bugün

Herkesin çakal olduğunu öğrenmemizi sağlayan faydalı site.

Görseldeki ilan için araç sahibiyle görüşüldüğünde 'sadece ön tampon değişti onun dışında hiçbir sorunu yok, hasar kaydı 8000tl' dedi. Tramer sorgusunda 15000 TL hasar çıkıyor. Bir tek UFO saldırısına uğramamış onun dışında her tür hasarı almış.
görsel

5664'ü getirenlerden Allah razı olsun.
garip kullanıcıları olan sitedir. atladım geliyorumcuları ile de meşhurdur.

- abi atladım geliyorum elimde şu kadar var.
- gelme kardeşim.
- abi bindim geliyom.
-lan olum gelme.
-abi...
bir çok kişiyi mal sahibi yapan satış sitesi.
Abimin arabasını bu siteden satmaya karar verdik. Soyadımın son harfi ş olduğu halde s yazdığım için kabul etmedi. Sonra onu düzelttim. Fotoları koydum. Son fotoğrafta telefon numarası göründüğü için kabul etmedi bu sefer.
Arkadaş benim anlamadığım şu: herif ismini amsikencük yapıyor. ilanın içinde kocaman puntolarla telefon numarasını yazıyor. Bir başka herif mahallenin delisi gibi açıklama yazıyor. Site hepsini kabul ediyor. Bizden bir tek ikametgah ilmuhaberi istemiyorlar.
ilginç kuralları olan site. Fotoğraf konusunda sorun yaşamıştım galiba. Ki haklılar. Letgoya atarcasına fotoğraflar koymuştum diye hatırlıyorum. Sonralarda aşmıştım bu sorunları.

Letgo : 20 kişi mesaj atar 1 tanesi alır. 9 tanesi saçma tekliflerde bulunur. 10 tanesi 2. Mesajı atmaz.

Sahibinden : 3 kişi mesaj atar 1 i alır.

Demem o ki sahibindende boş insan sayısı daha az. Daha ciddi bi ortam. Ama hakkını yemeyim letgodan daha çok malzeme sattım. ikisi de iyidir bana göre.
Allah için ne sahibinden ya emlakçı galericiden geçilmiyor değiştirin bari o ismi.
şu aralar tv'de orijinal reklamlara imza atan site.
Çok iddialı fakat gerçekten güzel reklam yapmışlar.
türkiyedeki işi olmayan bakkal t.şak tartar sitesi. ne kadar esnaf varsa akşama kadar bu sitede ipe sapa gelmez şeylere bakıyor. boş beleş piyasa yapıyor. bundan önceki patronum at bakıyordu en son. lan amına koduğum atı ne yapacan gerizekalı.
ikinci el ve temiz ürün çok alıp sattım gerçekten de çok iyi bir site.
sahte cep telefonlarının satıldığı site.

siteye defalarca uyarı mesajı atıyorsun ne geri dönüş yapıyorlar ne de sahte ürünleri ilandan kaldırıyorlar. bu ülkenin en büyük sorunlarından biri de. sahtecilik, dolandırıcılık...
otomotiv ve emlak sektörü için konuşacak olursak pazar lideri konumunda olan site. reklamlarında da dediği gibi sahibinden.com da yoksa öyle bir ev yoktur gibi bir konuma gelmiştir süreç içerisinde.
10 milyon TL'lik ceza yemiş.

https://www.memurlar.net/...er/779763/?source=twitter
Devlet tarafından 10 milyon ceza verilen site. Oh olsun az bile bu açgözlülere.
ilan vermek o kadar pahalı ki facebook ilan kaynıyor. Her yer ilan.
kullanmayarak, hatta hiç ziyaret etmeyerek ziyaretçi sayısını diplere indirerek batırılması gereken hödük bir şirkettir.
Temizlik boyası ve güneş yanığı olmayan araç yok gibi. Ulan ne güneşmiş arkadaş herkesin aracını yakmış.
dolandırıcıların açık açık sahte ürün satmasına müsaade eden güvensiz alışveriş sitesi. ülkede dolandırıcılık bu dereceye geldi mi?

https://www.sahibinden.co...k%2Codeme-609975199/detay
kullanılmış karı külodu aldığım yer. 60 lira verdik ama değdi.

tavsiye ederim.
dolandırıcıların cirit attığı ilan sitesi. mesajla sürekli olarak çek teklif ediyorlar. çakma ürünler, hasarlı araçlar. vs her türlüsü var. çok dikkat etmek gerekiyor.
Beyin yakan açıklamalara sahip satış sitesi. Buradan araç bakıyorum iyi hoş açıklamalara bi bakıyorum...

# ARACIMIZDA KAZA DARBE DEĞiŞEN YOKTUR.

TAVAN HARiÇ BELALTI BOYALIDIR.

# ARACIMIZDA PARÇALAR HALiNDA 17 BiN CiVARI TRAMER KAYDI GELMEKTEDiR.

Şöyle bir açıklama var ilanda.
Üst satırda araçta kaza olmadığını söyleyen piç kurusu bir satır atladıkdan sonra 17 bin hasar kaydı var diyor. Be ağzına osurduğumunun çocuğu bu hasar kaydı araç garajda
tek başına takıldığı için psikolojik bunalıma giren bujilerin memelerinden ötürümü piç !
ikinci el bir şeyler istediğim ancak cesaret edemediğim site.
Arkadaşlarımı satmak istediğim sitedir.
1,5 sene önce evimin diğer odasına koymak üzere ikinci el bir tv almak istedim. doğruca sahibinden.com sitesinin yolunu tuttum. altı üstü kıçı kırık bir tv alıcam. sıfır olmasına gerek yok dedim.

nihayet birini gözüme kestirdim ve sahibine mesaj attım. dedim almak istiyorum ben bu tvyi. mesajı attığım da lanet olsun ki bir kadınmış. dedi ki; elimde tv yok. peki o zaman neden ilan veriyosun diye sordum. sormaz olaydım. eline arada sırada akrabalarından ikinci el tv geçiyormuş da onları satıyormuş. ulan arkadaş eline geçince ilanı koy siteye dimi. yok ben öyle dememişim hamfendiye. anında ters bir u dönüş yaptı ve o normal konuşan o karı bir anda bana hakaret etmeye, terbiyesiz, ahlaksız, pis tacizci demeye başladı.

allah allah neden kadınlar her sıkıştıklarında aynı tip ilkel tepkiyi veriyor sevgili dostlar. sizce bunun sebebi nedir? ne kadar kolay bir insana tacizci damgası vurmak öyle değil mi?

sizin gibileri yonta yonta adam edicez. zor olacak ama olacak.
içim sıkıldıkça, vakit buldukça en çok ziyaret ettiğim site. Rahatlatıyor, kendime getiriyor. Alamayacagim evler hakkında bilgi sahibi oluyorum. insan kendine bunu niye yapar bilmiyorum. Belki günün birinde evren bana güzel donusler yapar kim bilir...
Tanim: Ufuk açan site.