bugün

geçen hafta ersin karabuluta gelen kutusunun altında 3 cm bi alan verilmişti. o da ''görürsünüz çalşıp geri alacam sayfamı ipneler yazmıştı.''
2. kitabı da çıkmıştır.
(bkz: sandık içi 2)
Karikatür dergisi okuma sebebi. Uykusuz, penguen gibi dergileri marketlerde, gazete bayilerinde sadece kapaklarından tanırdım ve aklımda varsa yoksa siyaset içeren dergiler olarak tanımlanmıştı bu dergiler. Fakat bir gün kitap fuarında tüm arkadaşlar uykusuzun standına gittiler ben de mecburen gittim. Herkes bir şey alıyordu ben de alacak bir şey aradım ve hadi takvim alayım dedim. Eve gittim ve takvimi inceledim. Hiç bir siyasi karikatür yoktu ve içinden ersin karabulut adlı birinin çizdikleri çok hoşuma gitmişti işte ondan sonra önce birkaç uykusuz aldım sonra para oldukça ciltleri aldım ve şimdi de sandık içi kitabını aldım yakında da 2.kitabı alacam. Ersin karabulutun önyargıları kırdığı köşe oldu sandık içi. Benim "aha bu ben lan" dediğim sandık içi köşem istiklal caddesinde aldığı evin hikayesi.
Ersin karabulutun uykusuzdaki çizdiği köşenin adı. o köşeyi seven kişi Sandık içi 2 yi hemen alıp okumaya başlar. tüyap kitap fuarında almadığıma pişman olduğum daha sonra d&r da daha pahalıya aldığım kitap. **
ersin karabulutun uykusuz'da her hafta yayınlanan karikatür köşesisidir. her hafta çıkmasını merakla beklemekteyiz.
ersin karabulut'un kaleme aldığı, insanı olayların içine sürükleyen, bir karikatür köşesi. *
her okunduğunda ' oldukça tanıdık geliyor ' yorumunun yapılmasına sebep veren, ersin karabulut' un sevimli köşesi. ayrıca birinci ve ikinci ciltleri kitapçılarda bulunabilir.
kendini özletendir. amatörü çok sevmiş olsam da sandık içi'ni inanılmaz özledim. anlatılmaz kesin okumanız lazım denecek bir ersin karabulut klasiği.
ersin karabulut'un okumaya doyamadığım köşesiydi. penguen'de ve uykusuz'da çok okumuştum. hâlâ devam ediyor mu acaba uzun süredir mizah dergisi almıyorum.
en sevileni 5/9/07 benim için görsel
Havlu, çetik, çember, oyalı yazma, tülbent.
bu hafta ki bölümü efsane olan köşe. felix'de yarıldım lan.
yeni çizimlerin toplandığı 3.kitap çıktı yakın zamanda. takip edemediğim dönemlerin acısını her cümleyi ezberleyerek çıkarmak istiyorum.

( (bkz: üstüme kitabı atın nolur)
Aynı kuşaktan olanların kendinden izler bulabileceği ersin karabulut’ un köşesi. Okuması ve bakması çok keyifliydi.