bugün

Sesi ve kendisi tatlı kadın.
Kardeş payı'nda sevdiğim tatlı ve yetenekli oyuncumuz. Lakin sıradan bir türk kadını. Fevkalade bir şey göremedim kendisinde.
Sempatik özgü namal kadar olmasa da kendine has bir tatlılık söz konusu.
Reklamlarda kabiliyyetli olduğunu düşünüyorum. Malı sattırır bir enerjisi var. Bazı markalar özellikle seçiyorlar kendisini. Zira her iyi oyuncu reklam yüzü olamaz. Dış ticaret mezunuymuş.
Şu hatunu piyasaya sürekli "kadın komedyen" diye ittiriyorlar ona içim yanıyor. Kadın komedyen, dış güzelliği ile sansasyon yaratmaz, bu komedinin doğasına aykırıdır. Kadın komedyen türkiyede üç kişiye ait bir sıfattır. Bunlar, ayşen gruda, perran kutman ve yasemin yalçındır.
Kendisi akrabamız oluyor, tam olarak nereden ve ne dereceden bilmiyorum ama teyzemin instagram hesabı Seda Bakan'lı altın günleri ile dolu..
Bir tek bana mı aşırı itici geliyor bilmiyorum. Her yerde görmekten gına geldi.
güzel kız sadece alnı biraz geniş.
görsel

tam bir çingene. *
allah affetsin bir gün rüyama giren sunucu oyuncudur. nereden esti bilemedim evli barklı karı tövbeler olsun.
Ne güzel bir anne oldu. Duygulandım.
Kendi de kocası da kıllıdır. Bebek kaptan mağara adamı olabilir.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
iyi bir oyuncu, tatlı bir kadın.
Ve çok güzel ya. Güzel olmasının yanında sempatik ve iyi bir insan izlenimi veriyor. Kardeş payı'nda buna neden çirkin muamelesi yapılıyordu ki? Anlamsız.
Maşallah çok güzel bir aile.

Aile olarak gözleri yok yalnız. Çok tatlılar.
Tunalı'da çalışırken behzat ç zamanında görmüştüm. Gerçekten çok güzel bir kadın. Mutlulukları daim olsun diyelim.
taş gibi bir hanımefendidir.
Çok sevdik bu bakanı.
görsel
görsel
Arif ve 216 da Kırmızı pantolon olarak akıllarda kalan oyuncu.
samimi gelen tek bakan diyorlar.