bugün

götlüktür efenim. sayın avcının bu işi ben biliyom yea tarzı davranışından ileri gelmektedir. zaten milli takımın başına belediyesporun başındaki bi adamın getirilmesi bile başlı başına bir komedidir. bu sebebten çokda kurcalanmaması gereken durumdur.

umarım yanılırım ama estonya 1 türkiye 0.
Abdullah Avcı'nın medyanın baskısına boyun eğmiyorum mesajı vermeye çalıştığı saçma salak triptir.
yavaş yavaş brezilya da ki 2014 dünya kupasına katılmadan, maçlarını izleyerek , kendimizi 2016 avrupa kupasına hazırlayacağımızın belirtisidir.
yahu bu adam daha ne yapsın? yani geçen sezonu 44 maç 15 gol 18 asistle tamamladığı için mi oynatılmıyor? ne bekleniyor? bu kalitede bir oyuncunun moralini yerle bir etmek abdullah avcıya ne kazandırabilir ki? hollanda maçın da istemeyerek de olsa hocanın bir bildiği vardır dedik, geçildi. ama bu maçta nasıl bir akla hizmetle böyle bir karara tekrar varıldı? estonya ya 2 sene önce 2-0 yenildik. sonumuz hüsran, avrupa kupasına katılamamak oldu. milli takım yine boşluğa sürükleniyor. hazırlık maçlarında ortaya koyduğu başarıyla abdullah avcı gıyabında ''tamam ya, işte kendi oynayış stilimize hakim, mükemmel bir hoca'' dedirttirdi. ama şimdi hangi açıklama selçuk inan'ı ikinci maçta da yedek kulübesinde tutuyor , cidden merak konusu. kadro estonya maçını kazanabilecek nitelikte. ama kazanma ihtimalimizi niçin arttırmayalım ki?
eğer söz konusu egoysa , 'benim dediğim olur' sa (ki bunların sonu felakettir) yazıklar olsun.