bugün

fos topçudur gözümde. hiç sevmem. şimdi farkettim ben hic bir galatasaray'lı oyuncuyu sevmedim.
volkan demirelin elinden cok cektigi futbolcu. cimbomun ve ligin en kaliteli yerli oyuncusu.
dün akşam şanssız bir şekilde açılışını yaptığı orduspor maçından yine alnının akıyla ve muhteşem bir performansla kapanışı yaparak çıkan aslan, en iyi türk orta sahasıdır. yenilen golde suç tabii ki %100 muslera ya aittir ve kendisi oyunun 2 yönünde kusursuz oynadı yine. bu gidişle seneye avrupa ya kaptıracağımızdan korkuyorum, bırakma bizi büyük kaptan!
açık ara en iyi yerli futbolcudur. sezon sonu avrupa'ya transfer olmasını bekliyoruz.
ne sneijder ne drogba. sen benim için bir başkasın kaptan. seni galatasaray'a nasip eden allah'a bin kez şükürler olsun.
fazla abartılan sıradan bir orta saha oyuncusu.
https://pbs.twimg.com/med...BEWtkqMCQAAZMLx.jpg:large
adamın dibidir, hammaddesi, tüm muhtevasını içinde bulundurandır. uzun yıllardır türk futbolunun ihtiyacı olan hem teknik hem zeki hem de çevik olup ahlağıyla da her türlü oyları toplamıştır.sneijder transferinde duran toplardan tut, oyun kurmaya kadar aslında galatasaray için hiç de yetersiz olmadığını göstermiş ve gösterecektir de. uzun yıllar yıldız olmaya devam etmesi ve çok daha güzel yerlerde futbolunu izlemeyi dilemekteyiz.
kendisini selçuk inan yapan trabsonspor'u ve şenol hocayı para için satan futbolcu fatih terim'i savunmak için burak yılmaz ile birlikte yalanlar uyduran hakemi suçlayan yalancı ve ne şaşırtıcı ki galatasaraylı.
adamlığının sadakasını verse nicelerini adam edecek adam.
adam olsa para için hocasını ve klubünü satmayacak olan adam.
hala para için sattı diyenler var. Mal mısınız? Ulan adam profesyonel futbolcu, trabzonspor'un ya da şenol güneş'in neden satsın. işi bu adamın. Mesleği futbolcu adamın. Ne duygusalsınız amk. Ağlayın ha böyle.
klubünü para için satan adam tabi fenerbahçeye gelenler para için gsye gelenler profesyonel.
Eskisehir macinda frikigi drogbaya kaptiran oyuncudur.
profesyonellikden zerre kadar anlamayan kişilerce karaktersiz denilen. Galatasaray'da olmazsa olmaz diyebileceğim kimi spor yorumcularına göre ise tahtaya kaleciyi yazmadan Selçuk'u yazarım dedirten şuan Türkiye'nin en iyi yerli orta sahası. Adam komple orta saha istendiği zaman sürekli press yapıyor(schalke macı) istendiği zaman derinlemesine oynuyor. Yani iki zıt olayı yapabiliyor komple bir merkez orta saha. inş. kendisini daha uzun süre Galatasaray'da izleriz gerçi gönül avrupada oynamasını da ister ama şuan ona ihtiyacımız var.
Karaktersiz tanımına uyan Selçuk ile sık sık karşılaştırılan bir futbolcu daha var. kendisinin Selçuk'dan tek artısı iyi küfür etmesidir.
kendisi satmıştır. (bkz: satmak) sonra istediği kadar iyi olsun ona diyecek bir şey yok karakter ve yetenek ayrı konu.

(bkz: hakan şükür)
üstelik türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusu olması türk futbolunun ne hale geldiğinin kanıtıdır.
Kendisini selcuk yapan senol gunes falan degildir, ersun yanal'dir. Bi bok bilmeden otmeyin.

Vefa olsun diye herkes yetistigi hocasinin gotunun dibinde mi duracak? Moron musunuz amk?
hakkında bu kadar entry girilince frikikten gömdü sandığım futbolcu.
hakkında göt korkusu diyen eziklerin emre'ye sallamasıdır asıl göt korkusu sonuç selçuk = karakteri olmayan geseli.
tartışmasız ligimizdeki en iyi orta saha oyuncusudur.
göt korkusunu yaşayan da selçuk inan'dır sonuçta arkadaşları gidince ve takım zayıflayınca ts ekibini satmıştır.
adam zannedilen.
kadrosunda emre belözoğlu gibi bir futbolcuyu barındıranların en son laf etmesi gereken adam. kedi-ciğer ilişkisini de kurabilirsiniz tabi burda.
bir fernandes olabilmesi icin daha cok calismasi lazim. iyi topcudur. kumasi saglamdir gec parlamistir ama asla ve asla fernandes ayarinda degildir. kiyasi komiktir.
güncel Önemli Başlıklar