bugün

Bu bir hediyedir erkeğe. Evet evet arada bir (bakın arada bir diyorum) erkeğe bunu demek ona verilebilecek en güzel hediyedir. Ve o erkekte gercek bir erkekse eğer bu söz üzerine hangi konu olursa olsun sevdiği kızın istediği şekilde davranacaktır. Kızın dediği olacaktır. Feministler anlamaz bunu egonun kalp ile en güzel kaynaşma örneğidir bu öyle kolay kolay kimse anlayamaz "mantıksız" gelir.
kendi fikri olmayan sevgilidir.

insanı dinden imandan çıkartır bu sevgili sözü...

Lan ben bilsem sana sormam zaten, bi kendi fikrin duruşun olsun...*
ucu açık kelimelerden pek hoşlanmam.
Yüzünün sülfürik asitle yıkanması gereken sevgilidir. Ya da kulağına kral suyu damlatılmalıdır. "sen bilirsin"i Yalnız sevgiliden değil, herhangi bir insandan duymak sinir bozucu. Yahu ben bilirim elbette de nezaketen sana da soruyorum. Ayh Premsesliğimi bozduruyorlar.
tabi ki ben bilirim aşkım sen o ufak beynini zorlama. deyip konuyu kapatırım.
sıkıcı sevgilidir. hemen orada terk edilesidir. tanrı bilir flört aşamasında da kuru onun yerine erkek yapmıştır.

iyi ki böyle bir sevgilim yok. düşününce bile tüylerim diken diken oldu bak.
Kendi beynini kullanamayan sevgilidir. Başka bir beyne ihtiyaç duyar.
küsmüş o, trip atıyor.
normalde hiçbir şeyi siz bilmezsiniz çünkü.
Öyle bir sevgilim olsa baş tacı ederim. Nasılda minnoş nasılda anlayışlı.
Aynen ile birlikte en uyuz olduğum laf sen bilirsin.

ikisi de buli halttan haberim yok, fikirsizin önde gideniyim demek.

Sen bilirsin diyen sevgili de aslında, ne halt yersen ye de konu uzamasın, zaten çok da umurumda değil dwmek istiyordur.
Aslında seni bilirsin ama ben istemiyorum gibi bir anlamda çıkabilir.
alt metinde "beni dinleme sen bildiğini yap burnundan getiririm ilk fırsatta" demek istiyordur.
Bitmiştir o ilişki.
insanı kanser eden sevgili. Ulan pezevenk zaten biz bilsek sana ne diye danışıp soralım, fikrini alalım. Nereden baksan trip nereden baksan bir taraflarımda değilsin demeye getiren sevgilir. O yüzden zamanla eski sevgili tarafına geçmesi olağandır.
"hele bir yap , ebeninkini gör" anlamına da gelebilen trip şeklidir.
altında büyük trip yatar, hiç çekilmez.