bugün

(#11842505) entrymle kesin olarak anlaşıldığını ilk bildiren olduğum üçün gurur duyduğum yıldızdır. helal sana ünal başkan.
en doğru tercihi yaptığını düşünüyorum. dünyanın en güzel renkleri ona çok yakışacak.
bam'dan sonra bize (galatasaray) çöl'De beliren niagara şelalesi gibi gelecek oyuncudur. avrupa kupalarında gelecek senelerde kendisini çok daha iyi gösterebileceği bir takıma (turkey'S the most succesful side) geldiği için de kendisi de kazançlı çıkacaktır. ayrıca iyi para alacağını da tahmin ediyorum. artık kim kalström, drogba ve iyi bir kaleci transferini bekliyoruz*
fatih terim transferleri 2011 vol.1 olmuş oyuncudur.
şimdi hiç laga luga yapmaya gerek yok. sağlam orta saha oyuncusu vesselam. istikrar dersen var. fizik dersen var... fenerbahçeli olarak isterdim takımımızda oynamasını.
fener parayı basıp alır diyen ercan saatçiye galatasaraymızın transfer ederek kapak taktığı futbolcudur.
doğru bir seçim yapmıştır. şampiyonlar liginde oynama fırsatını galatasaray için tepmiştir... çünkü galatasaray kadar büyük bir takım yok türkiye'de... hoş geldin türk fabregas!
"galatasaray selçuk ile sadece çay içmek için randevu alır, selçuk fenere gidecek" - gürcan bilgiç
"fenerbahçe isterse selçuk inanı alır" - ercan saatçi
----selçuk inan 5 yıllığına galatasaray'da----
http://cdn.galatasaray.or...iris/9662__selcukinan.jpg
mavi ekran - gürcan bilgiç-ercan saatçi - fatal error
http://www.galatasaray.or...futbol_as/haber/10139.php

sonunda gerçekleşmiş transferdir..iyi bari milli maç sonrası falan diyolardı o kadar süre nasıl bekleyecez diyordum..çok faydası olacak inşallah takıma..
--spoiler--
Selçuk inan Galatasaray'da

Galatasaray, Trabzonspor'un milli orta saha oyuncusu Selçuk inan ile beş senelik kesin anlaşmaya varmıştır.

Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.

Galatasaray Sportif AŞ
--spoiler--

galatasarayımıza hayırlı olsun.
selçuk kardeşimiz tüm camiamıza hayırlı olsun.
resmen üzüldüm lan, ne umutlarım vardı benim, cristian kazmasından kurtulacaktık, emre ile beraber orta sahada süper olacaklardı falan filan..

galatasarayı kutluyorum, çok harika bir transfer yaptılar. seneye süper bir yarış olacak ligde.
galatasaray 'ımıza hayırlı olsun. drogba da gelirse, savunma arkasına atacağı toplarla şimdiden 8-9 asisti var.
(bkz: amına goyduk ünal başgan)
hayırlı uğurlu olsun, çok ama çok iyi bir transfer. kaliteli yerli futbolculara çok ihtiyacı vardı galatasarayımızın.

ve tabiki unutmadan; damat kontenjanından faydalanıp zamanında galatasaray taraftarının yaptığı bir koreografide pkk'lı iması yapan ercan saatçi'ye buradan selamlarımı iletiyorum.
fatih hoca'nın yeni hasan şaşı ya da * okan'ı olmaması için hiçbir sebebi kalmamış galatasaray'ın çiçeği burnunda panzeri.
seneye bizi çok sağlam bir cimbom beklediği kesin, sırada kim var çok merak ediyorum açıkçası. söz sende ünal başkan *
bir fenerbahçeli olarak takımımda görmek istediğim futbolcuydu galatasaray'ı seçti. canı sağolsun.
yeni aslan. beklentimiz büyük. ama efsane olmak için çok iyi bir fırsatı var. sen efsane ol. biz dört köşe....
forması değişecek, kaderi değişmeyecek futbolcudur.
fenerbahçe trabzonspor'ada, gs'yede aynı tarifeyi uygulayacak çünkü.
bir kaç saat önce selçuk transferi milli maç sonrası belli olacak diye üzülürken bugün açıklandı diye mutluluk sebebi yaratmış kişidir. avrupaya gitmeyen klube neden gitti demek ki avrupayı önemsemiyor diyen fenerliler ise yanılgı içindedir. sanki fener her sene banko avrupaya katılıp en az çeyrek final oynayan bir takım. altı üstü direk katılım hakkı kazandılar. (tamam başarı elbette ama abartmayın) selçuk bizle de 5 yıl imzaladı demek ki öbür sene avrupada galatasarayla başarı yakalayabileceğine inanmakta. fatih terim etkisi ise tartışmasız transferin sonucunu etkilemiştir.
türkiye'de her takımın kadrosunda görmek isteyeceği değerli futbolcu. kendi takımlarına gelmedi diye kötüleyenler ayıp etmektedirler.
profesyonel düşünüyorsa; avrupa'ya her gittiğinde 3'er 5'er yiyen fenev yerine avrupa'da aslanlar gibi mücadele eden tek türk takımı olan galatasaray'ı tercih etmesi gereken,

amatör düşünüyorsa; çirkef, şikeci fener yerine galatasaray'a gitmesi gereken futbolcudur. nitekim mantıklı bir karar vermiş ve fener'e gidip kariyerini bitireceğine galatasaray'a gelerek yıldızının daha da parlaması yolunda bir adım daha atmıştır.

neyse, kıçınızı kaşıyın, nazar değmesin.
colman'la beraber trabzonspor'u taşıyan adamdı selçuk. trabzonspor'un avrupa'daki ön liberosuz çift yönlü orta sahalarla oynayan takımlara benzemesinin ana nedeniydi. çok iyi bir futbolcudur kendisi. takımını şampiyon yapacak kapasiteye sahiptir.

(bkz: selçuk inan/#11754199)
Türkiye liginde alınacak en önemli futbolcu, başarılar selçuk.
yanına kim kalström gelirse galatasaray'da çok iyi iş yapacak olan oyuncudur.