bugün

Kocaman yürekli,büyük insandır.
emre,volkan,servet,bruno alves,melo,yalçın Ayhan vb kasap futbolcuların olduğu bir lige yakışmıyor.
bence semihin ingiltere veya Almanya liginde oynaması lazım
not:gsliyim .
kademeye zamanında girmesi hariç iyi bir özelliği olmayan oyuncu. fizik gücü yok, hava topu yok, pozisyon bilgisi yok. karakterli çocuktur, iyi niyetlidir, çalışkandır orası ayrı.
kendisi stoper değildir.
ön liberoda denenmelidir.

not: hamdolsun galatasaraylıyım ama semih'i sevmiyorum.
Semih iyi ve gelecek vaadeden bire stoperdir futboldan anlamayan ve oynamayan yorum yapmasın arkadaş 22 yaşında olmasına rağmen çok büyük maçlara çıkan yakın tecrübeli bir oyuncudur ve manchester united 'tan teklif gelmesine rağmen gitmemiştir.
vasat stoper.
10 sene stoper oynamış birisi olarak söylüyorum tam bir çöp vesselam.
yarınki gençlerbirliği maçında en çekindiğim oyuncudur.
şu anki haliyle galatasarayın stoperi olamayacak futbolcudur, dün gene ağırın ağırı batuhan'a 2 gol attırmıştır. az kalsın bir de penaltıya sebep veriyordu. gerçi penaltı değildi, çünkü topa dokunarak dışarı attı, rakibi de kendini artistçe yere attı. her zaman defans oyuncusu topa dokunmak için hamle yaptığında bunu başarıyorsa penaltı olmaz diyen bazı tv yorumcuları, dün her ne hikmetse polemik yaratmak adına pozisyon penaltı dediler.
galatasaray'ın en özel, en garip, en içten, en delikanlı, en artist en enlerinin olduğu ama en 'galatasaray aşığı' futbolcusudur.

bak sevgili kardeşim: bu çocuk 91 doğumlu. bu çocuk 3-4 yaşındayken biz arif'in attığı golle manchester'la başa baş mücadele edip ali sami yen'deki ikinci maçta koca united'ı eliyorduk, geldi 5 yaşına fatih terim'li seneleri hayal meyal gördü, geldi 9 yaşına galatasaray'ın uefa zaferi'ni ailesiyle, arkadaşlarıyla izledi, ilkokulda hava attı, ataköy'de top oynarken suat kaya oldu, arif erdem oldu, hakan şükür oldu, bülent korkmaz oldu.

geldi atrium'da cızbız köfte'de 1.5 köftenin yanına piyazı zar zor yiyebiliyorken sene oldu 2002. ümit karan'ın topunu florya'da kendi gözleriyle izledi. Az biraz jardel'i, serkan aykut'u, perez'i hatta sergen'i bile gördü o florya'nın çiminde semih.

Semih'in içindeki galatasaray sevgisini, galatasaray'a duyduğu karşılıksız aşkı, tutkuyu hatta saplantıyı ben 16 senelik taraftarı olarak bu camianın çok net bir şekilde görebiliyorum.

Galatasaray, Semih'in çocukluğudur. Galatasaray, benim çocukluğumdur. Semih, bendir. Ben, semihtir.

Semih, Galatasaray sevgisinin ve ona adanmış hayatlarımızın harman ateşle yanan meşalesidir.

Semih Kaya, Galatasaray'dır.

düzeltme için: joseph ck'ya teşekkürler. uykusuzluk etkisi.
2014-2015 futbol sezonunda 19'u süper lig, 6'sı türkiye kupası, 1'i süper kupa, 6'sı şampiyonlar ligi olmak üzere toplamda 32 kez forma şansı bulmuş ve bu maçlarda 1 asist yapmıştır.
Galatasaray'ın alt yapısından çıkmış yetenekli, cefakar ve karakterli futbolcu. Değeri bilinmeli.
galatasaray' ın soyadına yakışır genç stoperidir. galatasaray' ın öz çocuğudur. refleksleri ve top kesişleri ile bu genç yaşına rağmen kalitesini ortaya koymuştur.
süper kupa kupa töreni sonrasında formasını ve madalyasını saha içine giren engelli genç bir kardeşimize vermiş.
iyi çocuk iyi...
Çoğu futbol yorumcusu galatasaray ın bir stopere ihtiyacı olduğunu söylüyor. Buna ben de katılıyorum ve kesinlikle de galatasaray ın birinci stoperinin chedjou olması gerektiğini ve yanına da yine iyi bir yabancı stoper alınması gerektiğini düşünüyorum.

Galatasaray tataftarı bu çocuğu sergio ramos zannediyor olabilirler ama ben kendilerine söyleyeyim bir kere daha olsa olsa ibrahim toraman dır.
kjaer'den daha iyi defanstır.

edit: 4 yılda 3 şampiyonluk yaşayan takımın stoperidir.
tam bir kazma. evet.
Huydan kaybeden aslan. Fazla efendi, fazla mahcup. Yuzde yuz eminim ki hir gurle isi olmayan evcimen bir insandir, problem cikmasin diye alttan alir. Boyle biraz ali kiran bas kesen olsa, mesela serdar azizin gaddarligindan biraz nasiplenmis olsa, mahalleyi yakarim dalaginizi sikerim tarzi bi adam olsa o bilekleri, topla munasebeti, istegi, pozisyonlarin icinde olmasiyla iki uc kat daha etkili olurdu.

ilk onbirde kesinlikle siritmaz bence ama bir bulentle kuyaslayinca tabi ki dahasini bekliyoruz. Fiziken zayif ama sahaya biraz daha tassak koyabilse kimse kem kum edemez.
Dunya futbol tarihinin en balon futbolcusuydu. Azalarak bitiyor.
gol ile geri dönmüştür.
Su adam bile futbolcu olup bu kadar ergenin begenisini aldiysa herkes futbolcu olabilir.
Liseli arkadaslarin bayildigi bi futbolcumsu.
simon kjaerin dünya yıldızı olarak getirildiği ülkede kainat yıldızı gibi olan futbolcudur. sadece ergenler değil, gözü olan herkes bunu görebilir.
astana maçında sıçıp sıvayan stoper.
ilk yarıda bizi mahçup etti, yerinde müdahaleler yaptı dediğim sarı çocuk, ikinci yarıda hamza oyuna müdahalede geç kalıp kazaklar her pozisyonda kaleye inince gene yaptı hatasını ve golü yedirdi. futboldan soğuttu bizi futboldan, ulan oynadığın bir maçta da gs gol yemesin bee...
beş para etmez oyuncudur. Bugünkü Astana maçında gördük Tamam insan hata falan yapar da, bu ne arkadaş bir değil beş değil.
3 sene önce draxler üzerinden tren gibi geçince de demiştik tekrar belirtelim uluslararası maçlar için yeterli olmayan stoper. Galatasaray da alternatif stoper olarak bulunabilir. Stsl de şöyle böyle oynar ama şampiyonlar ligi gibi , önemli milli maçlar gibi gerçekten kalitesini ortaya koyacak maçlarda ne kadar yetersiz olduğunu defalarca göstermiştir.