Herkes ciddiye alıyor, kimse trollediğinin farkında değil...
görsel
Gürültü kişilik. Sikiyorlar galiba.
cs go ya giriyorum ordaki ruslar buraya giriyorum bu ruskekosu ulan okumaya kazakistana gidicem ülkenin yarısı rus bele vaziyetin icine ama şimdi.
Kedileri ezmekten ve kedi ölüsü resimlerine bakmaktan zevk alan insan olamamış şerefsizin önde gidenidir.Acil tedavi olması lazımdır.Girip entrylerini okuduğunuzda durumun ciddiyetini çok daha iyi kavrayacaksınız.
Ulan madem eksiliyon, ozaman neden favlıyon?
beni artılıyor bu ibne. Sevmedim.

T.bir yazar.

(bkz: ibne)
Hiç tanımıyorum ama adam sözlüğün gündemi hâline gelmiş Rusya'nın kekosu işte.
Adı Burak sanırım.

görsel
Hayatta sürekli kaybeden olacaksın dostum.
görsel
Seri açık EKsiliyor diye ağlamak yerine şikayet açsanız çaylak olacak yazar.

Bu sebeple bu adam Kendisine tepki gösterip zırlayanlardan kesinlikle daha zeki. Bu kadar ağlağı bir arada bulunca ağlatıyor işte.
Anlayabilmiş değilim hem eksileyip hem favlayacak kadar ne yaşamış bu hayatta.
açık eksileyerek entrylerimi rahatsız eden yazar.
Nolur entrylerimi favlama.
Vur vur keko inlesin. Kekoyu sevmeyen gülmesin.
Seri artı ve fav veren melek, sürekli görüyorum, entryleri de hoşuma gidiyor, çoğu zaman artılıyorum. Sözlük yazarları neden bu çocuğun üstüne gidiyorlar anlamış değilim.
Sizi favlıyorsa, gidin profiline 20 entrysinş artılayın, tartışmayın.
Başlık açam sonra silem başlık kekonun üstüne kalsın SS alam nickaltina atam mizah yapam en komik benim.
bu yazarla uğraşmaktan sıkılmadınız mı halen?
O kadar da kötü biri değil niye bu kadar uğraşıyorsunuz? Açık eksiliyor olabilir ama aynı zamanda da favlıyor niye sadece açık eksilemesine taktınız? Biriniz de favladığından bahsetmiyor, niye favları görmezden geliyorsunuz? Bu kadar da uğraşmayın, hakkında küfürlü başlıklar açınca elinize ne geçiyor? Bırakın istediğini yapsın adam, uğraşmayın daha fazla, sıktınız yani.
tek başına adeta bir takım olan ve bu aralar sözlüğe yön vermeye başlamış yazarlar listesine giren kişidir kendisi.
kendisiyle biraz önce kürtaj pardon ropörtaj yaptık.

şuradan.

https://www.youtube.com/watch?v=4CkH-MnfyWA
Sözlüğün rengidir. Adam gibi adamdır.
görsel
ruskekosu diyor ki;
Eğer bir erkeği öpersen bu gay değildir, çünkü sen öpmek kızların öptüğü.
Ama bir kız öpersen bu gaydir. Çünkü sen öpmek erkeklerin öptüğü.

ruskekosu diyor ki;
ekonomide Allahiniz varsa diğer ülkelerinde tanrıları olmak yani god of War eğer sen istemek kratos sen bilmek iyi yüzme

ruskekosu diyor ki;
eger sen sıkılmak git yumrukla bir yetim, ne yapacaklar gidip ebeveynlerine mi söyleyecekler.

tanım: petersburg da geçimini ahlak bekçiligi yaparak sürdüren bir yazar.
görsel