bugün

son model sözlük yazarıdır. hoş gelmiş.
entel olma kaygısı taşıyan yazar.

--spoiler--
1. Entrye bakılırsa ne kadar entel olduğuda belli olacaktir.
--spoiler--
nazım hikmet'e bok atıp sonrada entry silen başlığı başıma bırakan gereksiz yazar. korkak mısın oğlum?
kendi adına açılan başlığa girdiği entry'yi silen yazar.
edit: niye eksiliyosun ki? yalan mı söylüyorum?
bilgi iceren yazilari ile sozlugun ihtiyacini gideren yazar. her gordugumde artiyi veriyorum.
yunan mitolojisinde bir yazar. o değil de cidden aydınlandım.
(bkz: sümerlerin türk olduğuna dair ispatlar) başlığını açıp kaçan yazar. sanırım atmasyon bilgilerini yememizi bekledi, olmadı.
(#18746107) Türklerin toplu halde müslüman oluşunu Emeviler döneminde zanneden yazar. toplama bilgiyle hüküm vermeye kalkarsan öyle olur tabi.

aslında (#18745648) başında

"araplar güçlendikten ve ümeyyeoğulları(emeviler) başa geçtikten sonra hazreti muhammed'in sulhperver ve hoşgörülü düşünceleri yerine yezid'in soyunun caniliğine bıraktı.
emeviler orta asya hudutuna (ceyhun ve seyhun nehirlerinin arası) geldiklerinde orta asya çin ve avrupayı bağlayan ipek yolunun, bu zengin ticaret yolunun önemli bir kısmıydı. bu karlı yol, emevilerin ilgisini çekti ve orta asyaya yöneldiler.

emeviler döneminde atanan emirler türklere zulmettiler. bunun başlıca sebebi şunlardır;

1.karlı ipek yolunun en önemli kesimlerinden orta asyayı ele geçirerek asya-avrupa ticaretini ele geçirmek
2.geçim sıkıntılarından mütevellit zengin orta asya şehirlerini yağmalamak.
3.türkleri egemenlik altına almak"

diyerek olaya yaklaştığı gerçekler cenahından, emevilerin katlinden kurtulmak isteyen türklerin müslüman olmaları savıyla çark ederek uzaklaşmıştır.

UNuttuğu şey, emevi-türk çekişmesinde Türklerin elinin armut toplamadığıdır. Belkide Emeviler Türklere bulaşmakla ilahi hatayı yapmış oldular bunu da iktidarları ile ödediler. Kimbilir iyi incelemek lazım.

Bakıyoruz nazıma bok atmış entry silmiş, türkleri sümer yapmış entry silmiş.
abbasi döneminin sayılı araştırmacılarındandır kendisi.
nüfus kayıt memuru olduğu kanısına vardığım şahıs.
abbasilerle kafayı bozmuş bir yazar. sanırım bir abbasi halifesiyle yakın bir ilişki yaşamış.
soyağacı fetişisti bir kardeşimiz.
evrim teorisini 2 dakikada çökerten yazar, ibretle izliyoruz.
Kaynak olarak harun yahya'nın sitesini gösterene kadar acaba dediklerinde bir mantık olabilir mi diye uzaktan uzaktan meraklanmıyor değildim.

Neyse kaynağını da belirtti de saçmaladığını anlayıp rahatladık.
evrim karşıtı görüşlerini adnan oktar'ı (kdsjfhsdg) kaynak göstererek sunan yazar. hayatımda okuduğum en boş entrylere imza atıyor ki, zaten kendisi de yazmıyor onları.

bildiğin adnan oktar hacı, bilimsel hiçbir altyapısı olmayan, kıçtan sallayan, yaratılış atlası gibi osuruktan teyyare bir kitabı olan adnan oktar. dünya bilim çevrelerinde taşak konusu olmuş adnan oktar.

ha bu arada, kendisine "olta iğnesi" hadisesini anlatıp biraz daha gülmek boynumuzun borcudur.

http://arama.hurriyet.com...rsivnews.aspx?id=10025774
sonunda çaylak olmuş, boş entry' lerine bir süre ara vermek zorunda kalan yazar.
açtığı götten sikten başlıklarla islam dininin adını kirleten yobaz.
(#18747731) ben de korkuyordum, bu kadar cahil bir müslüman bu kadar iddialı olmasın, bize yazık, cahil yaftası yiyeceğiz diye. neyse ki müslüman değilmiş. müslüman olmayan yazardır kendileri. geyik amaçlı takılıyordur. müslümanlarsa şayet, intihar etsin. adnan oktar vs. muhterem zatlar onu kurtarır öbür tarafta.

(bkz: öbür tarafta adnan teklif ediyomuş)
zır cahil. kendine marksistim diyor ama halkların kardeşliğine inanmıyorum diyor. bebe daha büyüyünce fikirleri oturur merak etmeyin abileri. *
O marxın fotosuna yazık.
"pkk"yı "pekeke" diye okuyanlardan...
(bkz: pkk lıların annelerinin mesleği/#19341187)
kendisini türk kavramından rahatsız olan şahıs olarak nitelendirmiştir.
(#19502201)
inci sözlük reklamcısı olan yazar.

incide inci fiyatları düşse gelir buraya başlık açar o derece.
3 KURUS ETMEZ.
değerli bir yazar kardeşim.