bugün

sabah ben yaldır yaldır işe koşarken emekli ahmet amcanın eşofmanını giyip tin tin yürüyerek beni cinayete teşvik ettiği spor türü.

yapmayın efendim.yapıyorsanız da uzakta yapın insanlar özeniyor bir yerlerimiz şişecek.
Kanal 7 den izleyebileceğiniz sporlardır .
altı rekatlık işrak / duha namazıdır. bi deneyin her yönden faydalı.
sağlam irade ister. sabahın o saatinde uykuyu ikinci plana itmek ve bu enerjiyi spora ayırmak her babayiğidin harcı değildir.
bu saatlerde çoktan bitmiş olması gereken spor.
sisli bir sabahta orman içinde yaklasik 45-50 km bisiklet sürerek tamamladigim aktivite.
GUN BOYU FAZLADAN KALORI YAKMANIZI SAGLAYACAK SPORDUR. YEMEDEN ICMEDEN KESMEDEN 3 AYDA 10 KILO VERDIRMISTIR.
Bu sabah yapılan spordur. Güzel geliyor diyebilirim, tabi uzun aradan sonra koşan biri olaraktan yorucu oldu ama sabahın o serinliğinde güzel oldu. Her sabah yapmakta fayda var.
benim gibilerin anca pes teki kölelerine yaptırdığı eylem. dur lan bi nefes alalım.
pazar sabahı adana'nın eşsiz baraj manzaralı koşu yolunda yaptığım eylem, insani ekstra mutlu eden bir durum.
"yatmadan önce ne sporu kardeşim ?" dedirtir.
Sağlığa sağlık kadar.
Giyeceksin eşofmanları çıkacaksın sahile koşabildiğin kadar koşacaksın. Harika.

Tabi sabahın köründe sıcacık yatağından ayrılabilirsen.

(bkz: Yapamadı)
yapılmadan önce bir muzun vücuda alınması gereken spor.

veyahut, portakal suyu.
Yapmak istiyorum ama yatagm beni bırakmiyor sabahları.
asla anlayamadığım bir azim türü.
Çok sevdiğim spor. 1 kilometre koşup kendime geliyorum. Sonra bir duş alıp güzel uyku uyuyorum.
biraz önce sabahladığım arkadaşıma hadi sabah sporu yapalım dedim hadi deyip aynı anda kollarımızı kaldırıp açma germe hareketi yaptık. biliyorum çok gerzeğiz ama hep uykusuzluktan *
Şu An yaptığım yürüyüştur. Süper bir cardio egzersiz olmakla birlikte eğer yeşilliklerle dolu doğa yürüyüşü yapiyorsaniz ve bir de esinti varsa enerjiniz yükselir. Köpeklere dikkat...
Sigara yakmak.
istanbulda yaşayanlar için derin bir mazot kokusunu içine çekip otobüs, metro, metrobüslerde yapılan aktivitedir.
Az önce halının üzerinde yaptığımdır.

Spor hocama açıklama: Zaman yok zaman okula yetişmem lazım.
Geç kalmamak için beş kilometre yürümektir.
Mideyi biraz olsun doldurmak ve aktivite esnasında baygınlık geçirmemek adına en kötü ihtimalle kalktıktan sonra yağsız yoğurt ve muz yedikten 30 dakika sonra yapılması icap eden eylem.
Azınlık olarak yapılan bir spor. Az biraz hareket etmek gerek. Evet.
Zenginler yapar.