bugün

avrupa'da ve türkiye'de birçok yerde konferanslar veren, babasının izinden giden iyi bir hatip.

onu eleştiren zatlar; söylesenize onun islam bilgisinin yüzde kaçını biliyorsunuz, bir, iki ?
Taklit stand up gösterisi sandığım adam. Sonra öğrendim oğluymuş. Kendi tarzı yok mudur bu adamın? Bu şekilde ciddiye alınası gelmiyor maalesef ve o el-kol hareketleri nedir abi? Çok çok yapmacık.
Babasının yolundan gidendir. Ailecek bunlara suikast düzenlemek lazımdır.
ailecek dinden geçinen bir tayfa...
Stand up ci abimiz gibidir kendisi cem yilmazla calismasi gerek.
ben görmediğim şeye inanmam diyenlere acıyorum, sen yerçekimini de görmüyorsun ama inanıyorsun diyerek, ülkemizin din adamlarının vahim durumunu bir kez daha gözler önüne sermiştir. bir müslüman olarak inancımı sorgulatmıştır.
Sesi aynı babası olan çocuk. Lan şaka falan sandım ben başta. Çocuktan 60 yaşında adam sesi çıkıyor.
nihat hatipoğlunun yan charıdır. sesi aynısı babası diyen arkadaşlar benim sesime de mikrofondan ekolu olarak yayına verselerdi benimki de benzerdi amk!
Cok yakisikli, terbiyeli, efendi, allah yolunu acik etsin.
Nihat Hatipoğlu'nun demosu. Atv binası önünde oyunun hayranlarının tükenmeden almak için oluşturduğu uzun kuyrukların müsebbibi olan kişi.
kendisiyle ilkokulda aynı sınıftaydık.

küfürbazın önde gideniydi. aile terbiyesi almamış öğrenci profili çizerdi.

"sütun bacak" hastalığı vardı. ne alakaysa artık o yaşta.

edit: babasının okul basıp, öğretmene küfür etmişliği de vardır.

edit 2: eksileyen arkadaş sen de mi aynı sınıftaydın? *
babasının kötü bir taklidi. bu yüzden babasının sırlarını da deşifre ediyor farkında olmadan.

millet de bunlara "efendi" diye prim veriyor. sanki gerçek hayatta tanışabilmiş gibi.
Nihat hatipoglunun veliahti olan bu zat babasinin yolunda giderek cok para kaldircak simdiden kendisine hayirli olsun.
Nihat hatipğlunun klonlanmışı.
demo nihat hatipoğlu.
konuşma tarzı bile babasına benzeyen bir isim en azından ben benzetiyorum.
(bkz: Hatip torununun torunu)
babası yetmezmiş gibi bide bu çıktı.annemden çok görüyorum bu adamları.
babası yetmezmiş gibi bide bu çıktı.annemden çok görüyorum bu adamları.
Babasına fazla benzetiyorum. hareketleri, tonlamaları, sesi bile benziyor bence
ilk gördüğümde yarılmakla şaşkınlık arası kaldığım babasının oğlu tipli insan.
mimiklerine kadar aynı. babası bak oglum insana nasıl hitap edilir, kaş göz nasıl oynatılır ve peygamber hayatını anlatmaktan nasıl para kazanılır sağlam öğretmiş dense yeridir.
Babasının aldığı 600 bin yetmemiş olacak ki, o da kendini medyaya pazarlamaya başlamış.
Babasının yolundan giden, ileride çok zengin olacak çocuk.
Nihat hatipoğlunun oğlu, babasının izinden gitmekte ve çok yakında o da 600 bin tl alıp ,600 tl alanlara azla yetinmenin faziletini anlatacak (!)
nihat hatipoğlunu taklit ediyormuş gibi bir hava verir. bırak kardeşim taklitçi misin baban ayrı bir kişi sen ayrı bir kişisin zorlama.