bugün

bunlar hem piç hem pinti. emlakçıya versene o pazarlasın, sahibindenmiş te allam.
(bkz: sahibinden)
güzel ilandır. ben de ekşi sözlük selebritisi olan fikir muhendisi fikri nickimi satıyorum. haftada 3 kız düşürme garantili. ama sizin iştahınıza ve bağlama kuvvetinize bağlı hatunları düşürmek. fiyat haliyle piyasadan biraz yüksek. ilgilenenler pm lütfen. evet.
9.5 aylık hesabımı 200 liraya bırakıyorum. Arkadaşlı, sevilen sayılan bir karakterim. Para istanbul içi elden teslim alınacaktır.

Edit: tamam gel lan 150 olsun..
ekşide yazan kızlar veriyormuş neyse parası verelim alalım vuralım malın gözüne gözüne.
Eşekleri kazıklamak isteyenlerin sattığı hesap. Ekşi sözlükte tüm yazarların üç beş hesabı var zaten. Gülümsetir. Tekliflere açığım.
Yıllardır satılamamış hesap.

--spoiler--

- Bayrama hesapsız girme. Sadece 150 liraya 2 yıllık saygın, arkadaşlı hesabı kap.

- Beklemekten sıkılmadın mı? Sıran sürekli geriye mi gidiyor? Siktir et. 150 liralık Arkadaşlı hesap tam sana göre.

--spoiler--

Edit: alsanıza lan. *
isteyenler mavilendirsin beni.
satılık ekşi hesaplaridir.

yazarlarin dikkatine. fırsat ayağınıza geldi.

-uludağın sıkıcı kasvetli havasından bıktınız mı?
-ekşi üyesi olucam lan diyorsunuz ama olamıyor musunuz?
-beş haneli caylaklik siraniz mı var?

fırsat ayağınıza geldi.

elimde 1 adet çok çok az kullanılmış hesabıekşi sözlük hesabı vardır. cüzi ama çok cüzi bir miktara sizin olabilir.
dür, bük... denilesi hesap sahibidir.
(bkz: satılık kalemler) ne tarafa çekerseniz artık.
ekşi sözlük' e kayıt olmak için 25000 kişilik sırayı beklemektense yazar adaylarına cazip gelebilecek bir fırsat.
(bkz: beyin bedava)
paralı olsa boyle çalışmazdı zaten.
yaş 12 sanırım.
Olum mallık lan dediğim. Çok mu istiyorsun üyelik Kıytırık bir sürü sözlük var çalın entryleri 10 entryyi öyle doldurun garanti alıyorlar zaten. Olmadı vereyim benimkini hevesini al bişey yok zaten orada.
(bkz: kiralık ekşi sözlük hesabı)
(bkz: ekşiyi siklememek)
10000 tl verilirse alırım. o kadar kafirin, pkklının arasında yazıcaz, bu eziyetin bir bedeli olmalı.
20 - 30 tl'ye veren varsa alabilirim dediğim hesaptır.
ulu sözlük hesabı ile takas düşünür mü acaba? merakını doğurur.
(bkz: bugün ne alsam)

(bkz: tek eksiğimiz ekşi sözlük hesabı)

(bkz: ekşicisiniz ya hıaaamınaaa)
Uygun fiyata alabilirim tatava yapma 10 lira çalışır PM.
para verseler almam.
elden teslim ederim diyenlere kesinlikle inanmayın arkadaşlar.

geçen bir arkadaşım elden parayı verip şifreyi almış fakat çakal satıcı o eve gidene kadar tekrar değiştirmiş şifreyi.

söyliiim de.
Hiç anlayamadığım sistem. insanlar aynı anda mı para ve şifreyi veriyor? polisiye filmlerindeki gibi önce sen tripleri de oluyor mu?
bir de demeden olmaz ekşi sözlük hesabı alınca boyunuz uzuyor mu lan?
yuh ya parayla mı satılıyormuş, lan ben en az 3 tanesini arkadaşlarıma verdiydim, keşke satsaymışım. Neyse son iki tanesini satayım bari. Piyasayı bilenler yeşillendirsin.