bugün

görsel
Angaranın bağrından kopan Seymen yazar. Ben iki halkı cana yakin hissediyorum nedense. Biri seymenler ikincisi yörükler. Delikanlı insanlardır. Severiz.
oha ismi serdar mıymış ?
severek entriyler'ini okuduğum bir yazar 37 yaşlarında 2 buçuk çocuğu var kestaneyi sever ankaralı ama ankara da yaşamaz.
Internet faturasını ödememis yazık acidim.*
Aşırı boş ve bilgisiz.
yakında kemalist bebek sahibi olacak yazar. o değilde çocuğun geleceği pert olacak ona yanıyorum.
Şu sözlükte adam akıllı sevdiğim nadir yazarlardan.

Sen yaz biz okuyalım müdür.
2007 den beri uludağ sözlüğe hizmet eden sadık bir yazar severek okuyorum.
(bkz: can abim)

Var olsun yazarı.

Yaa çenn yeniden baba mi oldunn. Oy oy oyy.
iyi bir yazardır.ewed
acayip kaliteli efsane süper ötesi mükemmel yazar.
Evli, mutlu, iki kız çocuklu, angara’lı ve malesef beşiktaşlı bir yuzır.

Bildiklerim bu kadar, saygılar.
bak bunlar da birbirini badeliyor herhalde. birine vuruyorsun öbüründen ses geliyor.

ne oldu la lollikler?
severek okuyoruz sen yaz biz okuyalım.
Arkadaşlar yapmakla övündüğüm 2 şey var.

Birincisi asla akp'ye oy vermedim.

ikincisi asla Enes batur videosu izlemedim.

Edit: kızım doğdu çok şükür.
Başarı temennilerimiz onunladır.
Gözümde hep kafasının yarısı kel ve kemik gözlükleriyle canlanan yazar. Bi de bilmiş gıcık bir tipi olduğuna inanıyorum. Affetsin. Severek takip ediyoruz.
umarım kızında senin gibi düzgün bir insan olarak yetişir ve sana benzer allah korusun ya akp li olursa ileride neyse allah analı babalı büyütsün anne baba olmadan büyümek zor ve acılıdır.
gece yapacaksanız içeride ışık kaynağı olmasın. gölge oyunu gibi olur. millet dışarıdan sizi izler.
restorantçıymış alırım bi kuzu şişini.
mekanda alkol varsa, geliriz.
Sebepsizce sempati duyduğum yazar. Yediyüzüncü entryi de ben girmiş oluyorum böylelikle. Kısaca, adamdır. Hitler seninle gurur duyuyor evlat!
Tornaya bakmaktan gözlerim ağrıyor bana Bi dinlendirici..
Bizde misafir baştacıdır. Para ödetilmez. Gelen herkesi beklerim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar