bugün

Bu yazar kız mı? Şu an çok şaşırdım. Normalde kadınlar zeki olur ama bu. Offf bak yine moralim bozuldu...
insanlarla sanal sanal ne güzel konuşuyorsunuz.

Görüşü bana tamamen zıt bir yazar. ama mal, karı, embesil... nasıl hitaplar bunlar?
Sevimsiz, boş beleş bir ak cahil. Yaşamadığı bir ülkedeki yönetimi övmesi çirkin bir şey.
sizin gibi düşünmediği için mal dersiniz sonra iktidar olamadığınız zaman islamcılar şöyle böyle diyin durun. tek akıllı seçmen sol seçmen onlar gelirse ülke düzlüğe çıkacak çağ atlayacağız dolar petrol falan düşecek maaşalar 1o katına falan çıkacak değil mi. sizin ahirette bile yatacak yeriniz yok. insanları ötekileştirin aşağılayın islam dinine kin besleyin sonra boz oktodor olomoyoroz diyin.
Siz daha küçüksünüz anlamazsınız, gurbetçilerimize gereksiz yere kin yada kıskançlık kusmayın, bu insanlar avrupa'da türkiye'nin eli ayağı koludur adeta.
serengetinin dinsiz donsuz çakalı şimdi de bu kadına sarmış yazık.
Türkiye bugün biraz olsun zenginse ve refah içindeyse bunu yurtdışında yaşayan gurbetçiler sayesinde başarmıştır, ülkeye özellikle 70'li ve 80'li yıllarda döviz ve sıcak para getirdiler onun için şu alamancı düşmanlığını bırakın.
elin hollanda'sından hamascılık oynayan ödlek civciv. gurbetçi değil mi çoğu aynı bokun laciverdi.
cennet vatan türkiye hasretiyle yanıp tutuşan yazar. ama işte kurulu düzeni var ne yaparsın. bırakıp gelemez ki ablası. yoksa o da istemez mi tayyip amcasının süper güç türkiyesi'nde yaşamayı.

yoksulluk sınırının 42.000 olup asgari ücretin 11.500 olduğu,

çalışanların %60'ının asgari ücretle çalıştığı,

13 milyon işsizin olduğu,

normal insanların ev ve araba sahibi olmalarının imkansız olduğu,

her depremde yıkılıp içinde ölünen evlerin olduğu,

üstelik bu evlerin kiralarının 20.000 olduğu,

devletin deprem çadırlarını parayla sattığı,

hastanelerden aylarca muayene randevusu alınamadığı,

bir ameliyat için 6 ay sıra beklendiği,

elektrik, doğalgaz, benzin ve gıda fiyatlarının her yıl ikiye katlandığı,

içinde teröristinden sapığına kadar 10 milyondan fazla surinin, afganın, pakinin yaşadığı,

sokakta hergün onlarca insanın cinnet geçirip kendisini, ailesini, çevresindekileri doğradığı bir ülkede o da yaşamak istemez miydi hiç. eminim kurulu düzeni olmasaydı o da rezil avrupa'yı bırakır ve kendi ülkesine dönerdi.

t: bir adet akçomar kezban.

edit: a aaa! türkiye'de insanlar toplu taşıma kartının aktarma süresini geçirmemek bir yerden bir yere koştura koştura giderken ablam da galatasaray maçını izlemek için hollanda'dan ingiltere'ye gitmiş! uçak bileti, maç bileti falan... ne kadar güzel bir sosyal aktivite. avrupa'nın en pahalı ülkesi ingiltere'de manchester united'ın maç bileti kaç pound abla? hem de şampiyonlar ligi bileti.
Çok sevdiğim gurbet ellerde yaşayan yazardır kendisi , aktrol ve tuzu kuru gurbetçi yaftası yemesine rağmen, hasımlarına bile sevgi ile yaklaşan efendi yazardır.
Çirkef derken anana avradınamı sövdü yada kutsalınamı küfretti naptı anlat hele.
alamancıların gerçek yüzünü yazınca kuduran gurbetçi çirkef yazar.
benim diğer başlıkta sarı civcive yazdığım : ebrar karakurt sanki basın açıklaması düzenledi ve "ben kendi cinsimden hoşlanıyorum" diye deklare etti

senin benden sonra buraya yazdığın : ebrar konusuna gelince basın açıklaması yapmadı ama röpportajda kadınlarda hoşlandığını belirtti doğru mu doğru

