bugün

Delinin biri musallat olmuş. Allah sabır versin. evet.
Sözlükte giyimden anlayan bir yazar kim deseler gözüm kapalı ruut derim.

hem marka hem kendine yakışan, hem trend, hem gelenekleri harmanlayan, hem göze hem akla hitap eden, hem bütçeye uygun hem de kaliteden ödün vermeyen...
Eski nicklerinden biri route 66 olan on birinci nesil uludağ sözlük yazarı.

Hatırladığım kadarıyla adı serkandı ve yine hatırladığım kadarıyla bana bir yemek borcu vardı.
sözlüğümüzün şefi.
bu akşam ne yapsam diyenlerin başvuracağı görsellerin sahibi.

şefim, bu #serkanmutfakta harikalar yaratıyor butonu mu?

sağlıklı mutfak rehberimiz olacak sözlüğümüzde.
rica etsem tansiyon -şeker düzenleyici, dengeli beslenme içerikli mutfak sırlarını da paylaşır mısınız.
bir zamanlar güvenimi sarsıp kalbimi fena kırmış yazar. kendisiyle diyalog kurmak istemesem de, donuz listemde olsa da eski günlerin hatrına sözlükte iyi vakit geçirmesini dilerim. ama kendisine kırgınlığım bitmedi.
Beyefendi, kapı gibi bir dost. Biraz çapkın ama olsun, şeytan tüyü var adamda, ben bile ara ara etkileniyorum.*
kendi söylediği kadarıyla; sözlüğün harun abilerinin, en güzel sığınağı,limanı.
cinsiyet,isim,yaş sormadan sohbet edermiş harun abilerle.
nanautzin gelsin seni kurtarsın, 'harunsevici'.
Hayatimin trollunu bile bile yiyip, sozlukte yillarca billur gecilmeme sebebiyet olacak yazar. Ossundu.
ooo ünlü bi fidanımız.

https://youtu.be/rcChgp-TmbY
görsel

Vampir severmiş. Haklı.
oha lan ondan mı kızılay çadırında yatıyor bu?
Adamın etrafında taş gibi kızlar var, hepsi birer miss model of the world güzelliğinde, elini sallasa ellisi, buradaki bazı kezbanlar sürekli abazan diye laf atıyorlar. Yüzüne de söyleyemiyorlar ha, başka başka nicklerin altında, yağmurlu mağmurlu fake hesaplarla konuşabiliyorlar anca. Çirkin Kezban çekememezliği de böyle bir şey olsa gerek...
Kırıcı çıkışıyla bir zamanlar güvenimi kırmış yazar. Mutlu ama uzak olsun. En güzeli böylesi...
görsel
bi iki euro at da evi doyuralım yazarı.
bu aralar çok düşünceli gibi.

görsel
Reislerin reisidir. Aleykümesselam.
sevdiğimiz bir yazardır.
çok kaliteli entryleri olan yazar. ayrıca bana yazmayı öğren sokuk diyerek telkinde bulunmuş.
(bkz: #40622948)
Rolling stones’ un route 66’sı varsa beatles’ın Abbey Road’u var. Haksız mıyım? Asla otobanlar yalan söylemez. dobro jutro!
(#40655907) gecenin 1'inde bu entryi yazarak beni anlamsız şekilde tebeüssüm ettiren güzide yazar...bu saatte beni güldün ya ne diyim sana...
Minnoş yazar. Eski nickine dönmüş.

Ayrıca sesi de karizmatiktir. Ehehe.
asıl siz ve sizin gibi ırkçılar, kendinden başka her şeye düşmandır yazık.
berkin elvan onurumuzdur. evet.

edit.terörist sizsiniz sizin gibi pisliklerdir hepiniz şerefsizin tekisiniz evet. cahil sizsiniz evet.
edit,asıl hain sizsiniz kokuşmuş islamcılar ve ırkçı pislikler.
tarikat maşaları...