bugün

söylenince tatlı ama düşününce en büyük yalan.
Gökten uydurmalı kuyruklu bir yalanın, ağızlardaki afilli yansıması.

Yıllar dahası hayatlar geçerken ışıltılı yansımalardan, daha da açık konuşmak gerekirse sonu hüsranlardan uzak durun.
yalanın dibi. kim inanır böyle şeylere ben inanamıyorum şahsen.
Kan bağım yoksa kimseye o sözü vermem aaa bir de Galatasaray a.
görsel
Bazı insanların düşünmeden kurdukları cümle. Yasadıgı duyguların doruğunda kendisi de öyle hisseder ve icindekini tutamaz büyük büyük laflar eder. Insanız söyleriz, inanırız. Aradan zaman gecer ve payımıza düşen, bize bu lafı edeni icimizde öldürmek olur.
Eğer yalansa şanslısınız demektir. Aksine doğru ise başınız büyük belada demektir. Çünkü ayrılmak isteseniz bile peşinizi bırakmayıp sizi öldürebilir. Böyle söyleyen erkeklerden derhal uzak durunuz.
Bir yalan evet.

Buna inanan varsa gitsin falezden atlasın aq.
(bkz: yalancının)
öyle ulu orta büyük sözler vermemek gerekir.

(bkz: büyük lokma ye büyük söz söyleme)
yemin edebilirim, şu sözü samimi verenlere hep nankörlük ettik.
sanırsın biz onlardan daha iyi bir şeymişiz gibi bir an olsun şans vermedik.
nerede aksi var yapıştık.

''seni seveni zehir olsa da yut,
sevdiğin bal olsa da unut..''

gerçi seni seven niye zehir olsun.
insan olan kendini samimi şekilde sevip, gözünden dahi sakınanı sevmez mi? sever.
varlığı için göklere doğru şükür bile eder.
ancak kerizlerin inanacağı söz.
Koca bir yalana örnek vermek.
Bu çok büyük bir söz.
Hayatta bir kez verilir ancak.
Zamanında çok duyduk. Kimler geldi kimler geçti. Ölene dek bırakmayacak biri varsa o da ailedir. Aile herşeydir.
Bakıyorumda herkes herkesı kendı gıbı sanıyor.
Çok iddialı bir söz. Genelde bu lafı söyleyenler Köşeyi dönerken basar tekmeyi. Parayı bulunca adettendir..
"Aşkım beni bırakma" diye ağlayan kıza söylenen cümle. Akabinde kız yavşak birine denk geldiyse bombok bi nedenle bırakılır.
gereksiz bir sözdür.

insanın ruhu bile zamanı gelince bedenini bırakacaksa çok düşünmemek gerekir böyle şeyleri.
Yalakalıktan başka hiçbir şey değildir, iki tarafın birbirini şişirmesi için söylediği laftan ibaret değildir.
öğlene dek dese belki inanılabilir.
Hasss.. ulan ordan.
Külahımı şuraya doğru çıkardım. Ona anlat.
görsel
eski karım ım bana söylediği en büyük yalandır.

bak kadın akli dengen bozuk dava açarım adli tıp'tan rapor alırım çocuğun velayetini de alırım, sana da 1000 tl nafaka bağlarlar kıçını yırtsan en çok sürünürsün. gel 3k nafaka veriyim anlaşmalı boşanalım dedim...

ve, ta da!!! hani lan ölene dek sevecektin bırakmayacaktın? göt!