kardeş senin hakikatten ciddi sorunların var. "ben sana mı yazdım" diyorsun ama benim diğer başlıkta yazdığımı alıp burada bana cevap veriyorsun aklınca. lafı yiyince de "neden üstüne alınıyorsun ben sana yazmadım ki" diyorsun. cidden aşırı sorunlu birisisin sen.. bu basın açıklaması lafını diğer tarafta ben yazdım işte benden başka yazan var mı ? yok. demek ki sen bana yazdın ilk entryi şimdi neden kıvırıyorsun. tamam kıvırmayı seviyorsun biliyoruz ama neden yani ?
gidin başka yerde kavga edin amk.
ben sana yazmadım ki nikin var mı bi yerde 20 kişi yazmış ortaya fikrimi yazdım üstüne neden alındın ayrıca bana gönderme yaptığın yüzlerce yazı var neden bunu yaptın dedim mi demedim eleştiri yapılabilir küfür olmasın yeterli. bu saattem sonra isterse olsun sorun değil artık ekran görüntüsü var alıp atıyorum artık çakallarla uğraşmam ekranı al at olay bitti.
--spoiler--
beni nihavend ve frank savunsa övse hesabımı siler giderdim hiç şüphesiz..
--spoiler--

https://www.uludagsozluk.com/e/46637113/

Aha burda delikanlıysan yap hadi.
ağır şizofrenlerin sevdiği yazardır. civciv bacım kusura bakma bu seni savunmaya çalışıp daha da işi batıranlar yüzünden nick altın çorba oldu hakkını helal et..

oğlum sen nasıl bir hastalıklı zihinsin ? lambadan çıkan cin gibi her yere tuzlukla koşma diyorsun ama aslında elinde tuzla koşan sensin ? ben sarı civcive yazıyorum sen yancılık yapacağım diye gelip laf atıyorsun sonra diyorsun ki her yere koşma. zeka özürlülük zor iş arkadaş biz bilemiyoruz tabi bu fırfır frenk nasıl bir hayat yaşıyor... sen maydanoz olmasan seni kim skler de entry girer ? aklın yetmiyor kardeşim sen git köyünde kırsallarda dolaş başı boş gezen bir şeyler bulursun hayatın güzelleşir.
taşköprüye git belediye düğün salonoudan yukarı doğru tek yol var ormana giden hatta orman bölge müdüdürlüğüne de o yol gider orada sor burada ermeni köyü var mı de sana iki tane büyük köy gösterecekler hemde 2 km içinde uzun yol değil. bunun palavrası yalanı yok doktor arkadaşım götürdü yaşlı ermeni kadınla sohbet ettim özellikle sordum cıvarda veya deiğer ilçelerde başka ermeni köyü var mı dedim kastamu da ermeni çoktur dedi dedelerimiz 500 yıldır burada yaşar dedi kadın. saltan yazıldıysa senda anlaki sultan yazılmış bu suç unsuru değildir tabi siz otu boku suç unsuru oluşturusunuz neden verecek cevabınız olmaz konuyu saptırma uğraşına girersiniz. diğer konu pontus bizim oralarda yok biz orta karadenizdeyiz dediklerin sahilde var sahilde bize 200 km bin sefer yazdım hala fındık beynin almadımı lan. neyse sözlük içi yazdığım ihtarı geldi genç lambadan çıkan cin gibi her yere tuzlukla koşma işini yap sağa sola bak zayıf birilerini bul tayfanı topla onu ezmaya bak egonu tatmin et erol taş kahkahası at yak bi cugara keyifle kahveni iç çakma yetkili.
Beni Nihavend ve Frank savunsa övse hesabımı siler giderdim hiç şüphesiz..
format aşığı ama formatın f sinden haberi olmayanların sevdiği yazardır.

saltan alparslan değil sultan alparslan.. sizin soyunuz pontus rumlarına dayanıyor yaz google a bulursun.. kastamonuda ermeni köyü yok g.tünden element uydurma.. bizim soyumuz sopumuz türk oğlu türk sünni müslüman ve türküz oradan girme daha fazla batarsın.. ben bugüne kadar kimseye küfür etmedim 7 yıldır yazarım ne sizin gibi milletin anasını babasını karıştırırım ne de küfür ederim bunu it gibi biliyorsun ama hala oradan yürümeye çalışıyorsun.. her tartışmada ana baba muhabbeti yapan sensin bir de burada algı kasma kendi yaptığın üzerinden..

şu türkçeni bir geliştir kelimeler yalan yanlış cümleler bozuk noktalama işareti yok "senmisin" değil sen misin benmiyim değil ben miyim yazacaksın. kaç yaşınıza geldiniz daha türkçe konuşamıyorsunuz kalkıp burada biz türküz diye geziyorsunuz.
allaha şükür türklükle ilgili en ufak problemim yok pontuslada bir ilgimiz yok ama kastomonu ermenileriyle ilgili güzel bilgi sahibi olmuşluğum vardır. seceremizde belli kullandığımız eski türkçeler taaaa saltan alparslana kadar dayandığını gördüm ? kendi kendine gene senaryo üretip haklı çıkmanın pğeşine düşme. ağlayarak moderatör abilerine sildirdiğin dediğin girilerden bi örnek atarım buraya apışıp kalırsın ağlayan senmisinm benmiyim. siz anca küfür ederk karşınızdaki insanı susturmanın hesaplarını yaparsınız adam gibi tartışamazsınız allah size o zekayı vermemiş. yazık
Yurt dışında yaşadığı için ülkesini sevmesi yasaklanmıştır.

