ortadan kaybolan oylar bulunaydı iyidi.
ben diye cevap vermek istediğim soru.
evde oturan yüzde elli vermiştir rte'ye göre. sandıklardan değil direkt evden vermişler oylarını.
"vallahi ben de ver-meeeeeeeee-dim." deyişlerinden anlaşılabilir.
gerçekten merak edilendir.2007 den beri siyasetle çok ilgiliyim ve hep konuşurum siyaset hakkında çok çok az gördüm.
o verdi, burada olmayan. izlediği tv kanallarında direnişten hiç sözedilmeyen. seçim zamanı köyüne gelen yalancı siyasetçinin sözüne kanan. üç kuruşluk destekleme alımına tav olan. eskiden sigara paketlerine, şimdi küçük not kağıtlarına sözde yazılanların gerçekleşeceğine inanan.

ne yazık ki, cahil. bırak okumayı, yazmayı, izlemeyi, dinlemeyi bilmeyen. yıllardır izlenen politikalarla bilerek cahil, bilgisiz bırakılmış olan. kandırılan...

evine atatürk resmi asıp akp'ye oy veren... ülkemin saf ,eğitimsiz, sahtekar politikacılarının ettikleri, içinde 3-5 "allah,peygamber" geçen lafları doğru sanan... gördüğünüz, konuştuğunuzda içinizden onlara sarılmak gelen ve ne yazık ki bu masumane tutumlarıyla memleketin ağzına sıçılmasına neden olan...

onlar uyandığında işler değişecek, ne zaman uyanacaklar, bilmem.
https://www.facebook.com/...o.php?v=10152296900977179 bunlar.
cinler vermiş.
Üstüne fetönün lafıyla... referandumda, mezardaki bir kısım seçmen.
Sen vermezsen ben vermezsem nasıl çıkar sandıktan akp ye zafer. Evet.
Asıl Bunu söyleyen kişi vermiş olabilir. Aklı sıra Hedef şaşırtacak, yer miyiz efendim biz bunu.
bana bakmayın ben sadece manyak olmaya karar verdim, ben vermedim yani...
sokakta, markette, çarşıda, pazarda gezinen elleri kolları paket ve poşetlerle dolaşanlar.

bizler değil, biz sözlükte yazılan ruhlarımıza kanat takıp uçuran yazılar okuyor ve gelecek güzel günleri bekliyoruz.