bugün

yılda 1 gün 1 dakika rahatsızlık kulağa iyi gelir. Saygının ne olduğunu 1 dakikalığına da olsa duyarsın.
kusura bakmasın kimse yine o gün geldi ve yine sabah yatalak valideciğim demin yattı huzursuz olup erkenden kalkacak ve bütün gün kan kusturcak bana zaten huysuz bu günlerde. ben anlamıyorum ki insanlar neden bu kadar duyarsız kardeşim hastamız varken sirenler çalacaklar bu atatürk'ten reva mı kardeşim?

valla hiiiiiiç umrumda değil herkes ölümlü kurban olduğum yüce tayyip erdoğan da dahil olmak üzere. ha üzüldüm mü üzüldüm her insanın ölümüne üzüldüğüm gibi hehe.
Bence validenin bir kaşıntısı var.

Bi kaşısak tum huysuzlugu gider emin ol.
Kansız vatan hainlerinin düşüncesidir. Ulan şu adam avrupa'da olsa siz nefret edenlerin hepsi tapardınız adama...
vefa ve saygı duygusundan yoksun olanların sinir bozucu şikayeti. itibar etmeyiniz.
(bkz: arkadaşı dışarı alalım)

ülkeden.
Yanlış harekettir.

Gürültü kirliliğine hayır diyoruz!
balığa sormuşlar neden deniz, ne bileyim ben demiş.

ağır ironi içerir.
saat 9 u 5 geçe dünyanın en gururlu siren sesiyle uyanmak olarak değiştirilmesi gereken başlık.

defol git uyu burada saçma salak başlıklar açma. 8 buçuk saat sonra kalkacaksın ve saygı duruşuna geçeceksin.
Öncelikle başlığa terbiyemi bırakıp geldim. Be orospu çocuğu, burda milleti niye sinirlendirmeye çalışıyorsun? Kimliğinde TC ibaresi bulunduğu sürece sike sike o sireni duyacaksın. Sike sike o parayı kazanmak için ananı bile satacaksın. Siktir git lan başka ülkeye. Anan seni doğuracağına salatalık doğursaymış keşke en azından bir işe yarardın, seni kurtaran atamıza böyle ihanet eden gün gelir ailesine karısına,bacısına eder.

Sözüm sana şuan okuyorsun bunları, sen böyle düşünüyorsun ya 10 sene sonra başkanlık sistemi geldiğinde, padişah gibi dönem geri geldiğinde ananı,bacını,karını haremlerine aldığında da onların sesleriyle rahatsız edilirsin umarım. Vatan haini orospu çocuğu.
gidişatın kötü olduğunu gösteren başlık. her geçen gün umutlarım daha da sikiliyor.
ezan sesiyle rahatsız edilmekten farkı yoktur lakin birini savunup birini istememenin anlamsız olması gibi ikisininde normal karşılanması da gelişmiş tam seküler ve özgürlükçü bir ülkede olmaması gereken şeylerdir. atatürkün dediği gibi zeki olabilseydik ve bilimin yolundan giden bir ülke olabilseydik maalesef bu gibi şeylere muhtaç olmayacak sorgulayarak doğru yolu bulabilecektik.
Am düdükleri böyle başlıklar açıyor sonra sövünce ben silik yiyorum aq.
ezan sesinden rahatsız olanları tiye almak için söylenen nükteli ve ironi içeren söz. Ama siren çalmış çalmamış bir şey fark etmez. herkesin hayatına kimse karışamaz, özgürlüü bidir.
Sözlükte lookin'in selfie çubuğu diye başlık açsanız siliniyor ama bu başlık 2010dan beri silinmemiş ve neredeyse 500 entrysi var, harbiden yazık.
dahil olmak icin odamin camini acik biraktigim eylem. alarm kurdugum her sey gozumde aniden degersizlesiyor zira..
Hbbia gibi trollerin zoruna giden durum.

Rahatsiz olan kulağına pamuk tikasin dicem ama o pamuk aslında kulağa değil!

Anladınız siz onu!!!
Ana baba yok, çoluk çocuk yok. isterse banane diyip şam'a mısır'a kaçar bizimde bugünlerden haberimiz olmazdı. Ama o Büyük türk milletini parçalanmaktan kurtarmış, refah seviyesine çıkarmış ve bize çok büyük bir miras bırakmıştır. Ata'mızın değerini bilin. Gerekirse bir gün değil o gittiği için her gün siren sesi çalarız.
Yazının başında yazanlardan anlamalıydım "kurban olduğum Tayyip" cümlesinin geleceğini. Sabah sabah sinir bırakmadınız adamda.
görülebildiği kadarı ile yeterli gelmeyen rahatsızlıktır. o siren sesini çıkartan aleti bu rahatsız olan hassas vatandaşlara monte ederek olayı katlamak gerekiyor sanırım..
Anasını bir yunan kerhanesinin çıkışında beklemekten hicap duymayacakların, Türk Milletinin Atatürk'e duyduğu derin muhabbeti aşağılama ve kılıf uydurma sinsiliği ile açılmış başlık.

Yazıklar olsun..
Ben rahatsız olmuyorum.
Yılda bir kez koca günde bir dakika ayırmak hiç kimse için sorun teşkil etmez.

Bunu mesele yapan art niyetlidir.

Tıpkı ezan sesinden rahatsız olmak gibi.
kanında bozukluk olan kansızların rahatsız olacağı olay. soyu sopu belli olmayanlara batar ama yapacak bir şey yok atatürk'ü unutmayacağız.
her sene 10 kasımlarda bu başlığı hortlatarak hasta validesine, sülalesine ve en nihayetinde kendisine küfür ettirmekten zevk alan eblek söylemi.. şimdi içinde hem seks hem gezme olan bir iş var tam senlik. siktir git.
acımı anımsıyorum.

hiç görmediğim aşka, atam'a olan özlemim bir kez daha pekişiyor.

asla rahatsız hissetmiyorum.

eğer rahatsız eildiğini düşünen varsa onun sorun kulaklarında değil; kanındadır!