Yurt dışında geliri olup, para kazanması ve kazandığı o dövizi Türkiye'ye getirip turkiyede 5-6 ay kalarak çatır çatır harcaması da çok iğrenç ayrıca.

Faydasız ak partili cahil işte.

Not: ironi içerir. Sözlüğün kıymetli yazanlarından biridir.
format biliyorum deyip de entrynin tanım ile başlaması gerektiğini bilmeyen kamillerin sevdiği yazardır. noktalama işaretinden sonra 1 boşluk bırakıp yeni cümleye başlamanda gerekiyor format gereği. çok biliyorsun ama uygulama sıfır.. moderatör abilerin yok da "abüğğğ yetkiliniz ne yazıyor ama yaağğ yetkilerini alın onun abüğğğ" diye neden mesaj atıyorsunuz ?

türk düşmanısınız ve rezil olmaya devam edeceksiniz. soyu sopu pontus rumuna dayanıp sonrasında arap aşığına dönüşenler gelip burada milliyetçilik oynamasın fena bozarım. hiç acımam pontusa vurur gibi vururum o yüzden ufak ufak voltanızı alın yeni ağlama sekanslarına gerek yok.
benim moderatör abim abilerim olmaz yeğenlerim olur koçum. elimden geldiği kadar formata uyarım uymayanları buradan şikayet et denen yerden ederim asla ağlamam..sen gibi format bilmeyen ibişi tombaladan çıkar gibi hasbelkader yetkili yaparlar sende ne oldum delisi olur burada ona hava atarsım. tabi çakal ekibini toplayıp seri artı oy almaların seni haklı çıkarmaz beninde eksi yemelerim haksız olduğum anlamına gelmez. ben olaya etik olaydan bakıyorum siz olayı türklüğe getiriyorsunuz bana kelaime oyunları sökmez biz o işin masterini yaptık genç mevzumuz milli takım türklük değil mevzu belli lezbiyen kadının türrk milli takımında yeri olamaz. net..
serengetinin sırtlanlarının çok sevdiği yazardır.

koçum laf sokacaksan önce laf sokacak kadar zekan olacak.. kendi hayatını kendi istediğin şekilde özgürce yaşamak istiyorsan ve buna kimsenin karışma hakkı olmadığını düşünüyorsan sen de diğer insanların hayatlarına karışmayacaksın. sarı civciv kendi söylemine göre islami hayatı yaşamak isteyen bir kardeşimiz doğru mu ? doğru. burada kim ona kalkıp hayır bu hayatı yaşayamazsın diyebilir ? kimse. peki konu başkalarının hayatları olduğunda kendisi buraya gelip hem tanık hem savcı hem hakim nasıl olabilir ? madem kendi hayatına laf söylenmesine dahi tahammülün yok o zaman kimsenin hayatına laf söylemeyeceksin.

gurbetçi mevzusuna girmeyelim girersek oradan hiç çıkamazsın bir kamyon dayak yersin sonra gene moderatör abileriniz ile uğraştırmayın beni salya sümük ağlayıp. ebrar kadınlardan hoşlandığını söylemeden önce haftalarca aylarca medya üzerine gitti zaten mevzunun o da konu kapansın diye "evet böyle bir durum var" dedi. ebrar benim babamın kızı değil onu savunmak gibi bir görevim yok lakin göte göt diyebilecek kadar yaşımızda tecrübemizde insanlığımızda var. "bazı ibneler" burada sabahtan akşama "türk milli voleybol takımı" hakkında sadece ebrar üzerinden kanalizasyona dönmüş ağızlarından bok saçarlar ve konuyu sadece buradan yürütmeye çalışırlar ise bizde cevaplarını veririz. üzerinde ay yıldız formayı taşıyan bir insanı sırtlanlara yedirecek değiliz. siz araplaştınız diye türklerden nefret ediyorsunuz diye size türklüğü ve türk kızını yedirmeyiz. ebrar karakurt ahirette hesap verirken onun hesabına ortak olmayacaksan çeneni kapatacaksın. madem bu kadar iman ettiniğinizi söylüyorsunuz her kulun kendi hesabından sorumlu olduğunu da bilmeniz lazım..