bugün

iyi ki tanıdım dediğim yazarlardan biridir kendisi, samimi konuşması güler yüzü.
başarılarının devamını diliyorum.
kanka yazar. selam ederim. *
yazdıklarından dolayı sevilen yazarlardan. güzel bir entry okuyunca yazarına bakıyorum, gördüğüm nick'lerden biri de bu yazarımız oluyor.
Akp li bağnazların ürettiği, göt kılı ve hüloğ tabirlerini her adımda " laf sokabilmek" amacı altında kullanmaya çalışan yazarları üzmüş yazar.

Anasını satayım hayal gücünüzü kullanın bari laf sokarken de bir sike yarasın. ":(" böyle olabilelim. Mazlumlar sizi.

istediğini savunabilecek ve eleştirebilecek yazar. Bazı " özgürlük savaşçıları " nı ifade özgürlüğünü kullanarak giri girmesi üzmüştür.

Hayrullahlar sizi!
sözlükte geçirdiğim süre içersinde tanıdım ki: çok iyi kalpli, şeker gibi bir insan.
Kalemine kuvvet.
neyi savunduğunu bilmeyen sözde müslümanlardan.

senin liderin şovdan başka bir şey yapmıyor.

bu deşifreyide liderin yaptı zaten.

bir adet koyun.

(bkz: cia/#20962485)
keşke inci sözlükte yazsa dediğim yazarlardan. muhteşem bir @2 kapasitesi var adamda. görüşlerinin birçoğunu paylaşırım. bozma çizgini reis.
kendi doğruları değil, yanlış zan derim buna işte.

uluslararası siyaset bilgin olduğunda konuşalım olurmu?

ayrıca gezi olayıyla, sizleri korkutup tatmin olmuştum evet.

asıp, kesme devri bitti ve rüyadan uyan bence.
(bkz: arap ilkelliği/#21015090)

her sakallıyı hacı sanan arkadaş... batı karşıtı olduğumu bu sözlükteki herkes bilir.

Avrupa'da din için kan döküldü ancak 16.yy da... insanlar protestan-katolik diye birbirini kesti ama dikkat et 16.yy da diyorum. hangi yüzyıl içerisinde olduğumuzu biliyorsundur umarım.

Şuan aynı batı "ki biz otuz yıl savaşlarında etkin rol oynamış ataların torunlarıyız" bu coğrafyada mezhep tabanlı etnik bir savaşı körüklüyor hemde bunu senelerdir yapıyor. Özgürleşme aşamasına bir türlü gelemeyen çünkü ilkel yaşantısından kutulamayan arap toplumları ve arap zihniyetindeki diğer toplumlar sokak ortasında cinayet işlemeye ve bunları yayınlamaya devam ediyor.

Batı dünyası 60 yıl önce siyasi-politik amaçlar uğruna savaştı. binlerce katliam ve infaz yapıldı aynı batının %90'ı şuan ferah içerisinde yaşarken sen 16.yy daki batıların ilkelliğinde yaşamaya devam ediyorsun.

işte arapları - sizleri ilkel yapan bu... dokunmasın kanına.
(#21017516) kalbi vicdanı olmayan yazar... siyasi düşüncen sikimde değil ama insan ol lan azıcık insan ol. bahsettiğin çocuk dayakla komaya girip öldü.
terbiyesizlikte yüksek lisans yapmaya hak kazanmış sözlük yazarı..
kimseye yedirmeyeceğim yazar. Gel kanatlarımın altına aslan mücahit! Amına koyucaz bu batı ajanlarının. Yaptıkları ahlaksızlıklar yanlarına kar kalmayacak!!!!
mükemmel bir genç dimağdır. alışı iyidir. bilgiyi hemen alır. genç adam alacak tabi.
Sadece kendisiyle hemfikir olanlara saygılı yazar. Kendisiyle hemfikir olmayanlara bilumum hakaretler etmekten çekinmeyen yazardır ayrıca. Sakin ol, büyüyünce geçer.
moderasyon tarafından kollandığı defalarca kanıtlanan yazar.

hamiş: nick altıma gelip sıçan yazarın nick altına yazınca aman hapolemik yapmayalım diyen moderasyon allahınızdan bulun. (allahınız varsa tabi) .

yöneticiye not: bunun gibi binlerce entry i sil(e)mediğiniz için utanın kendinizden.
eski lise arkadaşıma espri olsun diye yazdığım nick altını kendi çıkarı için kullanan yazar. tiksiniyorum senden amk.
bana "gerçek dışı genellemelerin var" tarzı bir şey söylediğinden beri kırgın olduğum yazar.

buyrun; görsel
Iyi yazar muhabbet edilir . Farkli kesfedilmeye deger .
Seksi sekreter lafini cagristiran yazar.
vatan borcunu odemek icin yollara dusen yazar, belkiyor olacagiz seni, sahalara gelecegin gunu bekliyor olacagiz.
(#27005190)

biraz sakin olsa fena olmayacak yazar. *
Fifa 15 e diss atan by mardinli serseri paraleli yazar.
bozkurtçu ablamız. tebrik ve takdir ederiz.
milli hassasiyetleri nedeniyle kendisini tebrik etmek istediğim yazar. yolu açık olsun her daim.
Kahramanım.kalp.