bugün

kim bu atın ustundeki zenci? repligini hatirladigim django daki serefsiz siyahi kahyayi oynayan aktor.
Gelmiş geçmiş en iyi aktörlerden biri olduğunu the hateful eight filmindeki şahane performansıyla bir kez daha yüzümüze vurmuş aktördür. Üstaddır, saygıyla eğiliriz.
Bir sokak gangsterı kadar ukala ama bir soylu kadar efendi, bir cani kadar itici ama bir mafya kadar karizmatik, bir komedyen kadar komik ama bir vahşi batılı kadar ciddi, bir niga kadar ırkçı ama bir Gandhi kadar hümanist, bir Samuel L. Jackson kadar çirkin ama bir Samuel L. Jackson kadar yakışıklı birisidir.
'Televizyondaki şu siyah adam' denince akla gelen ilk isim olmalıdır. * *
underrated oyuncudur kendileri. ayrıca tarantino nun vazgeçilmezi. bugün john legend dan daha iyi şarkı söylediğini ve daha iyi yorumladığını öğrendim. yorum sizin.

https://www.youtube.com/watch?v=DJfj6VuufQQ
Django filminde nasıl o.ç. bir hizmetçi olunur rolünün hakkını vermiş usta oyuncu.
Bu adam izlediğim filmde oynuyorsa moralim düzeliyor.illa güldürüyor dram filmi olsa dahi.Django,Pulp fiction ve bilimum kaliteli filmde oynadı.

görsel
her yerde olan aktör.
koyu renk tenim ve kıvırcık saçlarım dolayısıyla benzetildiğim oyuncudur.
tim burton'ın son filmindeki bay barron tiplemesiyle yarmış, biraz da tırstırmıştır.
rüyamda; facebookta çaycılık yaptığını gördüğüm aktör.

hala şokunu yaşıyorum.
bir filmde hiç tahminiz etmediğiniz bir anda kadraja giren kişi.

adam ne yapıp edip yan rolde olsa bir şekilde filmlerde rol almayı başarabiliyor.
tarantino nun vazgeçilmezi.
yürüyüşü efsane olan amerikalı oyuncu.
koç carter <3
bayan peregrine... filminde kankalarıyla beraber kendilerine "göz ziyafeti" çekme sahnesi (özellikle gözleri yemeye "bon appetit" diyerek girişmesi) yarmıştır.
ülkeyi terk edecek mi acaba ? donald duck seçildi çünkü.
Nereye taşınacağını merak ettiğim oyuncu.

Yada gidicekmi cidden bakıp görücez.

Yara trump bu adama ne yapıcak acaba.
hayatının geri kalanını mexica'da geçireceği düşünülen oyuncu.
ski tutmuştur.
(bkz: amerika dan siktir olup gitmek)
(bkz: yanlış anladınız ben o lafı hillary clintona dedim)
Deri kıyafetleri ve tek göz bandıyla klas bir adamdır nick fury yi ondan iyi kimse canlandıramaz.
Bugun dogum gunudur.

Severiz.
70 e merdiven dayamıştır. o değil de bu adam holivudda en çok film çeviren aktör. şu ana kadar tam tamına 175 filmde rol almıştır.

http://www.imdb.com/name/nm0000168/?ref_=nv_sr_1