bugün

O elindeki 3 fake hesabı aynı anda nasıl kullandığı merak edilen yazar. Daha entryi gireli 10 saniye olmuş bam 3 eksi, altında da bunun entrysi. Ne 2 ne de 4, hep 3.
ağır kankam yazarıdır yanlış olmasın evet.

https://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
Senbenkırıkkale.
(#32965834).
Kendisi hakkında merak ettiğim tek bir şey var. Ne alıp veremediği varsa solcular aşağı solcular yukarı. Acaba küçükken topunu solcu birisi mi patlatmış? Yoksa topuyla yolun sol tarafındaki bir evin camını kırmış ve camı kırılan evin sahibinden çok kötü bir dayak mı yemiş? Başka bir açıklaması olamaz çünkü.
tanım: mide nedir ve nasıl bulandırılır ? midesizlikte son nokta ne demektir ?
Açtığı başlıklarla sözlükteki düzeni bozma, ortam germe gibi eylemlerde bulunmasına rağmen hala bir şeyler yapılmaması şaşırtan yazar. Zira trollük bir yere kadardır. Bu yaptığı ortamı karıştırma ve problem yaratmaktır. Kendisinin beyin nöronlarında sorun olduğunu düşünüyorum. Çok dayak yemiş gibi.
görsel

Bu adama iyi bak. Hatta her sabah kalkınca aç bak. Bugün böyle saçmalayabiliyorsan bu adam sayesinde.

Kafakoparunus un nick altında esmiş gürlemiş adam olacaksınız falan diye. Gelsin edebiliyorsa etsin bekliyorum.
Beyni olmayan ve mensubu olduğu partiyi savunmak adına şekilden şekile giren eskinin fetöcüsü, şimdinin teröristbaşı fetöcüsü değilse sözlük hesabımı silerim. Birde sanki chp iktidarmış, akp muhalefetmiş gibi sürekli muhalefete muhalefet yapmaları yok mu tam komedi. Ayrıca hiç arkadaşı olmayan günün 15-20 saatini bilgisayar başında geçiren bir ergenden fazlası olmaması gerek fazla oturma o masada kemiklerine zararlı git biraz spor yap.
(#37643582) ile üzmüş yazardır. annelere küfretmek ne demektir hocam ? şimdi benim annem hayatta değil ve sen ölmüş bir anneye küfrediyorsun karşıt fikirdekilere sataşarak. ayıp değil mi yaptığın ? hiç hoş olmamış. üzücü...
değişik bir yazar. ben anlayamadım bunun derdini anlayan varsa bana anlatsın.

ayrıca yılmaz özdil bugün süper demiş yazısının sonunda. beyin ama anlayana.
(#37657347) bu kadar uzun uzun yazmışsın da şimdi ne anlatmaya ve hangi dil konuşmaya çalıştın? Diye sorulası yazar.
pek haz etmediğim, bazen sık sık argo kullanmasıyla üzen yazar. hoş değil...
görsel
Açtığı son 10 başlığın 9'unda (bkz: solcu) kelimesi bulunmakta. Bundan da anlayabiliriz ki zamanında solculardan temiz bir dayak yemiş.
ağır kankam yazarıdır. sevişiyoruzda. evet..

imzam: https://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
slife5r, kasvet, warlock gibi adlar kullanarak, kötü sözlük-uludağ sözlük-iti sözlük-ekşi sözlük gibi sitelerde yazarlık yapan şahsımın durmadan yazılarını araklayıp, anlaşılmasın diye evirip çevirip uludağ sözlükte kullanmakta olan hırsız.

yıllar sonra şuraya gelip şok geçirdim.

delice.
Ben hayatımda bu kadar boş işlerle uğraşan bir insan görmedim. Kafa iznindeyken farkettim benim 1 yıl önce girdiğim bir kaç entryi kopyala yapıştır yapıp kendine aitmiş gibi giren silik yazar. Görünce şok oldum. Ertesi gün o entryleri de kendisiyle birlikte silindi. Gerçek hayatta 4-5 kelimeyi bir araya getirip 1 cümle kurma becerisi olmayan adamları sözlükte yazar yapıyorlar buna ayar oluyorum. Neyse son hareketimi de çekeyim;

görsel