bugün

Yaptığım eylem. fakat uzadıkça el alışkanlığı sürekli sakallarla oynayıp kopartıyorum, şuan Bunu yazarken bile.
liselerde yasak olması saçma olan eylem.
askerlik sonrası yapılacak ilk icraat olarak akılda tutulandır.

didit: kesinlikle yapıldı. ehe.
söz konusu uzunluk aşağıdaki model kadar yapılacaksa eğer, badem ve hint yağı karışımını gün aşırı yapıp sakallara yedirme ve 1 saat bekletip yıkamayla, 5- 6 ayda ulaşılabilir. Belki bünyeden bünyeye farklılıklar gösterebilir, normalde hiç birşey yapmadan bu uzunluğa yaklaşık bir senede geliyor.

Edit: tecrübe ile sabittir.

http://i.hizliresim.com/Lp85Va.jpg
Her izin döneminde yaptığım eylem. Kaşınıyo biraz ama Olsun iyi iyi.
Pek tercih etmediğimdir. Arada kafama eser salarım. Ama genelde çok sevmem sakal uzatmayı. Kirli, bakımsız hissederim.
her yonden igrenclik. medeni bir insan sakalsiz olmali, adam gibi tırasli gezmeli.
üniversiteye yeni başlayanların ben okuyorum mesajı vermesine yardımcı durum.
abartıya kaçmamak şartı ile kişiye yakışabilir. sakalsız duramam şahsen.
kaşıntıdan dolayı gereksizdir.
(bkz: kılda keramet olsa götümüz derviş olurdu)
işsizliğin verdiği bunalımdan mıdır nedir 1.5-2 aydır yaptığım eylem.Güzel bir haber gelene kadar da kestireceğimi zannetmiyorum.
Klise olmus. Amele gibi herkes insaat iscisine donmus. Ulan zaten kara kuru insanlar cogunlukta bi de sakal amele++ olmus.
şimdi burada paylaşsam yukarıdaki yorumlara göre eksilere boğulacağım eylemdir demek ki.

edit: 6. ayına giren sakal, işsizde değilim, kendi işimin patronuyum.
Cildin aylarca nefes alamamasına sebep olur. Ayrıca su geçirmeyen sakal formları da vardır. Uzun sure uzatılmış olan sakalın kadınların saçlarını merhalelerle kısaltması gibi alıştırarak kesilmesi gerekir. Aksi halde şok etkisi yaratabilir. Sakal her erkeğe yakışır fakat bakımlı olduğu sürece.
esmer kara saçlı kara sakallı erkeklerde o kadar da hoş olmayan durum.
adam sarışın, turuncu uzatıyor eyvallah. (bkz: kıvanç tatlıtuğ sekiz)
biz de bakıp uzatıyoruz,
biz de uzatıyoruz uzatmasına da gören ışide katılcaz sanıyo.
"ışid" diye seslenen cem yılmazlar ile muhatap olmaktır. lan ne kadar yaratıcı ya. nereden akıllarına geliyorsa? hayret.
facebook'a fotoğraf neyin koyulması durumunda her fotoğraf altına yorum giren akraba grubu tarafından "işid'e girmenin ön şartı hede höde" şeklinde yorumlarına maruz kalmanıza neden olabilir.
arap özentiliğidir. bir an önce bitmesini dilediğim moda.
moda olduğu zannedilip milleti ışid üyesi gibi gezdiren eylemdir.Yahu uzatıyorsunuz bari şekil verin barbar gibi dolaşmayın.Benim gibi sivriltin şeklini biraz ya da ne bileyim en azından sağını solunu düzeltin mağara adamı gibi gezmeyin.
Başlangıç olarak liseden mezun olmanın verdiği yetkiye dayanarak sakal uzatılır.
Arda turan,volkan demirel,egemen korkmaz türk erkeklerine öncü olmuştur.
Çoğu Erkeğe yakışan eylemdir. Sakal uzatıyım derken james harden olup çıkanları saymıyorum tabi.

(bkz: kirli sakal)
Sakal erkeğin en doğasıdır. Özellikle kirli sakal ama lütfen sadece yakışanlar uzatsın, işid üyesi gibi gezmeyin ortalıkta.
Sünnettir , yakışır.
güncel Önemli Başlıklar