bugün

Beşiktaş'ın bu sezon Pepe ile birlikte en iyi oyuncusu.
Adam resmen "bu takımın forveti benim!" diye bağırıyor; şenol hoca hâlâ arayışta. Uyan hoca geç olmadan.
Hocam bazen kış uykusuna yatıyor.
Uyanacak elbette.
Saç rengiyle travestiye dönmüş.
çakıp sustuRdu.
bu adam beşiktaşta çok üst düzey futbol oynuyor. ligde topun ayağına en cok yakıstıgı futbolcu. avrupanın buyuk takımlarında cok rahat ilk 11 oynayabılecek seviyede su an.
Kobraaaaa. Kızıl kafalısı çok tehlikeli.
utanmaz herif, ben o renk saçla değil binlerce kişinin önünde maç oynamak, aynaya bakmaya utanırım.
içinden geçti dün. cry more. bir futbolcu
başıma bir iş gelmeyecekse türkiye ligine gelmiş en iyi futbolcu olduğunu düşündüğüm hollandalı kırmızı kafa açık ve net.
Zımba fetişlerine zımbalamıştır.
(bkz: babelin fenere soktuğu nükleer bomba)
Golü güzeldi ama klasik Beşiktaşlı tribi işte sanki dünya üzerinde bundan daha güzel gol yokmuş gibi davranmaları karius u hemen dünyanın en iyi kalecisi yapmaları falan Türk liginin en iyi takımlarından birinin en golcü oyuncusuna bak fm de yedeğe koysan avrupa maçlarında oyuna almazsın halen başarıyı dede kadrolarla getirmeye çalışıyoruz.
Ligin tartışmasız en iyi ön kanat oyuncusu.
sezon başından beri söylüyorum bu adam beşiktaş'ın her şeyi.

derhal 2,4 milyon euro'dan 2 yıl anlaşılsın. çok da ücreti abartmadan.

taraftar 2-3 aydır yok youtube kanalının adının yazılmasını istemiş, yok zam istemiş diye adamı linç etti. sapıtmayın.
Elde avuçta bir babel kaldı.
Bir beşiktaşli olarak diyorum ki abartin abartin amk.

Vursumduymaz, gamsız oyuncunun tekidir. He yeteneklidir o ayrı..
kafayı bir kırmızı yapıyo bir sarı yapıyor. zorun ne sevgilim?

görsel
profesyonel hayatıyla örnek olan bu adamın nasıl böyle saç takıntısı olur anlam veremiyorum.

extra çalışma programları yazar , sahada her işi yapar gol atar asist yapar.

ama şu tiple tam recep ivedik olmuş.

görsel
görsel
geçen hafta rakibine uçan tekme atan oyuncu.
An itibari ile ligin açık ara en iyi kanat oyuncusu.
BJK'nin en önemli adamı olmasına rağmen halen sözleşmesi uzatılmamış, akıl fukarası bir başkana sahip olan yıldız futbolcu.
sakatlanmıştır. geçmiş olsun.
Almanya - Hollanda maçının 45. Dakikasında sakatlanıp çıkmış başarılı sol açık.
güncel Önemli Başlıklar