bugün

Ebleh yandaşların olmayan kafalarına sokulmuş hayali büyüklük hikayelerini satmaya çalıştığı yazardır.

Yavrum sen toy bir çocuksun, böyle işlere aklın ermez. Bak, karabağ savaşında ne olduğunu bile anlayamamışsın. Len Rusya kendisine kelek atan Ermenistan'a ayar verdi, hizaya getirdi, olup biten bu.. Azerbaycan ki israil'in en büyük petrol kaynağıdır, kartlarını iyi oynadı.

Bir de abd'nin ortadoğudaki planlarına engel olmaktan bahsediyorsun. Len abd'nin ortadoğudaki planlarına engel olmak gibi bir derdi olan neden abd ve israil'in Suriye'de başlattığı iç savaşa benzin döksün? işte sayelerinde kıyımızda pkk devleti kuruluyor ki pkk'nın sınırlarımız içinde eylem yapmamasının en büyük sebebi budur, dokunabiliyorlar mı?

Kktc'yi hangi dostlarımız tanıyacakmış, bir yazsan da öğrensek...

Bak buraya bir kere daha yazıyorum: (bkz: montrö tartışmaları abd ye rüşvet teklifidir).

Görelim bakalım her zaman olduğu gibi ben mi haklı çıkacağım ya da şu sözlüğe gelip giden sayısız yandaş bozuntularından biri olan sen mi?
insana bakışı ortada iken kendisinden hayvan katliamı güzellemesi gelmesi hiç şaşırtıcı değil.
Yakışmadı.

Bu kadar vahşi düşünceler barındırdığına inanamadığım yazar.
(bkz: vazelin alın burası karışacak)

kendisini hiç sevmem.
yetişkin biri benim beslediğim hayvanı kasıtlı olarak öldürse ölmediğine pişman ederim.
densiz herifin tekidir, dünyada sadece kendisinin yaşam hakkı var sanır.
(bkz: Rumeli irfanı)

Biriniz de şunu yazmadı. Mözlükte mizah mitmiş.

Boş beleş biridir.
bu ülkede yılda 180 bin köpek saldırısı oluyor. hiçbir normal, gelişmiş bir devlette böyle bir rezillik yok. kimse de birileri sahte köpek duyarı kasacak diye sağlığından/canından/çoluk çocuğundan/anasından babasından olmak zorunda değil.
görsel
kendisine yakıştıramadığımız bir beyanda bulunmuş ve üzmüş yazardır...

canımı sıkan diğer şey de şu oldu... rumeli71 den yüz bulamayan bazı sözlük kızlarının eline koz geçmiş...
Sözlük köpekçilerinin toplu saldırısına uğramıştır.

Aslında gayet yufka yürekliyimdir. Kanun çıkarma gücüm olsa hayvanlara kasten eziyet edenlere 10 yıl hapis kanunu çıkarırım. Birini Eziyet ederken görsem, mümkün değil dayanamam, vukuat çıkar.

Fakat bu işler ayrı, uygarlığın şartlarına uygun yaşamanın gerekleri ayrı...

Sokak hayvanları konusunda gelişmiş ülkeler ne yapıyorsa bizde de aynısı yapılmalı.
(bkz: sıçıp sıvamak)
(bkz: rumeli71 in akıl sağlığından endişe ediyoruz)

rumeli71'i de kaybettik...
yazdığında sonuna kadar haklı.

köpektaparlar laf anlamaz maalesef.
geçende açık oyladı uyardım yine tekrarladı. yaşlandı bu artık kafa gidip geliyor boşalmasa bari.

benim gibi bir yobazı açık oylayan elit bir yazar.
aynı gün içinde bu 2 etti başına saksı mı düştü yavrum senin?

bir yazar. beni hiç sevmez.
Oylamalarını oyladığı tipi sevip sevmeme ve hatta yobaz olup olmama kriterine göre değil, okuduğunu beğenip beğenmeme kriterine göre yapan yazardır.

Bozuk saat bile günde iki kere doğruyu gösterir hesabı, bazen yobazlar bile doğru birşeyler yazabiliyor.

Gerçek şu ki sucukçu muhasebecisi'nden yobazlar bile yaka silkti. Dolayısıyla bunların bazılarının yazdıklarını beğenmeye devam edeceğim anlaşılan.
ilaçlarını tam saatinde almadığı zaman kontrolden çıkan yazar..

ilacının adı bile kemoş lan görsel
ağzı kokan çember sakallı puştların saldırısına uğrayan yazar.
iflah ve ıslah olmaz islam ve müslüman düşmanı kart ateist.
olum siz mal mısınız sürekli uğraşıyorsunuz bu adamla...

kendi kendine yazıyor işte.
neredeyse her gün açık oylar oldu. korkmaya başladım lan yoksa chp li mi oldum acaba diye kendimi sorguya çekiyorum.
Ya chp'li oldun ya ateist. Rumeli birini açık oylarsa demekki yanlış yoldasın.
ümmetçi yobazı pakistan'a göndermek başlığında müslümanlara sikip göndermek diyen köpek tabiri kullanan zevattır. ben azılı antikemalist olmama rağmen bugüne kadar bu tabiri hiç kullanmadım bunlar böyle ahlak dersi verir milyonlarca insana köpek der.

https://klasresim.com/i/ar04f
Yoldaş yazar.

Devrim !.
Frank yalancısının iftirasına uğrayan yazardır.

Len yalancı, başlığın linkini de vermişsin, neresinde yazıyor o dediklerin?

Nasıl olsa kimse okumaz, dediğine inanırlar hesabı öyle mi?
mao'nun türkiye şubesidir.