdir. iyi yazar. Kraldır , adamdır.
sıvı yağın artmasından dem vuran yazar. sen cuhapeye oyunu ver ardından sıvı yağın 10 tl ye düşme hayalini kur emekli maaşlarının 5 bin tl olma hayalini kur asgari ücretin 6 bin tl olma hayalini kur cuhape bu lan yapar mı yapar ama geriden yapar. serdar yaz bi yere bu yazıları..
Emeklilere verilen bayram ikramiyelerini cuhabe verdi pampa. Üstelik iktidarda bile değildi.

Cuhabeye asla oy vermem ama adam çalmadan çalışıyor.
Dün akşam uzay takımıyla başşak geçilen yazar.

görsel
başkomutan recep tayyip erdoğan'ın türk milletine hediyesi.

çanakkale 1915 köprüsü, ne kadar da güzel.

görsel
bu görsel sevgili serdar kardeşimize benden hediye olsun.

azar azar bir yazar.
Bu da benden bu arkadaşa hediye olsun.

görsel

Azar çakar bir yazar.
Ben cuhabeli değilim aktroll kişi. Bu kemali başka kapıya at.
görsel

Yozgat en çok şehit veren illerimizden biri iken pejoratif “hayvanat bahçesi” benzetmesi yapmak nedir sizlerin takdirine bırakıyorum.
Bazı görüşlerine sonuna kadar katıldığım 5.nesilden bir yazar abim. Hep varolsun.
Bi de dindar ayaklarında.

Sıfır virgül kırk dokuz, bir yazar.
boş işlerle uğraşan çoluk çocukla muhatap olup eğleneyim ego kasayım solcu kemalist tayfayı yalama yapayım artı oylar alayım derken kimilerininde nefretini kazanan evli barklı çapsız zevat. usta ağır molla desinler sakin ol adam desinler.?
Ah canimmm abeemmmmm.

Yetiş ya göslük hazretleri.

Swh...
Hahahaha türbeme yüz sürüp badelenmeye niyetlendiyseniz benden size ekmek çıkmaz siyam ikizleri.

Gülmem geldi güldüm gidiyorum.
ahlakın sadece başı açık kadınlarda olduğunu sanan zevat. türbanlı bir kadının bikini izi başlığında gıkı çıkmıyor (çağdaş ya ondandır) ama başı açık kadının bikini izi başlığında dinci ahlakı diyor? benim dinci olmam sevişmediğim veya bi kadını duvara yaslamadığım anlamına gelmez..

görsel
Şimdiye kadar kimseyle cinsellik yarışına girmemiş yazar. Yürüyen cinselliklerden uzak dururum ama mekana gelmiş. Selam vermemek olmaz.

görsel
şark kurnazı yazı yazma üstadım insanları salak yerine koyma ? bi yeri eleştiriken hele kadın gibi olayda realist ol başınız sıkışınca dinci diyorsunuz bunu söyleyen kişi o anda dinsiz oluyor bunu bile idrak edemiyorsun. gerçekten çok yazık..
Benim başım pek sıkışmaz ama sen

görsel
kollandığmı küfür ettiğmi iddia eden zevat. bak benim bi yazara küfür ettiğimi göster hesabı silip gideceğim gösteremzsen yalancı müfterisin? 8 yıl olacak burdayım 4 yılını çaylak olarak geçirdim uluda bunun başka bir örneği yok ben silik yemiyorsam sinirlerine hakim olan biri olduğum içindir sizin gittiğiniz yerden ben gelmiş duşumu alıyordum eski nesil yazar olsanda formata hakim biri olarak sana fark atarım ayrıca bende 8 yıla girdim. gerçekten çok yazık..
Ne yaptın oğlum yine toplamışsın milleti?

https://youtu.be/CV0yx-McVeY