bugün

Gözü en sola yada en sağa çevirdiğinde havada uçuşan şeffaf renkli mikroskobik canlılar görmek. Küçükken çok korkar gözlerimi kör edecekler sanırdım. Bir göz doktoruna sordugumda yaptıgı açıklamayla rahatlamıştım.
düşünülmüş olumsuz bir durumun bir kaç gün içinde gerçekleşmesi.
Depresyonda olduğumda ya da psikolojik bir rahatsızlığım varsa ya da antidepresan hap kullanıyorsam bunu saklamaya çalışmak, birilerinin bunu öğrenmesinden çekinmek, utanmak.

Sadece bana mı oluyor?
Herkesin hissettiği ve herkese olan şeydir.
hakkında bin küsür entry girildiğine göre, herkesin arada sırada hissettiği bir şeydir.
Asosyal bir kişiliğe sahipsen ara sıra başına gelebilecek olan bir eylem.
bazı insanlarla fiziksel olarak yakınken; kız ya da erkek fark etmez; kanım kaynıyor, böyle bi sarılasım, öpesim geliyor. yani bir cinsel cinsel çekim durumu değil aslında. böyle tuhaf bir şey.. her insanda olmuyor bu, bir tür enerji uyumu gerek.
- harika birisiyim ben ya!
Boş Zamanlarında, örneğin yolda yürürken, örneğin otobüste camdan dışarı bakarak yolculuk yaparken yada evde yatağa uzanmış halde duvarı seyrederken diğer insanlarda sürekli olarak kendi kendilerine konuşuyorlar mi acaba? Acaba bu bütün ınsanlarda böylemi? Cidden merak ediyorum.
- domestos çamaşır şuyu'na domates suyu demek.

- Yemeksepeti yazacak yere yemekteyiz yazmak.
her şeyin beyninde olup bitmesi hissi gibi. Hem panik atak hem entelektüel hem dindar hem şair olmak.
uyurken yüksek biyerden düşüyormuş gibi oluyorum kendime gelince bi rahatım ki sorma.
Ölmedim hahahaha.
banyodayken hapşırık krizine girmek. rahat rahat yıkanamıyoruz da hapşurmaktan.
çayı içtikten sonra bilgisayarın kasasına eğilip bilgisayarı açmaya çalışırken çayın burnundan çıkması.
Özellikle kulağımda kulaklık varken insanların bana hayat memat meselesi şeyleri söyleme fantezisi gerçekleştirmesidir.Bir bana mı oluyordur bu?
Rüyada ufak bir denge kaybında yataktan zıplama ve sonrasında oluşan histir. Can sıkar. Uyku kaçırır.
çocukluğumda uyurken korktuğumda yorganın altına, hiç bir tarafım açık kalmayacak şekilde girip öyle uyumak ve o zaman hiç bir şeyin bana zarar vermeyeceğini sanmak.
acı bir şey yiyince burun akması.
alarmı kalkman gereken saatten 10 dakika öncesine ayarlayıp, o 10 dakikada bütün gece uyuyamadığın kadar güzel uyumak.
ve sanki daha uzun sürüyormuş hissi.
Dondurmayı hızlı yiyince burnunun içinde oluşan kısa süreli evrim.
peugeot araçlarını sürünce aşktan öte şeyler hissetmek , kalbinin hızlı atması , yüksekten düşüyor gibi içinin gıdıklanması.

not: sağlam araçlar olmadığını biliyorum ama tasarımları bir efsane dostum! (bkz: 205 206 106 406 308)
bir anda tüm seslerin kesilip sağ kulağımın çınlamaya başlaması. sol da olabilir emin değilim.
kendini tüm insanlardan farklı hissetmek.
üzerime bir şey döküldüğünde acaba leke kalir mi diye kuskulanip tv de o dökülen şey reklamlarda hayatta cikmaz diye soylendimi, bunu animsamaya calisiyorum ama her seferinde de söylenmiş gibi geliyor. mesela biraz önce portakal döküldü. bi reklamda 'ayy hayatta cikmaz' denmismiydiki ya. sanki demişlerdi. bilmiyorum...
Bazen kendimi amacsiz savruluyor gibi hissediyorum.