Alkol kana karışmaya başladıktan sonra lavaboya gitmek, geri gelince yanımda bir kızın olması ve bu kızın arkadaş grubumundan kimsenin tanımaması sonrasında ise kızı bırakıp çorbacıya gitmek.

Sarhoş musun? sorusuna hayır değilim inanmıyorsan yanında ki ejderhaya sor demek.

Arkadaşlarım böyle diyor bende onların yalancısıyım. Swh.
Pencereden işemek. (2. Kat)
gece kulübünden çıkana kadar kusmuğumu ağzımda tutmuş olmam.
Yurt ortak alanında köpekler gibi aşık olduğum insanın ismini haykırmak.
arkadaşa beş kardeşi yapıştırmıştım.
halı saha maçına gittim. sonrası kusmuk şov.
yaptığım en saçma şey ayık kalmaktır.

çekilmez be bu dünya.
Yazılanlara bakıyorum da hiç enteresan şeyler göremiyorum.

Benim ayikken yaptığım çoğu sey bile daha eglenceli ve acayip yer yer de saçma.

Burdan çıkan sonuç: çok yavan bir hayatiniz var gençler.
Sözlük kızlarının da ne kadar ayyaş insanlar olduğunu böylece öğrenmiş olduk.

Ben teknenin üstünde sahilde uyuyakalmıştım.
Klozetin üstünde uyuyakalmak vücut uyuşunca düşerek uyumaya devam etmek.
Kadıköy-taksim dolmuşundan indikten sonra meydana doğru koşarken kusmak. Yandaki bir dayı "öh ammınnnaağoym" diye bir tepki vermişti.
sevdiğim bi arkadaşımın üzerine önce shot bardaklarını ardından bira şişelerini fırlatmak.
gıcık olduğum kızın en yakın arkadaşına kıza dair edilmedik küfür, hakaret, dedikodu bırakmamak bi de üstüne sen onun arkadaşısın diye tokat atmak.
acillik olunca doktora go fuck yourself bitch demek ve doktorun bana bakmaması ve hastanede kavganın eşiğine gelmek.
diğer hastanede doktorun suyunu elinden alıp içmek.
güvenliğe sarılıp sen de gelsene yea demek.
2 şişe serumla ayılınca bana ait olmayan çoraplarla gömlekle filan uyanmak.
elhamdüllah bunları ben hatırlamıyorum da bana anlattılar, hatırlasam kötü de dinleyince eğlenceli oluyor.
Telefon kırmak. Halbuki git kafasını kır dimi.
Tıra arkadan girmek.
40 bin lira zararım oldu o kazadan.
gaz çıkarırken yanlışlıkla altıma sıçmış olmam.
bkz: alkollü içecek tüketmemenin verdiği dayanılmaz hafiflik...
eski sevgililere rehberde garip isimler takmak. tinkivinki recep falan yazmışım.
görsel
Tekel bayisine girip amca ben sarhos oldum galiba ihihihi demek.
sessizce kafasını yaşayıp uyumak. insan bi dağıtır bi birine sarar.
Serçe parmağım kaçıyor diye bağırmak.

Üniversitedeyken iş çıkar diye kızların evine gittim. içiyoruz falan bir süre sonra bende film koptu sabah kızların salonunda koltukta tek başıma uyandım (üzgün smiley). Ulan ne oldu bana arkadaş diyorum. Hatırlamıyor musun diyorlar. Ulan önce g.tümü kontrol ettim sonra böbreklere baktım sıkıntı yok çok şükür.

video çekmişler serçe parmağımı tutmuşum kaçıyor bu yaa diye bağrıyorum. Bak içkileri ben doldurmasam yeminle bir şey kattılar diyeceğim. Bilincimi yitirmişim lan bildiğin denyo denyo hareketler. Sonra beni yatırmışlar oraya bi yere.

O günden beri alkol almıyorum.
Bunu yapanlara çok kızmama rağmen son bir kaç defadır Kabadayılık tutuyor. Sonra saçlarının yanını kazıtıp elinde 1m.tesbih ile gezen tipler geliyor gözüm önüne gülüyorum halime.
Gece denize girmek.
Lise zamanları, cehennem ateşi gibi bir ağustos günün de yakın arkadaşımın evinin 3 saat boş olduğunu duyunca başladı her sey. 5 dk da 35 lik votka bitirildi eğlencesine, ardından o yakan öğle güneşinin altında ikincisi alınmaya gidildi. Sanırsam yolda bitti ikinci şişe hatırlamıyorum. Ergen ve ağzımızla icmedigimiz zamanlardi. Hatırladıklarım çok beklenen bir filmin boktan fragmanı gibi. Yarım yamalak ve cidden boktan.

Eve varınca bize sahip çıksın diye başka bir arkadaşı aradık. Olaylar bulanıklasır. Ardından hani sert alkış tutunca saatten çıkan kuş ve onun gıcık sesi varya, ha ışte hayatımda yemedigim sertlikte bi tokat yiyince kuş çıkıp ciyakladı. O derece sert bi tokat yemistim ibneden ve gülüyoruz. Yine hafıza bulanıklasır. Arkadaşın agzina raid sinek kovucu sıkarken hatırlıyorum kendimi, o kaçıyor ben sıkıyorum ve tabi gülüyoruz. Sonra o zamanlar kapalı alan korkusu olan beni kilere kitliyor ve yine gülüyoruz. Umrumda olmuyor.

Ayık olan ve bizi zaptetmek için geliyor. Sanki bizden sarhoş, üst-üste yatırıp tekme tokat üstümüze düşüyor.

Ev ahalisi yavaş yavaş eve geliyor ve bizi o halde gören herkes gülüyor. Yıllardır hala arkadaşın ailesi beni görünce alay eder.

Ha bir de hayatımdaki en acı kahveyi sıcak fondiplemistik, ayılmak için. Sonuç olarak ergenlik çok boktan ve o günden sonra hep ağzımla içtim.
Elimde bir yemek bıçağı ile kalabalık bir mekanda masaya çıkıp "aman ormancı"yı söylemişim. Hatırlamıyorum bile düşün.