bugün

en aşağılık duyguların insanıdır. her iki cinsiyet içinde geçerli bu çünkü duygular cinsel dürtülerden daha önemlidir.
kontrolü kadına verip eline verilmesini sessizce bekleyen zeki olduğunu sanan duygusal kadınımsı erkekimsidir.
yıllar önce birkaç kere bunu yaptım, sonra baktım ki iki yakam bir araya gelmiyor hep ah alıyorum. sonra bıraktım.
Aklı başında insan sevmediği insanla sevişmez, cinsellik düşünmez. Seks banim lügatimda ömürde bir adet kızla yapılmaya değerdir. O kızda dünyadaki tüm kızların en özelidir.
Seks için aşık taklidi yapan erkek abazan ve sekse muhtaç bir eziktir, bir kızın kendisiyle sevişmesi için hiçbir kaliteli özelliği olmayan ancak yalakalıkla, boş laflarıyla sekse ulaşma çabasına girmiş doğal seleksiyonla dünyadan silinmesini istediğim primattır. Aynı şey bunu yapan kızlar içinde geçerlirir.
peki bu arkadaş bir kadına seks odaklı yakınlaşıp sonradan ona kendini kaptırdıysa ne olacak? buna da mı taklit diyeceksiniz kuzum?
Uçkurunun derdine düşmüş erkektir. Aldığı ah belli ki 1000 kere dünyayı turlayacak büyüklüktedir. Tiksinmeyi geç insan acımadan yapamıyor.

Bu ihtiyacını halletmek için çeşitli yöntemler varken, bir kızın günahına girmeyi tercih eden bir erkek, ne mutlu olabilecek ne de mutlu edebilecektir.

(bkz: ilahi adalet)
Demiseksueller hariç erkeklerin hepsi böyledir. Erkeklerin her kadini dölleme isteği, doymak bilmeyen kadın acligi varken kimse gelip de erkekler de seviyor demesin. Ha sonuçta noluyor kadınla erkek anahtar kilit gibi olmak zorunda doğa bunu gerektiriyor Kadınlar da napsinlar mecburen o adam bana aşık benden başkasına hayatta bakmaz diyip kendi iclerini rahatlatiyorlar.
Türk erkeklerinin 10 da 6 sını oluşturular. Bu typeler yuzunden Türkiye'ye fuckbuddy müessesesi geç gelmiştir.
hiç bir kadın aşık taklidi yapan erkek ile gerçekten aşık olan erkeği ayırd edemeyecek kadar saf olmadığından bu yollara sapması yersizdir.
doğru yolu bulmuş ve aşkın hiçbir değerinin olmadığını, tek gerçeğin seks olduğunu kavrayabilmiş erkektir. kızları sıklıkla kullanır ve işleri bitince atarlar. olması gereken de budur.
Kadınlar da aşk için seks taklidi yaparlar.
Normaldir.
ayıptır, yazıktır, günahtır. 2 saatlik zevk için kimsenin ahını almayın günahına girmeyin.
artık sevgilerin de masum olmadığının bir gerçeğidir. sadece erkekler değil kadınlar da sevgiliyi seks aracı olarak görüyor. ilişkilerin %70'i böyle. masumluklar gün geçtikçe azalıyor. sonumuz hayır olsun.
kendinizi kandırmayın erkekler aşka çok ihtiyaç duyuyor.
seksden daha çok.
Türk kızlarının kıçını kaldıran, %90 lık defolu erkek modeli. Kızlar sizin bu erkeği eleştirmeniz iki yüzlülük sadece. Onlar olmasa, neden kimse beni sevmiyor diye ağlayacaksınız, lütfen.

Sikecegim diye Aşık taklidi yapar, babet köpeği olur, sekilden sekile giren bir maymun olur, kızı prensesçik gibi hisettirir, pesinden ayrılmaz, bir dediğini iki etmez, her zaman yanındadır her dedigi doğrudur kızın, boynuna tasmayı takar kızın eline verir...

Sonra kızımız bu erkeklerden gördüğü ilgiyle, beyinsiz bir embesile döner. neden? ulan bir iki değil ki bu erkek artıkları.. okulunda, işinde, apartmaninda, sözlükte, her yanda...
sikişe giden her yol mübahtır sözünden yola çıkarak normal görülesi durumdur. evet...
tüm erkekler.
yani illa aşık rolü yapmaya karşıdaki insanı kandırmaya gerek yol beyler. just friend olun fuckbuddy olun.

hoş, eski sevgilimle fuckboddy olup ilerleyen sürede sevgili olduk ama nys.
Karakter yoksunu erkektir.
(bkz: kızların efendi erkek yerine piç erkek tercihi).
Şerefsizin önde gidenidir. Ulan sevmeden nasıl ilişkiye giriyosunuz olum siz?
duyan da tatlı ve güzel sözlerin köküne kıran mı girdi ki bir kadının gönlüne girmek için böyle beyhude çabalara kalkışılır diye sorgulatır. kadınların erkek taklidi yapanları anında sezdikleri asla unutulmamalıdır.
normaldir sikmek için önce sevmek gerek.
Sevdiğini duyunca veren kızdan hayır gelmeyeceğini anlayan erkektir.
onu yapmadan vermiyorlar ki ?
benden hoşlanmayan birine daha çok veresim geliyor.