bugün

hayır olsun diye hamam böceklerine kese atan adam gibi adam.
entrylerini inceledimde 2007 yılından beri heo aynı değişmeyen kalite.
Eko konusunda ben de az yavşak değilim ha. Adam resmen balon ama size nası geçirdi 800 yüz bini.

iki türlü de çok eğleniyorum amk.
Örijinal casio marka diye casiq marka saatler sattığı öne sürülen yazar...
moderasyonun ne denli aktroll yalakası olduğunun kanıtıdır.

tez zananda dönmesi dileğiyle.
can abim ciger abim çikekeş abim.
Ölüme gidiyoz dedin de mazot mu yok dedik .
Çaylak yemiş duyduğum kadarıyla. yazık olmuş abime.üzdü.ewed
milletin anasına falan sövdüm ban yemedim diye övünüyodu çaylak olmuş. iyi olmuş.
Bu nasıl adaletsizlik.
telefoncu Ekrem her türlü yarrağı yiyor çaylak olmuyor serdarsl06 oluyor.

Edit: Ekrem denilen insanımsı da çaylak olmuş
(bkz: geç gelen adalet)
hala çaylak olan yazar...

lan bu çocuk ne yaptı da 7 gündür çaylak?

nick arkasına saklanıp, klavye arkasına saklanıp ailesine, eşine laf söyleyen korkak bir ite, bir şerefsize küfür etti diye bu adamı bu kadar cezalandırmak nedir?

tamam verirsin 3 gün ceza (nasıl aktroller ne yaparsa yapsın 3 gün ceza veriyorsunuz, hatta o 3 günlük cezanın bitmesini bile beklemeden 1 günde bitiriyorsunuz ya cezayı).

bu adam herkesin yapacağı şeyi yaptı. klavye arkasına saklanan korkak bir ite küfür etti. elinden gelen bu, başka ne gelirdi ki?

hadi eyvallah, kabul ediyorum, serdar'ı haklı olarak çaylak yaptınız diyelim.

peki ya serdar'ın ailesine dil uzatıp adamı provoke eden ite ne ceza verdiniz?
3 gün çaylaklık. o da millet tepki gösterdiği için, istemeye istemeye çaylak yaptınız.

şimdi serdar çaylak, onu provoke eden ahlaksız, allahsız, şerefsiz it yazar.

sikerler öyle adaleti.

moderasyon kendi feyk hesapları ile buradaki yazarlara saldırıp trollük yapıyor resmen.
bu provokatör, korkak, kancık it sizin korumanız altında çok belli. hanginizin feyk hesabı lan bu koruduğunuz oğlan çocuğu? az delikanlı olun da biriyle bir hesabınız varsa bu hesabı besleme itlerinizle değil, yüz yüze gelerek görün...

bugünlük son entrymdir.

bu yapılan adiliği, adaletsizliği protesto ediyorum ve 24 saat entry girmeyeceğim.
Serdarsl06 çaylak ama telefoncu Ekrem hala ortalıkta vurduruyor.
Eee nerede adalet.
gerekeni yapacaktır.
Moderasyon tarafından gayrimeşru şekilde peydahlanmış üvey ömerçiplere gereken küsküyü verdiği için çaylak yemiş yazar.
Müebbet aldı heralde 10 gündür yok piyasada.
(bkz: #42871208)

özelden numarasını istediğim ama klavyeci ve sanalcı olduğu için vermeyen bir korkak. Yemezdim verseydi de ama neyse.. Öyle sözlükten entry sallamakla olmuyormuş değil mi bıcırık.

Edit: adamsan numaranı atarsın. Tribüne oynuyor hala.
Edit2: adın soyadın mı yazıyor? tribüne devam et sen aslan. Bir daha da lafının arkasında dur. Öptüm hadi.
Özel mesaj atabildiği için şükretmesi gereken ibişlerin kolovyo diye zırladığı yazar.

Sözlük eğlencedir. Numara bireysel. Götü yiyen varsa ankara optimum avm'de Gözlükçü Serdar kim diye sorar. Gelir çayını çorbasını verir yollarım. Ayrıca benim etimi yiyebilecek adam doğmadı daha.

Edit: her laf yiyince ağlayana numara verseydik evin yolunu bulamazdık.

Edit2: lan sik kırığı. Ayarımı bozma. Benim adamlığım senin tahayyül sınırlarını zorlar. Adım soyadım yazıyor. Adresimi veriyorum. Asıl sen adamsan gelirsin. Eryamanda yitip giden travesti tayfasına dahil ederim seni.
adım soyadım yaşadığım yer. anlamıyorsan malsın demektir. ben ibneleri öpmem. ben hayatım boyunca arkasında duramadığım bir laf etmedim. kediler öpsün seni. kolonoskopi yaptığım ilk aslan parçası sen değilsin. son da olmayacaksın. şimdi siktir git ötede ağla amk kekosu.
Sözlükte ve kendi nickaltında olduğumuza dua etsin. Çok başka şeyler yazardım yoksa ama bu kadar ucuza çaylak olmak istemiyorum. Adamsan numaranı yaz bana. Ha niye ben yazmıyorum çünkü küfürlü entry giren sensin.
valla benim yerim yurdum adım soyadım belli. adamsanız adam olur misafir ederiz. değilseniz götünüzü keser madam ederiz. tekrar söylüyorum. her laf sokup kolonoskopi yaptığım kekoya numara verseydim vodafone müşteri hizmetlerini geçmiştim amk.

bu sözlükte numaramı bilen 2 kişi vardı. biri gitti bir kişi var. o kişi de sen değilsin. sözlük benim için eğlencedir. ötesine geçmez.

anlamıyorsun diye açık açık yazdım. burada ağlamaya devam etme yani.
şimdi olay neden bu kadar büyüdü bilmiyorum fakat kavgaya tarafsız dahil olmak istiyorum.
1 - sanal ortamda telefon numarası kimseye verilmez. o numaranın folloş olup sağda solda kullanılmayacağı ne malum?
2 - adres vermek de doğru değil. kimsenin kimseyi alenen tehdit etmemesi gerekir sanal alemde.
3 - bence ortada yanlış bir şey varsa hakkınızı hukuki olarak aramalısınız zira kabadayılıkla, delikanlılıkla bu işler yürümüyor maalesef.
4 - ortada bu kadar büyütülecek bir mesele varsa ve mahkemeyle vs. uğraşılmak istenmiyorsa birbirinize özelden sövüp saymanız sinir katsayınızın azalmasına olanak verir. bu daha sanal bir çözümdür.
vesselam...
Konuyu bilmiyorum da babanız yaşındaki adama kafa tutmayın aq.

iyi bir yazar.
abi bursa'da korupark avm'de gürkan'ı bul. o tanır.
Geri geldim. Birkaç güne fake hesapla adına güzel bir başlık açıp hayatında yemediğin lafları bir güzel yedireceğim sana koçum. Açılacak o hesap isterse silik yesin önemli değil yeter ki içimde kalmasın bazı laflar. Allahın da gelse kurtulamayacaksın. Ha bu arada o küfürlü entryn bir güzel silinmiş. Ama 40 katı küfürlü bir entry gelecek birkaç güne. Bekle.
Lan olm ne pis ne bulaşık bir bokmuşsun lan sen. S2k. Lütfen yok ol. Ya da yok olma. Verdiğim adrese gel. Lütfen bak.

Edit: bir de açık eksiliyor penis burkulması.