bugün

sahiplenildiğinin, sevildiğinin, aşk ve şehvetin harmanlanmış hali olarak benimsendiğinin bir resmidir. uyumadan önce yapılan çılgınlığın masumiyete dönüşmüş halidir. kıroların bu cümlelere kafası karışabilir. ama bir erkeğin omuzunda uyumak böyle bir şeydir. aşktır bu aşk.
bir süre sonra omzu ve kolu uyuşan erkeğin bir yolunu bulup omzunda uyuyan meleği uyandırmadan bu pozisyondan kurtulmanın yollarını aramasına neden olur.
2 sene sonra ben aslında seni çok sevmedim diyerek terk etmenin ilk adımıdır.
Sabah uyanıldığında erkeğin kolunun kesilmesine neden olacak eylem.
arteria brachialis e(kolu besleyen ana atardamar) baskı yapıp, periferdeki(vücudun uç kısımları) kan dolaşımını engelleyen hatunun başını(cranium),uyandırmadan yer değiştirebilen erkek için o anki mutluluk olimpiyat madalyasına denktir.

ilginç bir şekilde delicesine sevinilir bu duruma. sanki hatun kişi o halimizi görüp de bizi da çok sevecekmiş gibi...

ama tabiki sevdiceğin uyuandıktan sonra aptal aptal etrafına bakınıp(oturum açılıyor bakışı), sizin uyanık bir halde onu izlediğinizi görmesi de candır hani.
vay yazıktır o omza.
yatanın boynunun tutulmasına omuz sahibinin hissedeceği hunharca uyuşukluktan dolayı sizden soğumasına sebep olacak manyaklıktır. başka bişey değil.
eğer omuzda yatan sevgiliyse erkek olarak sizi duygu seline götürebilecek bir olaydır. sevdiceği yanında öyle mışıl mışıl uyuyan erkek kendini duyguların en güzelini hissettiğini düşünür. hatta öyle bir karışımdır ki bu anlatılamaz. *
erkek sabaha kadaar durursa oh ne romantik.
mantık hatasıdır.
insanların uyuduğu pozisyonda sabah geri uyanması şaşılacak durumdur.
sahiplenildiğinden, huzurun yaptırdığı eylemdir.
bir kadını güvende, bir erkeği ise ayrı bi mutlu hissettirecek eylemdir. bu durumda erkek sevdiceğine sadece bakma eylemini gerçekleşecek ve kendini o an için dünyanın en mutlu erkeği olarak görücektir.
bir fenerbahçeli olarak söyleyebilirim ki bizim takım türkiye kupasını aldığı gün işte o gece ben de sabaha kadar omzunda uyumamı kabul edecek adam gibi bir erkek bulurum.