bugün

Sigara içmek....

Kaç yıldır sigara içerim, sabah içilen sigaranın üzerine başka bi tat tanımam....
Soluma dönüp sevgilimin kokusunu içime cekerek onu öpmek. Şaka şaka konustugum 1 kız bile yok anca sabah pohaca yiyip haber izliyom tek zevkim bu. Nerde bizde sevgili falan oyle beraber ayni sabaha uyanmak.
Sabah uykusu kadar güzel bişi var mı ya? uyku sersemisindir, o sıcak yataktan çıkasın yoktur, perdenin aralığından güneş gelir, yorganı kafana çekersin...
çok tatlıdır o uyku.
duş almak.
Kahvaltı etmek. Evet.
fosur fosur uyumak.
Uyanmamak.
Böyle galesiz dertsiz tasasiz kahvaltı yapmak en sevdiğim. Dinlene dinlene kahvaltı yapmak, aynı zamanda video izlemek ya da haber izlemek.
Hayaller:

görsel

Gerçekten olan:
görsel
Sabah hiçbirşey yapmamaktan zevk alıyorum.
lidyalılara sövmek. parayı buldunuz da iyi halt ettiniz. bravo. eyy lidya kralı Alyattes seni bulacağım olm.
Okulu asmak.
Tuvalete gitmek.

Sonrasında duş.*
Lisedeyken okula gidiyorum diye çıkar saat 8 de internet kafeye giderdik. Kapısının önünde açılmasını beklerdik. içeri girip 84 boş masa arasından beğendiğimize oturup haydar abinin elektiriği vermesini beklerdik. Lan tüm bilgisayarlar aynı anda açılıyor ilk defa açılırken saçma ama güzel bir ses efekti var modem geliyor arkadan elektiriğin gürültüsü yükseliyor. Ben öyle bir zevk hatırlamıyorum.
işe yetişme telaşı olmadan koşturanları izlemek.
tayyip e sovmek.
Haftasonu iptal etmeyi unuttuğum alarmın çalması ve onu erol taş kahkahası ile kapatıp yeniden uykuya dalmak.
uyanmamak.
Filtre kahve icmek. Moka makinesi ile yapilanindan. Sutsuz sade.
Uyumak uyumak ve tekrar uyumak.
Duştur. Akşam yapmaya göre daha avantajlıdır.
Sabah çalan alarma trip atıp uyumaya devam etmek.
işemek.
o kalkar kalmaz gelen işeme ihtiyacı yok mu?
ben o ilk işemeden aldığım zevk kadar hiç bir şeyden zevk alamıyorum.
uyanmamak yatmak.
iki tane miniğin bütün uyandırma çabalarına rağmen bir sağa bir sola dönerek yataktan kalkmamaktır.