bugün

(#10123676)

en ala teröristtir kendisi.
dikdörtgeni bilen yazar.
(#10291495)bu entrysine hayran kaldığım yazar. hocam iyi yazıyorsun devam et...
kendi kendini yerin dibine batıran yazardır. nickinin altına, (bkz: sekadam/#10291589) yazan ibibik garibesi,
dün benim hakkımda, kendi nickine entry giren ezik/#10289138 diye bir entry girmiş ve eleştirmiş. güler misin, ağlar mısın?

yanar dönerli, ne idüğü belirsiz yüklemciklerin ardına saklanan, bu kukumav kuşu;
(bkz: #10289138),
(bkz: #10289032),
(bkz: #10288744),
boş bir kafayla, güya banimle 'tepük' oynamaya gelmiş.

cümlelerine bakılırsa, mürekkep yalamak yerine;
çanak, çömlek, muz, salatalık ve bilimum şeyler yalamış minimum bir kişiliktir. evrende kapladığı bir hacmi olduğunu hiç sanmıyorum.
çünkü şakşakçılıktan başka bir işe yaramıyor.

hadi üfür evladım üfür,
el alem imla hatalarının içinde sörf yapsın,
sen de imlasız kelimelerinle ancak çanakları toplarsın.
#10337313 yorumuyla "ben ispiyoncuyum" nidaları atan ve bununla övünen, ispiyoncular için idol olan sözlük yazarıdır.
sözlük ispiyoncusu .
üniversiteleri babalarının çiftliği sanan rektörlerin destekçisidir.
8.leri ezmek için fırsat kollayan yazar.
sek değil olsa olsa kokteyl olabilecek bir yazar karışımıdır. sek olsa bu kadar mide bulandırmazdı.
#10517822 #10517881 #10519689 numaraları entry'lerinden anlaşılan, başlık açıp, kemik atıp, kimse ilgilenmeyince o kemikleri kendisi yiyen yazardır sanıyorum.*
(bkz: homo diabolus)
hakkındaki "yeşil sermaye terk" entrymi sildirmiş yazardır, oysa ben onu saf duygularımla yazmıştım.
haftalardır adaplı bir şeyler düşünüyorum, bitmek üzere uğrayacağım bir ara. sevgiler.
"sadece türk" olduğunu düşündüğüm yazar.

keşke üzerine başka vasıflar da katabilse, denilesilerden üstelik.
ne yazıyorsa tersi doğrudur.
sözlükteki en sevdiğim 2. fransız. birincisi maldanadam idi.
gördüğüm kadarıyla bir partiyi eleştirmektense tüm parti ve unsurlarını eleştiren, bu üslupta başarılı yazıları ile dikkatimi çeken bir yazar.
hakikaten sıkıldığım yazar.
kendisine önerim;
saçmasapan başlıkları sol tarafa koymak yerine, okunabilirliği yüksek, içi dolu dolu entryler girmesi.
çocuk mudur bilemem ama, değilse de o izlenimi vermekte.
dikkatli yaz.
bir tarafından rekor uydurabilen sözlük büdüsü.
derdini anadilinde anlatması gereken yazarımsı. belli ki türkçe bilmiyor.

(#11105713)
dekodere ihtiyaç duyulan yazar. bu arada nickaltına girilen entryleri kötülemekle çok canımızı yakıyor amanın.
espirileri ile ortam serinletmede kullanılabilecek yazar. yeme meraklısı ayrıca. nasıl yediği ise muamma.
--spoiler--
espirileri ile ortam serinletmede kullanılabilecek yazar. yeme meraklısı ayrıca. nasıl yediği ise muamma.
--spoiler--

(#11185981)

(#11184468)

haklılığımı ispat için entry üstüne entry giren kişicik. görüldüğü üzere trol camiasının da ileri gelenlerinden.
niteliksiz, vasıfsız, sıfatsız yazar.

(#11184468)
(#11185981)

açıklama için edit: şöyle ki, kemalizmi doğru anlar gibi görünen, fakat kemalistlerle ne alıp veremediği olduğunu anlayamadığım yazar.

bu ülkede mustafa kemal'i tanrılaştıran yok mu? var...

hakkında adam akıllı tek kitap okumadan savunanlar yok mu? var...

insan olduğunu, siyasi ve kişisel manevralarında hatalar yaptığını bilmeden körü körüne savunanlar yok mu? var...

bu aptallar var, suçu bunlarda da aramayacaksın. git 30 yıl önceki darbede ara nedenleri

fakat aynı zamanda atatürk'ü dünya tarihinin en önemli devlet adamlarından birisi olduğuna inanmış bilinçli insanlar da var. kendisine tanrı misali tapmadan, fakat açtığı yol için canını verebilecek bir çok bilinçli insan var.

işte bu noktada başlıyor bu yazarın vasıfsızlığı. sanıyor ki her kemalist, atatürk'ü tanrı sanar. yazarların atatürk'e her övgüsünü sanki bir dua sanar.

anlamak zor... yukarıdaki iki entry ise gerçekten niteliksiz bir karakterin ürünü olsa gerek.
kendini nimetten sayangillerden.
Türkçe bilmediğini düşünüyorum, zira dediklerinden hiçbir şey anlaşılamıyor. Arapça mi konuşuyor nedir? Yani bu adam bile yazarsa neyse lan ben bişey demiyorum.