Galatasaray adına sahaya çıkan bir top tepikleyeci.

ilk sahaya çıktığında bu çocuk olmuş anasının babasının eline sağlık diyip tebrik ettiğim adam.

Şimdi ise gülüyorum ezeli rakibimizin haline cidden olmuş bu çocuk tebrikler galatasaray.
bu adam ilk ortaya çıktığında, real madrid'de oynar bu çocuk diyorlardı geseliler.

şimdi etmedikleri küfür yok valla. nereden nereye.
bir türlü kendini geliştiremeyen stopper.
Yüzyılın balonudur. Anadolu takımında oynayacak yeteneği yok o derece vasat. Evet.
Kendisine sen stopersin dediklerinde olayı yanlış anlamış stop er moduna geçmiş durmuş kalmış erdir.
Galatasaray'ın zamanında kapıdan kovduğu ama bacadan giren oyuncu. Kendisinde yürek olarak bülent korkmaz cesareti var ancak en ufak bir olumsuzlukta inanilmaz şekilde konsantrasyon bozukluğu yaşıyor.

Son olarak mersin maçında gözle görülür şekilde moralsiz olan semih ilk golde yediği çalımdan sonra art arda benzer basit çalımları yiyip kırmızı kart görmüştür.

Her ne olursa olsun semih galatasaray'ın öz çocuğudur ve her zaman arkasındayız kendisinin.
Zor bir dönemden geçen stoper. Hataları var, formsuz bir dönem geçiriyor ama sahip çıkılmalı kendisine. 2011' den beri şuursuz Fenerbahçe ve Beşiktaş fanatiklerini ters köşeye yatıran şampiyonluklardaki payını unutmayalım. Kolay kaybetmeyelim değerleri.
eğer gazetelerde yazan ilk onbir doğruysa bu akşam bir avrupa maçında daha galatasaray'a bedavadan gol yedirecek adamdır. adam diyorum çünkü topçu demeye dilim varmıyor...
dördüncü yıldızı takan ender türk futbolculardan.
Kadroya yansiyan ama sahaya yansimayan köylü.

Yiyecegimiz ilk golde aha bunun hatasi olmazsa adam degilim. Bak buraya yazdim.
ikinci devre yerine linnes'e bırakacak.
Biz bu takima ne kadar sag bek alirsak alalim, isterse dani alves'i getirelim, yine de stoperlerden biri sag bek oynayacak anlasilan.
Kanser olduk amk kanser.
hayatımda kurban kesmedim ama bu kişi cimbomdan gittiğinde ilk defa kurban keseceğim. eğer terim haziranda bunu stoper diye milli takımda oynatırsa, avrupa şampiyonasını da izlemeyeceğim...
Eto dan almak için götünü yirttigin o formayı anana götür anana. O ne yapacagini bilir..

Midesini, karakterini silktiğimin faydasizi.
zincirlikuyu metrobüs durağı'ndan bindiği metrobüsle bursa'ya deplasmana gelen futbolcu.
Kartal'da karşılaştık çok şaşkınım.
Karşıya geçerken ofsaytı bozdu.
Beşiktaş derbisinde forma giyemeyecekmiş.
evlenmiş.

http://www.ntv.com.tr/gal...%2cMMymcaTBB0WQj9wCwcCESQ
Geçirdiği berbat ötesi sezonun ödülünü manevi babası tarafından euro 2016 ya çağrılarak almış çelimsiz defans.
Euro 2016'da a milli takımımıza en az 4 puan kaybettirecek. Not edin bunu.

Tüm maçlarda da ilk golü atacağız, semih kaya ve kaleci hatasıyla gruptan çıkamayacağız. Evet kahin ziki yedim.
Galatasaraylı ergenlerin çok sevdiği aslan parçası. Yerden kalkmamasıyla meşhurdur.
bu sene milli takım formasını hak etmeyen hak etmediği halde manevi babası galatasaray kadrosundan milli takıma çağırılan tip. evet.
Herif gelmiş 24 25 yaşına hala "ilerdee bülent olcaaak" deniliyor lan ahahahaha.

Ufacık tefecik bi anadolu kulubü taraftarı olarak diyorum ki, trollük ve ergenlikte gs taraftarını kimse geçemez.
2016 türkiye Milli takımı aday kadrosuna çağrılan futbolcu.

Kadroda tartışılacak çok yer var ama bu kadar berbat bir sezon geçiren semihin çağrılması en net fiyaskodur. Adamcılığın daniskasıdır. Yerine çağrılabilecek ondan daha fazla hakeden bazı stoperleri saymak gerekirse:

-Aytaç sulu
-Ömer toprak
-Ersan gülüm
-Yalçın ayhan
Draxler in rüzgarıyla yerlere yuvarlandiktan sonra bitmiştir. Bir daha da kendine geleceğini zannetmiyorum.